320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    54 miljonit naela suvel hakkama panna ja lõpptulemus on selline. Tase.
    Kolm kahtlase väärtusega Jordanit osteti Prantsusmaalt. Ainult Veretout on silma paistnud. Mida need ülejäänud kaks teevad?

    üks vist oli left-back Amavi. Ta oskab lahedalt triblada

    kolmandat Jordanit ma ei mäleta enam

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kolm kahtlase väärtusega Jordanit osteti Prantsusmaalt. Ainult Veretout on silma paistnud. Mida need ülejäänud kaks teevad?

      üks vist oli left-back Amavi. Ta oskab lahedalt triblada

      kolmandat Jordanit ma ei mäleta enam
      Veretout on neist kolmest just kõige kehvem olnud aga seda ma isiklikult isegi pisut eeldasin. Amavi oli üks Villa parimaid hooaja algul, kuid siis sai U21 eest õnnetult vigastada. Sealt maalt on vasak äär kohutav olnud Jordan Ayew on isegi mind positiivselt üllatanud. Olen ikka vanemat Ayew`t andekamaks pidanud, ja arvasin, et Jordani eelmine hea hooaeg Lorient`i eest oli heade juhuste kokkusattumus, sest OM-i eest oli ta ikkagi ülimalt keskpärane, aga käimasokeval on ta ka Villa eest väga korralikku mängu näidanud. Viis väravat kirjas, ja kui keegi julgeb vastaste kaitsjaid 1-1 ette võtta ja teravust tekitada, siis on see enamasti ikkagi tema olnud.

      Kuhu see Barca poiss kadus? Tema oli teine selline, kel enesekindlusest puudu ei tulnud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        54 miljonit naela suvel hakkama panna ja lõpptulemus on selline. Tase.
        Reaalselt kulutati ikkagi maksimaalselt 10 miljonit kui sedagi. Benteke ja Delphi müük pluss vabanenud palgafond veel Cole ja Vlaari pealt.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Veretout on neist kolmest just kõige kehvem olnud aga seda ma isiklikult isegi pisut eeldasin. Amavi oli üks Villa parimaid hooaja algul, kuid siis sai U21 eest õnnetult vigastada. Sealt maalt on vasak äär kohutav olnud Jordan Ayew on isegi mind positiivselt üllatanud. Olen ikka vanemat Ayew`t andekamaks pidanud, ja arvasin, et Jordani eelmine hea hooaeg Lorient`i eest oli heade juhuste kokkusattumus, sest OM-i eest oli ta ikkagi ülimalt keskpärane, aga käimasokeval on ta ka Villa eest väga korralikku mängu näidanud. Viis väravat kirjas, ja kui keegi julgeb vastaste kaitsjaid 1-1 ette võtta ja teravust tekitada, siis on see enamasti ikkagi tema olnud.

          Kuhu see Barca poiss kadus? Tema oli teine selline, kel enesekindlusest puudu ei tulnud?
          My bad. Jordan Ayew on Villa parim mängija.

          Veretout on mõned assistid andnud, seega statistikas on ta olemas. Barca poiss on väga aktiivne olnud ja julgeb kaitsjaid 1vs1 ette võtta ja seeläbi võimalusi tekitada, aga ta on juba kahel korral vigastada saanud, ning praegugi on ta audis vist

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Reaalselt kulutati ikkagi maksimaalselt 10 miljonit kui sedagi. Benteke ja Delphi müük pluss vabanenud palgafond veel Cole ja Vlaari pealt.
            No net spending on mingi 10 küll, aga Benteke ja Delphi eest saadud raha pandi huugama ja selle eest ei saanud sisuliselt ühtegi tipptasemel venda.

            Kommentaar


              Eile oli muidugi pull Sherwoodi näha Sky stuudios Aston Villa mängu üle arutlemas. Suts hilja nagu tulevad need tarkused. Suuresti selle hooaja vormi ma kirjutaks küll tema tegemata jätmistele, mehed näeks ennast iga mäng nagu esimest korda.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                My bad. Jordan Ayew on Villa parim mängija.

                Veretout on mõned assistid andnud, seega statistikas on ta olemas. Barca poiss on väga aktiivne olnud ja julgeb kaitsjaid 1vs1 ette võtta ja seeläbi võimalusi tekitada, aga ta on juba kahel korral vigastada saanud, ning praegugi on ta audis vist
                Veretout`lt oodati pisut ikkagi vist rohkem, kui mõned söödud, sest näitajad väravate ja söötude arvestuses (7+6) olid tal Prantsusmaal märksa paremad. Aga Nantes`i tugevus oli eelmine hooaeg (ja ka on praegu) ühtne meeskondlik mäng. Aston Villa on hetkel selle täielik vastand. Lisaks ei kippunud Sherwood teda hooaja algul eriti väga usaldama, mis vaevalt enesekindlusele hästi mõjus.

                Algselt postitas Stok
                Praegu on 12p, millest 4 on tulnud kahe viimase mänguga. Sügisel saadi 8p, päästev joon on kuskil 40 silma ehk nad peavad nüüd hakkama (40-8)*2 = 64 punkti tempos liikuma. 4p läbi ussiemmi on hea küll, aga mängupilt peab ka top5 klubile vastama hakkama. Ülesmägemaraton.

                Teie Opta.
                Kuniks on võimalus, tuleb ju proovida?

                Oskab keegi jagada tabelit eelmisest aastast poole hooaja pealt?

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No net spending on mingi 10 küll, aga Benteke ja Delphi eest saadud raha pandi huugama ja selle eest ei saanud sisuliselt ühtegi tipptasemel venda.
                Esiteks, mida täpselt pead silmas tippmängija all?
                Teiseks, eks inglased ise peavad end süüdistama, et igasugu Andy Carrolleid 50 miljoni eest liigutatakse.

                Kommentaar


                  Carrolli eest liigutati 28,7 Raheemi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Carrolli eest liigutati 28,7 Raheemi.
                    Vabandused. Wiki ütleb, et 35 miljonit naela. Ja ma omakorda peas automaatselt convertisin need eurodeks. Aga jutu point polnudki täpses summas.

                    Kommentaar


                      Transfermarkt on vast usaldusväärsem ja ma tean, et iva oli mujal, kuid 74%-ne erinevus on tiba suur, et jätta märkimata.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Transfermarkt on vast usaldusväärsem ja ma tean, et iva oli mujal, kuid 74%-ne erinevus on tiba suur, et jätta märkimata.
                        Mask kasutas eurosid, mitte Raheeme. 18% erinevus (peaks nagu olema 41 vs 50 milkut).

                        Rääkides Villast siis kus täiendused juba on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Mask kasutas eurosid, mitte Raheeme. 18% erinevus (peaks nagu olema 41 vs 50 milkut).

                          Rääkides Villast siis kus täiendused juba on?
                          Kes tulla tahab, Debuchy läheb ka nkn pigem Bayerisse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Oskab keegi jagada tabelit eelmisest aastast poole hooaja pealt?
                            1 Chelsea 46 p
                            2 Manchester City 43
                            3 Manchester United 36
                            4 Southampton 33
                            5 Arsenal 33
                            6 West Ham United 31
                            7 Tottenham Hotspur 31
                            8 Liverpool 28
                            9 Swansea City 28
                            10 Newcastle United 26
                            11 Stoke City 25
                            12 Everton 21
                            13 Aston Villa 21
                            14 Sunderland 20
                            15 Queens Park Rangers 18
                            16 West Bromwich Albion 17
                            17 Hull City 16
                            18 Crystal Palace 16
                            19 Burnley 16
                            20 Leicester City 13

                            Päris märkimisväärne vahe võrreldes tänavusega on selles, et 22 vooru järel viimasel kohal olnud Leicesteril oli joonest puudu vaid kolm punkti ja 14. kohast, kuhu nad lõpuks maandusid, viis punkti. Villal on aga praegu joonest kümme ja näiteks sellest samast 14. kohast (milleni Leicester jõudis ka nii, et võitis viimasest 16 mängust seitse, mängis viiki kolm ja kaotas kuus ehk sai 48 võimalikust punktist täpselt pooled) juba 13 punkti. Uskuda võib ja uskuma peabki, aga mulle isiklikult ei tundu eriti reaalne, sest liiga paljudel teistel klubidel peab päris pekki minema selleks, et Villa kolmest mööda saaks.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              võit karikas võiks neid nüüd innustada
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                No tra mv suvel toodi kaitsja Crespo, liigas 0 mängu vist ja nüüd laenati välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X