320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

    moore moore moore
    lucky luke viidi u19 koondisest üle u21. get in!!
    vend stefan läks laenule lesterisse

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

      ONCE A SMALL HEATH ALWAYS A SCUM!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

        I kind a want to laugh

        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

          Jahah...
          Päris \"tore\" see iga -aastane suur vastasseis, mis alati väga õnnetute juhuste tõttu ühte auku läheb...(alates enkelmanni audist) McN-le võiks öelda, et Heskey on kindlasti meeldiv inimene...
          ...aga siiski mängiti palli allatoomine talle Villa kaitsjate poolt ette...

          Ego Tripile sooviks lihsalt edukat P...ulöömist ja, võimet mõnele võistkonnale südamest kaasa elada.. unless Sa muidugi B.C. toetaja ei ole..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

            shalalalalalaa

            WE HATE SHA WE DO!!!

            SIT DOWN POTATOHEAD!!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

              BRING BACK JOHNNY GREG!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                VILLAINS NEVER DIE!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                  eston, sina kui kohalik beemingemi suurspetsialist oskad ehk seletada miks kohalikud toetavad cityt aga muu rahvas villat ?
                  299195

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                    pole see midagi nii. linna piires jagunevad fännid enamvähem pooleks. aga kuna villa on traditsioonidega täkk tiim, kes võitnud nii mõndagi oma ajaloo vältel, siis on meil ka fänne igal pool mujal ja seetõttu tundubki nii nagu sa ütlesid. ja muidugi märkab neid siniste räbalatega kaetud olendeid hetkel rohkem, sest viimased 3 aastat on olnud nende kogu ajaloo edukamad ja nüüd on igasugu loomad kapist välja tulnud, samas kui villa lohiseb niisama vooluga kaasa ja fännidel on kopp ees keskpärasusest

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                      Mina, kui asjasse absoluutselt mittepuutuv isik, olen kuulnud, et City pidi olema selline töölisklassi ja totaalsete blokede klubi. Villat toetavad aga vähe haritumad ja inteligentsemad inimesed. See on muidugi ühe kohaliku Villa toetaja seisukoht, mis õnnestus temalt n.ö. tangidega välja tirida....

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                        Seoses väitega, et \'\'Villat toetavad aga vähe haritumad ja inteligentsemad inimesed\'\' meenub mulle üks tegelane.Nimelt, kas Villa toetaja mitte ei ole viiulivirtuoos Nigel Kennedy?.Minu arust olen näinud pilti kus oli teisel Villa sall kaelas aga võimalik, et mul on jälle luulud.
                        Mängib teine muidu suuri klaasikuid, kuigi sonksi järgi seda küll ei arvaks ja noorpõlves käitus nagu mingi rokkstaar.Ta oli vast esimene, kes sai aru, et mängides Bach\'i või Vivaldi\'t ei pea just väga \'\'pingviini\'\' moodi väljanägema.Vähemalt silma paistis ta küll oma välimusega.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                          Algselt postitas eston maravilha


                          pole see midagi nii. linna piires jagunevad fännid enamvähem pooleks. aga kuna villa on traditsioonidega täkk tiim, kes võitnud nii mõndagi oma ajaloo vältel, siis on meil ka fänne igal pool mujal ja seetõttu tundubki nii nagu sa ütlesid. ja muidugi märkab neid siniste räbalatega kaetud olendeid hetkel rohkem, sest viimased 3 aastat on olnud nende kogu ajaloo edukamad ja nüüd on igasugu loomad kapist välja tulnud, samas kui villa lohiseb niisama vooluga kaasa ja fännidel on kopp ees keskpärasusest
                          tänan ammendava vastuse eest ... midagi sellist olin ma ka kuulnud, aga nüüd sai pilt veelgi selgemaks
                          299195

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                            Algselt postitas woodoo


                            Seoses väitega, et \'\'Villat toetavad aga vähe haritumad ja inteligentsemad inimesed\'\' meenub mulle üks tegelane.Nimelt, kas Villa toetaja mitte ei olnud viiulivirtuoos Nigel Kennedy?.Minu arust olen näinud pilti kus oli teisel Villa sall kaelas aga võimalik, et mul on jälle luulud.
                            Mängib teine muidu suuri klaasikuid, kuigi sonksi järgi seda küll ei arvaks ja noorpõlves käitus nagu mingi rokkstaar.Ta oli vast esimene, kes sai aru, et mängides Bach\'i või Vivaldi\'t ei pea just väga \'\'pingviini\'\' moodi väljanägema.Vähemalt silma paistis ta küll oma välimusega.
                            sul ei ole jälle luulud. nii see on. nigel kennedy on vist üks suuremaid villa-hulle üldse. kui vaja võib ta vist pealaest jalatallani riietuda villa atribuutikasse. aluspüksid kaasaarvatud

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                              McGregor once said: \"For brilliance and, at the same time, for consistency
                              of achievement, for activity in philanthropic enterprise, for astuteness
                              of management and for general alertness, the superiors of Aston Villa
                              cannot be found\"\'

                              WE ARE THE GREATEST!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ASTON VILLA FC\'

                                seda lause lõppu võib muidugi ka teisiti tõlgendada... ja eks ta Ellise kohta nii peaks ka kehtima
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X