320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poom vs Magnus Hedman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Poom vs Magnus Hedman\'

    Originally posted by iir


    hedmanil muidugi peale mm-i selles suhtes poomi ees eelis olemas, et teda oli võimalus kõige kõvemal tasemel jälgida. nii et kui peaks pakkuma, millal need mehed jälle ülesse tõusevad, siis mina ütleksin: hedman enne selle hooaja algust ja poom ehk järgmisel hooajal (või äärmisel juhul selle hooaja jooksul...) ning ilma derbyta.

    ennustamine muidugi ilgelt tänamatu töö...:P

    nüüd siis magnus-poiss hoopis inglismaa tolmu jalgadelt pühkimas ja shotimaa valitseva meistri celticu ridadesse siirdumas!

    kas see on kõvem, kui inglismaa 1. divaris mängida? jaa ja ei, arvan ma.
    shoti liiga tase ei ole tea mis kiita, eriti kui seda 2 glasgow suure koha pealt vaadata, samas saab hedman väärtuslikke CL-i mänge, mida ta jällegi coventry koosseisus kuidagi saanud poleks. F.A. cup seda kah üles ei kaalu...
    nii et kokkuvõttes oleks see ikkagi samm paremuse poole, lisaks saab vennike algaval hooajal ehk nii mõnelegi tiitlile küüned taha...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Poom vs Magnus Hedman\'

      Kõigepealt tuleb ikka esiväravavahi koht välja võidelda . Ei usu, et Hedman kohe nr.1 choice hakkab olema. Pealegi, kui asjad niimoodi edasi lähevad, siis kahe aasta pärast ei pruugi ei Celtic ega Rangers üldse CL\'i jõuda.

      Edit: tänane uudis ütleb, et Celtic ja Ranges võtsid koos teiste klubidega TV lepingu vastu: http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,766675,00.html

      Edit nr. 2: the saga continues.... Jõuti nagu uue TV lepingu suhtes kokkuleppele aga nüüd siis selline lugu. Bryan Jackson, Motherwell\'s administrator, said: \"The 10 SPL clubs do intend to resign in the next 24 hours.\" Hääletamisstruktuuri osas ei jõuta kokkuleppele. Mulle isiklikult tundub, et väiksemad klubid üritavad suurematel nahka üle kõrvade vedada, kuid teisalt pole meepoti juurde saamises midagi taunimisväärset.
      Artikkel: http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,766840,00.html
      PS. Miks ei saa editit tehes linkida?
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Poom vs Magnus Hedman\'

        Hedman -----> Ancona(ITA), järgmisest hooajast Serie B-s

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Poom vs Magnus Hedman\'

          Originally posted by heijok


          Mart Poom on nii hale

          Kommentaar

          Working...
          X