320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Hea test Fabregasele, et kas ta on nii loll, et 1/4 võidust escrowks maksta. Nii imelikku ettepanekut annab otsida. Tõenäoliselt on Mõnu nõus ka niisama (aitäh!) hoidma või viieka eest või panustavad mõlemad võrdselt.
    no saabki endale sellise tootluse mida kihlveokontorid pakuvad. Mina tahan lihtsalt hea samariitlane olla ja Mõnule õlle lauale tuua.

    p.s. mingi viieka eest ma küll kellegi raha enda kontol hoida ei viitsiks. rääkimata "aitäh"-st.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      no saabki endale sellise tootluse mida kihlveokontorid pakuvad. Mina tahan lihtsalt hea samariitlane olla ja Mõnule õlle lauale tuua.

      p.s. mingi viieka eest ma küll kellegi raha enda kontol hoida ei viitsiks. rääkimata "aitäh"-st.
      Kurat, see maikuu ma maksin juba seetõttu 400 eurot ära. Jõin ainult odavamaid veine.

      Kommentaar


        Siis kannad sina samamoodi mõnule 125, aus diil. Mul kahju sellest 25st pole

        Kommentaar


          Kuidas see aus diil on, kihlveokontorid peavad man cityt liigavõidu favoriidiks ja seda olenemata, kes seal treener on.

          Kommentaar


            Kas tõesti anti selline pennu Stoke Cityle??
            Aga noh esimene poolaeg jäeti Allenile andmata.

            Kommentaar


              Vaadates seda mängu, siis tuleb rahul olla, et Skrtel maha parseldati.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                Siis kannad sina samamoodi mõnule 125, aus diil. Mul kahju sellest 25st pole
                et ühesõnaga, mõtlesid ümber või? pm-s kirjutasid, et nõus. mina seda tegema ei hakka, sest saaksin paremad oddsid bookie juures, sina ei saaks. easy as that ja ehk selgituseks ka sl ohtulehe tumbale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  et ühesõnaga, mõtlesid ümber või? pm-s kirjutasid, et nõus. mina seda tegema ei hakka, sest saaksin paremad oddsid bookie juures, sina ei saaks. easy as that ja ehk selgituseks ka sl ohtulehe tumbale.
                  Sorry, et ma su skämmi ära rikkusin.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    On küll iga voor aga liiga hea et mitte jälle jagamata jätta.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Premier League transfers: every completed deal of the summer window 2016
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Siuke tweet jäi silma. Me kõik teame, et united on see, kes üleminutitel võidud koju toonud, Fergy time and shit, aga võta näpust. Premieris kõik see aja olnud satsidest ollakse paremad vaid Spursist.

                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Ennustan, et Premier league lõpeb samasuguse TOP 3'ga nagu on praegu pärast kolme mängu, lihtsalt järjekord on erinev.
                          (Raha vahele ei pane, kui kellelgi bettimissoov tekkis)

                          Kommentaar


                            Guardiani aknavräpp.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                See on nüüd küll erakordne vaatepilt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X