320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Mis see Hull'i juhtkond siis tegi, et fännid protestisid?
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
        Mis see Hull'i juhtkond siis tegi, et fännid protestisid?
        Meeskonnas on hetkel kõigest 13 tervet jalgpallurit, palju vigaseid + aktiivsus turul kuigi nüüd Premmis ja Steve Bruce lasti ka minema, kellel viskas üle selline apaatsus klubi juhtkonnas.

        Kommentaar


          See on varasem asi. Sai alguse sellest superideest, et "muudame klubi Hull Tigersiks, kuna nii saab seda turundada". Fännid muidugi pissed ja tegid boo. Seepeale muidugi hakkas omanik ka koonerdama, mängijaid ei toodud ja Steve Bruce tegi sitast homaari. Kui nüüd taheti talle endiselt sitt kätte anda, siis Bruce tõmbas jeed ja nüüd ootavad omanikud, et mingid hiinlased neilt portsu ära ostaks ja pmst on neil sinnamaani sügavalt pohh, mis sellest klubist saab.

          Kommentaar


            Kuigi siin on kõik spetsialistid, siis ma kui lihtsalt telekavaataja küsisin Otilt kümme küsimust alanud hooaja kohta: https://www.facebook.com/OhtulehtSpo...4486151309057/
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              3. Manchester City - Agüero, Gündogan ja Kompany on natuke liiga vigastusaltid, et rohkem tahta. Lisaks vajavad teatud puujalad nagu Yaya ja Sagna aega, et Pepi tehnilise mänguga harjuda ning suureks miinuseks on loomulikult pika puuga nõrgim väravavaht suurte tiimide seas.
              Kurat, Pep on seda fiximas, tundub. Pean ära vahetama City ja Arsenali kohad tabelis.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Gunnarid tunnevad Marketing Unitedi rahakoti pärast muret? Jätke majandusteooria Sleepwalkerile, Pogba osaleb rahulikult 89-s väravas, viie aasta jooksul.
                Ma loodan, et Pogba feilib kuna ta on lihtsalt loll neeger. Unitedi rahakoti vastu ei saa gunnerid anyway kunagi.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Ma loodan, et Pogba feilib kuna ta on lihtsalt loll neeger.
                  ???

                  olen tema sõnavõtte küll ainult pealiskaudselt lugenud, aga tundub üks arukamaid jalgpallureid.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    impressed viimaste postituste üle.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Chelsea mängib tiitli peale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Esimesed kaks on selged, ülejäänud Euroopa kohtadele käib hull rebimine. Southampton ennustati koguni 27 korral kohtadele 9.-11. Arsenali fännide lohutuseks on nii Bournemouth kui Burnley välja langemas. Kuidas Sunderland püsima jääb, mina ei tea, aga Hull on doomed: 26 viimast kohta 40-st võimalikust.
                        Seega teeb Hull Leicesteri?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          my 2 cents

                          1.Manchester United
                          2.Liverpool
                          3.Manchester City
                          4.Arsenal
                          5.Spurs
                          8.Chelsea
                          13.Leicester City
                          20.Hull City

                          Väravakuningas: Ibra
                          Parim mängija: Klavan
                          Suurim pettumus: Chelsea
                          Suve parim ost: Klavan
                          Suve viletsaim ost: 1.Guardiola 2. Nolito 3. Stones
                          Parim peatreener: Mourinho
                          Esimese peatreenerina saab tala: Conte
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Ingliseliiga fännid on tõsiselt üllatanud, oma kibestumisega. Kyll tambitakse maha Pobgat ja loodetakse teha feilimist. Milleks ? Peaksite olema õnnelikud, et premmis mängib nyyd üks maailma parimaid keskväljapallureid. Teiseks ma ei mõista seda Pep-i maha tallumist. Kuidas te saate loota jalgpalli revolutsioneerinud treeneri feilmist. Kas tõesti ei suudeta vaadata hinnata teistsugust stiili ja siiani ingliseliigas põhiliseks old, paneme pika palli, jookseme yhe värava alt teisele kyll me kunagi ikka selle värava saame stiili ? Eriti masendav on vaadata, kuidas tambitakse mudasse yhte maailma PARIMAT treenerid läbi ajaloo, lihtsalt sellepärast, et teile ei meeldi ta mängustiil...

                            Kommentaar


                              see, et premieris mängitakse ainult pikka palli andycarrolite peale on sama persest tõmmatud väide kui ükskõik milline meelevaldne avaldus pepi(&barca) aadressil, seega lasen sul valida - kuna ma olen nii hea inimene - kas sa tahad olla pada või katel.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                see, et premieris mängitakse ainult pikka palli andycarrolite peale on sama persest tõmmatud väide kui ükskõik milline meelevaldne avaldus pepi(&barca) aadressil, seega lasen sul valida - kuna ma olen nii hea inimene - kas sa tahad olla pada või katel.

                                Kahtlemata ei harrastata siin ainult sellist stiili. Mou oma kaitsva ja lõhkuva mänguplaaniga. Klopp oma kõrgepressiga. Arsene oma pallivaldamisega. Conte kontratele ehitatud mänguga. Vast ei pea kõiki eraldi väljatooma, aga kindlasti ei sarnane neist ykski väga Pep-i omaga (Arsenal mööndustega). Tiki-Taka on ülesehitatud siiski põhimõttele, et kui pall on meie käes, siis vastased ei saagi meile väravat lüüa. Kõige parem kaitse on rünnak. Lihtsalt niipalju kui olen mina viimasel ajal premi teemades ringi käinud siis ma ei näe kedagi siit eriti austamas sellist stiili, pigem just mutta tagumas ja lootmas Pep-i feilimist. Ma olen enam kui kindel, et Pep suudab ka Prem-i vallutada oma mängustiiliga,seda tleb vaid natuke muuta. Pidagem meeles, et tegemist on siiski yhe maailma parima treeneriga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X