320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Algamas on uus Premier League hooaeg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

    vabanda selle vandersellikese pärast.
    enam nii ei ütle - asi selles, et kui ei eksi oled just sina see inimene kes siin foorumis raha pärast hädaldab ja siis järsku pakud viie tonnist kihlvedu! sellepärast ei suutnudki sellist asja tõsiselt võtta.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

      Vastu võetud
      Ega selle puruga priisata ei ole aga oma sõnast olen siiani kinni pidanud, mis siis, et lubaduse täideviimine teinekord aega võtab.
      Supplies!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

        Nii,teeks siis väikse vahekokkuvõtte seisuga 19.07.2002 kell 12.09:
        1.Liverpool FC Liverpooli linnast kusagilt Inglismaalt
        2.Tundub,et ManU´l läeb paremini kui eelmisel aastal,teine koht on tulekul
        3.Eelmise aasta meister ja karikavõitja The One and Only ARSENAL
        4.Ja-ja-ja,eks see elu ole igav ja üksluine.Newcastle jälle neljas! I´m sorry,Berg ja Lua-Lua! Just kidding!
        5.Rio minekul ja Leeds poodiumilt väljas.Ei tasu imestada,eks ju Martins?

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

          Allo

          Ma arvan, et esiliiga võidab Derby sellel aastal ja olen nõus ka raha selle peale panema. Noored reservmeeskonna vennad saavad ennast viimaks tõestada ja primadonnad lüüakse minema. Usun Greogorysse. : Nii et väljalangemist võib vaada kui \"Blessing in disguise\"

          Premierships võtab ManU oma seekord. Ausalt öeldes ei avalda ei Arsenali ega ka Liverpooli ostud erilist muljet ja ManU on kõvema koosseisuga. Kui ka Ferdinand sinna läheb, siis see on raudselt parim ost sel hooajal Inglismaal. Kaitse oli eelmisel aastal pisut nõrk ja Ferdinand aitaks seda probleemi ka hästi lahendada. Nii et kuigi mulle ManU neist kolmest meeldib vähem arvan, et võtavad oma ja Arsenal saab olema nende pearivaal. Liverpool jääb Chelsea ja Newcastlega koos järgnevate kohtade pärast jagelema.

          Tervitades
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

            Uuel hooajal lööb Premieri kinni jälle Arsenal. Neil kindlalt parim keskväli, kui Pires ja Ljungberg on tagasi vigastusest. Kaitsesse ootakse Adamsi asemele veel üht ostu, sest Keown hakkab väsima, aga eelmise hooaja algul mängis väga hästi ka Upson, kes peaks kohe-kohe vigastusest toibuma. Seega teistel pole eriti võimalusi. ManU on ainult sellisel juhul võimalus, kui nad suudavad värvata Ferdinandi, aga see pole ka antud hetkel ju kindel. Minu arvates ileks võinud saata selle patsiga vanamehe Seamani pensile, sest oma korda ootab minu arvates suure tulevikuga väga hea väravavaht Stuart Taylor.
            Deby võidu peale 1.divisjonis ei paneks ma penni ka mitte, parimal juhul pääsevad nad play-offidesse.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

              Ma ei hakka pikka möla ajama ManU võidab uue hooaja 100% kui nii ei juhtu siis LIVERPOOL normaalne!!!(nüüd on ERTAI õnnelik)

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                Pakun et ka see aasta tuleb põnev hooaeg ,mille võidab Newcastle
                coqito ergo sum.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                  tundub, et eelmise hooaja paremusjärjestus kehtib ka varstialgaval, et ikka
                  1. arsenal
                  2. pool
                  3. Munited

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                    Originally posted by Chazlor


                    Allo

                    Ma arvan, et esiliiga võidab Derby sellel aastal ja olen nõus ka raha selle peale panema. Noored reservmeeskonna vennad saavad ennast viimaks tõestada ja primadonnad lüüakse minema. Usun Greogorysse. : Nii et väljalangemist võib vaada kui \"Blessing in disguise\"
                    no ei tea kas just minema lüüakse aga simata nad saavad ja mänguaega ei anta

                    noortest võibolla vaid paar tükki saavad mänguaega
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                      Kes lööb kõige pikemaid palle ühe värava alt teiseni tuleb meistriks.Rohkem pikka inglased

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                        Liverpool tuleb üle pika aja jälle meistriks.

                        Loodan, et nad hakkavad ka ilusamat jalgpalli mängima
                        JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                          kes muu kui super aston villa

                          kui aga meistriks tuleb west scum, scumberland või leeds siis söön ma oma mustad sokid koos muu aasta jooksul kogunenud musta pesuga ära

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                            Vaatan, et kõik on siin kõvad mehed Sunderlandi maha tegema, aga te saate veel kindlasti nähe, kuidas paljude mahateigijate lemmikmeeskonnad just Sunderlandi poolt kotti pannakse ja kuidas Sunderland omale pääsu eurosarja vähemalt tagab. ja kindlasti ei hakka välja minema miski miki-hiire karika peale, et seal miski konnasööjate külameeskonna käest haledalt lakki saada..
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                              Kosk - ma teen sulle õlle välja, kui Scumberlandil õnnestub liigasse püsima jääda.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Algamas on uus Premier League hooaeg\'

                                Originally posted by Kaarel


                                Kosk - ma teen sulle õlle välja, kui Scumberlandil õnnestub liigasse püsima jääda.
                                Hakka raha parem koguma. Kui viimati väljategisdiil oli, siis pidid ka ostma.
                                Mitte, et see antud teemasse puutuks, aga ära mainin ikkagi:
                                Nimelt lubasid suure suuga peale MM-i finaali, et KUI Pelgulinna JK peaks võitma Reaali, siis teed viis õlut. Reaal võttiski 4:0 lutti ja siis sa hakkasid korrutama, et puhas juhus ja täielik kobin. 4:0 on tõesti täpselt selline seis, mida võiks puhtaks kobinaks nimetada.
                                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X