320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

    Selles vaidlused siin jagan mcnamara seisukohti ning mitte sellepärast, et ta samuti Liverpooli toetaja on.

    Minu jaoks kehtib nö. toetuste-skeem järgmiselt: Liverpool, teised inglise klubid ja muud sümpaatsed klubid, külmaks jätvad klubid, pigem ebasümpaatsed, Real Madrid. Kusjuures ma ei vihka Reali, ma olen lihtsalt nende vastu. Need on kaks ise asja ja ma ei väida, et Real mul elu lõpuni nimekirja lõppu jääb.

    Mõnda võib-olla häirib, kui mind ei jäta külmaks teiste klubide (peale Liverpooli) tegemised eurotandril. Kui ma vaatan mõnda CL kohtumist, siis ikka olen ma veidi ühe meeskonna poolt. Oleks mul täiesti pohui, siis mis mõttega ma mängu jälgiks? Et nautida lihtsalt head jalgpalli? Minu jaoks sellest õnneks/kahjuks ei piisa.

    Härrased mcnamara ja INCE! Te mõlemad väidate, et teil on ükstaskõik, mis meeskondi teinepool toetab, samas leiate ikka põhjust selle üle vaidlemiseks. Seega päris lõpuni ükskõik vist ei ole. Kuid see ei ole siin jutu point. Lihtsalt tundub, et jälle jõuame siin välja selleni, et kes ikka kui \"õige\" fänn on. Mõttetu!

    P.S Kui kunagi kohtuvad CL finaalis Everton ja Real, siis võite arvata, et kelle poolt olen.

    P.P.S Siiski aktsepteerin ka neid, kes minu seisukohti ei jaga ja kes on tõesti andunud vaid ühele klubile. Respect ja world peace!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

      Originally posted by Jaan
      Kuna sa aru ei saanud, siis ytlen, et minu eelmine avaldus, oli suunatud p6hjendamatu p-ssesaatmise vastu.
      mnjah, see muidugi toimus peale sinu avaldust, aga see selleks, teemast läheb asi juba väga kaugele.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

        Ei, mitte minu pikaltsaatmise peale, mulle meeldis hoopis sinu lause yhe tundmatuks j22da sooviva Tottenhami poolehoidja m6tteavalduse kohta.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

          Originally posted by Jaan


          Ei, mitte minu pikaltsaatmise peale, mulle meeldis hoopis sinu lause yhe tundmatuks j22da sooviva Tottenhami poolehoidja m6tteavalduse kohta.
          Hmm, olin see mina kelle eest sa Jaan blindaazile viskusid??? Kui jah, siis muidugi suured tänud, aga mina sai küll nii aru, et tegemist ei olnud halvas mõttes p****e saatmisega. Ja mis see väike p****e saatmine siin foorumis kõnepruugiskaalas ikka tähendab...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

            Noh, mis blindaazhile nyyd... Eks sai enda kirjutamisisu j2lle maandatud...
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

              Eile õhtul sai siis ManU väljalangemisega Inglise klubide eurohooaeg läbi. Mida öelda kokkuvõtteks ajavahemikus juuli 2002-aprill 2003 toimunule?
              Osales 10 klubi: Aston Villa (Intertoto), Fulham (Intertoto + UEFA), Chelsea, Leeds, Blackburn, Ipswich (UEFA), Liverpool (CL + UEFA), Newcastle, Arsenal, ManU (CL).
              Kogu sellest seltskonnast võitis midagi vaid Fulham, olles üks Intertoto sarja meistreid. Fulham alustas hästi ka UEFA sarja, jõudes välja 3. ringi. Väga tubli. Midagi halba ei saa öelda ka Ipswichi kohta, kes jõudis UEFA sarja vaid tänu fair-play punktidele. 1. divisjoni langenud klubil õnnestus end 2. ringi läbi lüüa. Liverpool jõudis UEFA sarja veerandfinaali, kuid kahtlemata oleks olnud võimeline enamaks.
              Suurepärase eurohooaja tegi Newcastle, ülejäänud CL alustanud klubid lootsid kindlasti hoopis rohkemat...
              Kokkuvõttes küllalt kurb hooaeg oli. Celtic võib anda veel Premier\'ile tõelise ninanipsu, võites UEFA karika ja olles nii parim Briti klubi Euroopas.

              Uue hooaja kohta on teada niipalju, et ManU ja Arsenal on kindlustanud CL koha, Southampton ja Liverpool koha UEFA sarjas. Ülejäänud kohtadele (2 CL või CL kvalif.; 1 või 2 UEFA) käib veel äge heitlus.
              Intertotos ei pidavat osalejaid olema, küll aga pole selgi aastal võimatu, et Inglismaa saab UEFA-koha tänu esikohale fair-play edetabelis. Sel juhul on põhikandidaat Euroopasse Manchester City.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                Kahju, et tänavune aasta ei olnud Inglise klubidele hea, kuid samas on Italia tõusuteel! Loodan siiski, et järgmisel aastal suudavad Inglise klubid eesotsas ManUga euroopas läbi lüüa.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                  Jah, millal on blackburn eurosarjas ühe viisaka hooaja teinud?
                  Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                    Niisiis, Man City taas euroopa vutiväljakuid vallutamas! Kvalifikatsioonimängust hakataks pihta, aga parem kui ei kedagist.... Loe

                    Peace! Da vstreshi v subbotu!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                      millised inglise klubid järgmisel hooajal InterTotole aplikeerusid?

                      keegi kindlasti teab peast
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                        Originally posted by rohelineKonn


                        millised inglise klubid järgmisel hooajal InterTotole aplikeerusid?

                        keegi kindlasti teab peast
                        Mitte ükski klubi polnud huvitatud. Minu teada jääb tänavu osalemata.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                          Nojah.. kui just miskised 1 divvari klöubid ei taha minna
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                            mingi selline jutt oli ju ka vahepeal, et Sunderland võib saada euroopasse mängima mingi fair play reegliga , et nagu pole liigas punaseid kaarte saanud ja ka kollaseid on vähe.Äkki keegi valgustaks

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                              Epic, vaata mu eelmises postituses olevat linki. Sealt saad teada mis-kus-kes ja kas kah:P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Inglismaa klubid Euroopas 2002/2003\'

                                VIIS postitust ülevalpool andis tembuu lingi, kust selgub, et fair play kaudu sai Euroopa väljakuile mängima hoopis Manchester City.
                                Edit: postituse esimene sõna \"VIIS\" asendada sõnaga \"KUUS\"
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X