320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Newcastle United F.C.

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Newcastle United F.C.

    Sellisel klubil võiks eraldi teema nüüd olla
  • Answer selected by INCE at 14.02.22, 22:24.

    3 in row loodetavasti ei ole Trippieri vigastus midagi tõsist. Kraft ei ärata paremkaitses just üleliia kindlust. Joelintonist on tõeline keskvälja tugitala saanud.

    Kommentaar


      #2
      Äkki seletad lähemalt, miks. Kummaline esimese postitusena foorumis selline teema teha.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #3
        Esiteks on see klubi, kelle tegemisi olen juba aastaid jälginud ja neile kaasa elanud. Teiseks Sunderland on valusas vabalangemises praegu ja ei imestaks kui nad saavad kolmanda relaka järjest. Klubid on üksteisest juba nii kaugel, et rääkida ühes teemas premmi ja 3. liiga klubist tundub imelik ja ma ei usu et siin foorumis väga palju Sunderlandi pooldajaid järgi on jäänud. Keegi kirjutas ka mingi aeg et neil kahel klubil võiks eraldi teemad olla.

        Kommentaar


          #4
          Algselt postitas ssth Vaata postitust
          Esiteks on see klubi, kelle tegemisi olen juba aastaid jälginud ja neile kaasa elanud. Teiseks Sunderland on valusas vabalangemises praegu ja ei imestaks kui nad saavad kolmanda relaka järjest. Klubid on üksteisest juba nii kaugel, et rääkida ühes teemas premmi ja 3. liiga klubist tundub imelik ja ma ei usu et siin foorumis väga palju Sunderlandi pooldajaid järgi on jäänud. Keegi kirjutas ka mingi aeg et neil kahel klubil võiks eraldi teemad olla.
          Kuidas Newcastle Town-il läheb?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #5
            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Kuidas Newcastle Town-il läheb? Activate MyPrepaidCenter Card
            Teiseks Sunderland on valusas vabalangemises praegu ja ei imestaks kui nad saavad kolmanda relaka järjest.

            Kommentaar


              #6
              Algselt postitas RespectCoyote Vaata postitust
              Teiseks Sunderland on valusas vabalangemises praegu ja ei imestaks kui nad saavad kolmanda relaka järjest.
              Relekast on asi hetkel väga kaugel. Minu mälu järgi ka eelmine aasta alla poole ei langetud.
              FC Flora

              Kommentaar


                #7
                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Relekast on asi hetkel väga kaugel. Minu mälu järgi ka eelmine aasta alla poole ei langetud.
                Sa vastasid mingile spambotile, kes kopeerib vana postituse ning lisab sinna enda lingi.

                Kommentaar


                  #8
                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Sa vastasid mingile spambotile, kes kopeerib vana postituse ning lisab sinna enda lingi.
                  Aah minu viga.
                  Ei pannud tähele.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    #9
                    Kui Saudi kroonprints Newcastle ära ostab, on City ka nagu kari rotte. Ulme. Jääb huviga ootama osturallit.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      #10
                      Toomas Vara, lõpuks saad kah rõõmu tunda oma klubi üle!
                      Otsisin kohe selle Newcastle siit kaugelt 3ndalt lehelt ülesse, sest ilmselt enam nii kaugele ta ei kao siin foorumist peale tänast
                      Teeme siis ennustus mängu? Kes mängijatest esimesena ostetakse?

                      Inglismaa jalgpalli kõrgliigaklubi Newcastle United omanik Mike Ashley müüs meeskonna 305 miljoni naelsterlingi eest Saudi Araabia konsortsiumile.

                      Kommentaar


                        #11
                        Ma ootaks ka nüüd Toomas Varalt Esmaspäeval korraliku Mic Dropi.

                        Kommentaar


                          #12
                          Ma jätaksin päevapealt Liverpooli toetamise sinna paika kui näiteks Liverpool oleks saanud endale sellise omaniku.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            #13
                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Ma jätaksin päevapealt Liverpooli toetamise sinna paika kui näiteks Liverpool oleks saanud endale sellise omaniku.
                            Sa võrdled tänast Liverpooli ja tänast Newcastle'it. Kui sa samasugust agooniat tunneks, nagu nemad aastast aastasse, küll sa siis oma põhimõtetele selja keeraksid.

                            Kommentaar


                              #14
                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Ma jätaksin päevapealt Liverpooli toetamise sinna paika kui näiteks Liverpool oleks saanud endale sellise omaniku.
                              Jätaks sa jee. Sellele eelneks mingi pool aastat uudiseid, kõlakaid vähemalt, mille jooksul see dissonants saaks lahendatud pelga "when in Rome, exolä"

                              Kommentaar


                                #15
                                Kaduge õigesse teemasse tagasi. Austust võiks ju olla, ometigi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X