320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Talvepuhkus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

    PS! Sellega panid sa Konn küll mööda, et poolfinaalist hakkavad esindusmeeskonnad mängima. See on worthless cup. Fa Cupis on ikka 3 ja 4 ring juba väga tuliseid andmisi.
    Oh? 2001-02 mängis karikavõitja Arsenali väravas näiteks mängis kõikides FA karika mängudes (va 3 ring Taylor) kuni finaalini Richard Wright. Wright, kes liigamängudes (Premier ja Champions) pääses väljakule vaid siis, kui Seaman oli vigastatud ... ja nii edasi. FA karikasari pakkus meeskonna uustulnukatele erakordse võimaluse harjuda inglise mängu tempoga jms. Näit Edu head mängud hooaja lõpul liigas on ilmselt just tänu suurele osale, mis langes talle FA karikamängudes. FA karikasarja väärtus on kindlasti devalveerunud, selle vastu ju ei saa vaieldagi .

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

      Allo

      Nõus sinuga, et need mehed küll mängisid, aga kas nende puhul saab rääkida varumeeskonnna tasemest? Wright isegi Inglismaa värve ju kaitsenud ja Edu oli lõpuks Arsenali põhis küll ja küll.

      Tervitades
      Eestlane Finsbury Parkis

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

        to chazlor ja sleepwalking-

        no egas keegi f.a cupi selle va uefa koha pärast püüa...
        see on ikka kõva sõna, nii klubide kui ka fännide seisukohast vaadatuna.
        ja olenevalt vastastest saab seal ka veidi koosseisudega majandada.
        muide, kustkohast on pärit väide, et asi ära vajuma hakanud on?
        see devalveerumise jutt on mu meelest jama!

        ja veel! mida arvab sellest kõigest inglise jalgpalli suurim asjatundja siin foorumis?

        ps. inglismaa läheduses elanu...

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

          ka Houllier andis oma toetussõna talvepuhkusele:

          LIVERPOOL, England Aug 9 (Reuters) -- Liverpool manager Gerard Houllier has repeated his call for a winter break in the English league season, saying it would help not only his side but also the national team.

          The Frenchman, who has long been an advocate of a break, reiterated his position on Friday in the wake of comments by Liverpool\'s Michael Owen that tiredness had hindered England\'s World Cup campaign.

          FA chief executive Adam Crozier has promised a brainstorming session with leading premier league managers to discuss the issue and will find Houllier in the vanguard for change.

          \"I\'m very much in favour and I don\'t think it\'s a good idea - I think it\'s a must idea,\" he told a news conference on Friday.

          \"If you want to win things with the national team and with the top teams in the Champions League, you need to have a break - not just physically, but also mentally.

          \"The way I would like to work it is to keep football over Christmas and New Year because that is an exciting period.

          \"Parents take their children to games and the stadiums are full which creates an exciting atmosphere. So I would keep that tradition and give a break after the first week in January and oblige clubs to give the players a week off.\"

          However, Houllier said that a reduction in the number of premier league teams -- currently 20 -- is not to way to balance the calendar.

          \"If you want to have good players you need to pay good players and to do that you need to have games,\" he said.

          \"If you reduce the number of games you increase the number of players not playing, so I would personally try to keep the 20, but organise the league a different way.\"

          Meanwhile, Houllier appeared to have cooled his interest in signing Blackburn Rovers forward Damien Duff.

          He has already made two enquiries about Duff, who has been valued at 20 million pounds by Rovers manager Graeme Souness after an impressive World Cup with Ireland.

          \"There will not be any more signings for the moment,\" Houllier said. \"I am happy with the squad I have.\"

          That squad starts its assault on the new season this Sunday with a clash against double-winners Arsenal in the newly named Community Shield at Cardiff\'s Millennium Stadium.

          Houllier, missing the injured pair of Veggard Heggem and Abel Xavier (both ankle), is hoping the game will provide another trophy and is taking the game very seriously.

          \"It\'s never a friendly against the likes of Arsenal,\" he said. \"It is a competitive game with silverware at stake and this club is about winning trophies.

          \"It is also a reward for last season because when you play in the Shield it means you are performing well in the league and the cups.

          \"Arsenal won the double last season, so we have to take our hat off to what they achieved. I think it was a fantastic effort to win the league with 87 points and be undefeated all season away from home.

          \"We have to acknowledge that they were better than us and although this game will not shape the season, it will prove that they will be one of the usual suspects again this time.\"

          REUTERS 1532

          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

            Allo

            Sümpaatne Houllier poetab taaskord kuldmune. Täpselt minu mõte :P
            On see ka juba enne välja kirjutatud, seega kordama ei hakka.

            Heh selle avaldusega teenis Community Shieldil Liverpool minu poolehoiu

            Tervitades
            Eestlane Finsbury Parkis

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

              No jah see on väga hea, et talvepuhkust toetab ka môni suurem ja môjukam peatreener... Liveri treeneri poolehoid vôiks asja uuesti ülesse tôsta ja ehk siis ka minig kompromis välja môeldakse

              Muidu FA Cupi kohapealt siis ausalt tean ma palju ma tean inglise jalgpallist, aga see cup nüüd midagi väga erilist ei ole eks jah pinget pakub ta veits keskpärastele meeskkondadele ja premieri tabelis keskele ja lôppu jäävate klubidele.... Suured klubid nagu ManU Arsenal Liverpool hakkavad mängima alles poolfinaalis, kui sinna on jôutud veic nôrgema pôhikooseisuga mängjatega.... Muidu saan ma aru miks peaks kasutama treener tipp mängjaid, kes löövad laineid euroopa karikasarjades nagu CL UEFA Cup.... + liiga mängud. See oleks siiski mega väsitav kui peaksid rassima FA Cupi algstaadiumis ka 90 minutit platsil

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

                mida see houlier sletab. 1 nädal vabaks? sama hästi võiks ju lihtaslt fa karika 4ndas või 5 ndas ringis välja kukkuda ja ongi korras. üks nädal vaba.

                ja kui premieri 20 meeskonna mängude ümberkorraldamine on lihtne siis divisionide 24 meeskonna 46 mängu ära jagamisega kalendrisse nii et ikka inimlik oleks on praegugi juba raskusi. kaasa arvatud veel karikamängud.

                kui asi pole katki siis pole vaja teda parandada nagu öeldakse

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

                  Originally posted by CMR


                  No jah see on väga hea, et talvepuhkust toetab ka môni suurem ja môjukam peatreener... Liveri treeneri poolehoid vôiks asja uuesti ülesse tôsta ja ehk siis ka minig kompromis välja môeldakse

                  Muidu FA Cupi kohapealt siis ausalt tean ma palju ma tean inglise jalgpallist, aga see cup nüüd midagi väga erilist ei ole eks jah pinget pakub ta veits keskpärastele meeskkondadele ja premieri tabelis keskele ja lôppu jäävate klubidele.... Suured klubid nagu ManU Arsenal Liverpool hakkavad mängima alles poolfinaalis, kui sinna on jôutud veic nôrgema pôhikooseisuga mängjatega.... Muidu saan ma aru miks peaks kasutama treener tipp mängjaid, kes löövad laineid euroopa karikasarjades nagu CL UEFA Cup.... + liiga mängud. See oleks siiski mega väsitav kui peaksid rassima FA Cupi algstaadiumis ka 90 minutit platsil
                  Hmm... poolfinaalist ? EI! 3as ring ei ole poolfinaal minu arust :P
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

                    Nüüd on ka Owen avaldanud ideele toetust. Sama arvab ka Svennis. Tema vihjab kehvale füüsisele ja vigastustele. Seepeale võttis sõna ka FA. Crozieri sõnul peetakse selleteemaline arutelu tipptreenerite osavõtul. Praegusel hetkel plaanitakse 3-nädalast pausi jaanuarisse, kõige varasem aeg oleks 2003-04 hooaeg.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Talvepuhkus\'

                      sven jauras sellest juba mitu aega tagasi ja see oweni asi on ka juba vähemalt nädala algusest.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mul pole üldse viitsimist ülalkirjutatut kommenteerida, lihtsalt sattusin surfates teema peale. Kuna on sobiv aastaaeg, siis uppisin.

                        Mida arvavad toonased postitajad täna?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #27
                          hr. McN oli veel noorem igaljuhul..

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust

                            Mida arvavad toonased postitajad täna?
                            arvavad nii:

                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            ainult väiksed tüdrukud peavad vaheaegu.
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #29
                              Aitäh, sell, kuradi hea asja koukisid välja. Mul läks umbes 4 aastat aega, kui uue teema julgesin algatada . Silver (kes ilmsel tol hetkel figureeris teise nime all) toetaks asja, konservatiivid mihkel ja mcnamara torpedeerisid üritust, Konn arvas, et kui liigakarikas kaob, tõuseb ka FA cupi väärtus, Seaman kaitses veel Arsenali väravat, Chazlor sidus raha juurdevoolu traditsioonide kadumisega. Liiga hea, ma ütlen. Aga talvepausi poolt endiselt. Samas nõus, et jõulude/aastavahetuse möll peaks jääma.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X