320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ma ei tea, kas see on juba olnud, aga nüüd on kindlasti. SUURTE TÄHTEDEGA

    Kommentaar


      Me just saime Guidjohnsen 6 kuuks laenule £30k nädalas, Monaco maksab ülejäänud osa kinn.

      Kommentaar


        Kahju . Kahest halvast oleks eelistanud tema sihtkohaks West Hami'i, loodetavasti mees ei käi Gus Poyet' jälgedes.
        Kui lööb viimases voorus värava, mis Liverpooli CL'ist välja jätab, annan selle talle andeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas elevant Vaata postitust
          Kahju . Kahest halvast oleks eelistanud tema sihtkohaks West Hami'i, loodetavasti mees ei käi Gus Poyet' jälgedes.
          Kui lööb viimases voorus värava, mis Liverpooli CL'ist välja jätab, annan selle talle andeks.
          suht samad tunded....oli ta minugi üks lemmik mängijaid chelski päevilt.

          Kommentaar


            päris naljakas on ikka tottenhami poliitika, nüüd siis tagasi ostetud kaboul, mis toob meelde keane ja defoe käigud. kuidas sellist fenomeni seletaks keegi?mina aru ei mõista.

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              päris naljakas on ikka tottenhami poliitika, nüüd siis tagasi ostetud kaboul, mis toob meelde keane ja defoe käigud. kuidas sellist fenomeni seletaks keegi?mina aru ei mõista.

              Keane - ei löönud läbi Poolis, meil oli relegationi võitlus ja Pool ei olnud veel kõike meile ära maksnud. On võimalus et täna Keane lahkub jälle.

              Defoe - Harry tõi kaasa endaga, kuna nägi et meil on teda vaja ja õigesti tegi.

              Kaboul - Kunagi kui meile tuli oli hulll lootus tema peal aga ei saanud hakkama aga krt kes sai kui Ramos oli 18 kuuga Pompeys on ta kõvasti paremaks läinud ja kohanenud ära EPLis. Kui keegi nüüd tuleb Pompey tabeli seisu mulle meenutama siis ma soovitan vaadata mänge kus Kaboul on mänginud. Pompey on veel võlgu ka meile ja nad peavad müüma, et kudagi clubi veel elus hoida. Lõpetuseks on King ja Woodgate suht riski värk vigastusega ja on hea kui keegi teine olemas on, eelis tema puhul on ka, et ta võib DM kohta mängida kui vaja. Eks ole näha kuda ta hakkama saab

              Kommentaar


                bentley liigutusi üle pika aja hea jälle vaadata
                väga kenasti seal paremal äärel nüüd 2 mängu tegutsenud, vaatab mis saab, äkki saab world cupilegi ehk veel

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  bentley liigutusi üle pika aja hea jälle vaadata
                  väga kenasti seal paremal äärel nüüd 2 mängu tegutsenud, vaatab mis saab, äkki saab world cupilegi ehk veel
                  Vaikselt tegutseb jah, võiks rohkem läbi minna aga eks vajab veitsa aega veel.
                  Ebaõnn Bentley jaoks on Lennon samas meeskonnas, kuid Lennon võib ültse hooaja lõpuni väljas olla.

                  Kommentaar


                    Lennon ja hooaja lõpuni väljas?? Kust sa selliseid õudusjutte kuulsid? Algul oli jutt ju, et jaanuari lõpupäevil ta tagasi ja nüüd on jutt, et veebruari esimesteks päevadeks peaks juba korras olema.

                    Kommentaar


                      'Arry muidugi knows, aga tuua veel üks ründaja, kes vormist väljas ning paremad päevad juba seljataga, pingile, kus ees ootamas ootusärevate (või tüdinud ja rahulolematute) nägudega Robbie ja Roman (eks õhtuks ole näha, kas senini üsna alahinnatud Pavlo siirdub Birminghami) ei ole minu meelest just kõige mõttekam käik. Varuvahi otsingud on muidugi arusaadavamad, samuti on Kaboul vajalik arvestades Ledley ära kulunud põlvesidet ning hr Woody Woodpeckeri vigastust. CLi paleus on muidugi nii mõnegi treeneri talvise transferakna ajal lootusetult pöörisesse haaranud ning kahtlustan, et sama tabas ka 'Arryt, kui otsustas Eiduri Zola eest endale napsata, mis legendil lausa pisarad näole tõi. Võiks siis Pavlo ju lohutuseks tordi sees nädalavahetuseks Upton Parkile saata, kingitusena muidugi.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas präänik Vaata postitust
                        Lennon ja hooaja lõpuni väljas?? Kust sa selliseid õudusjutte kuulsid? Algul oli jutt ju, et jaanuari lõpupäevil ta tagasi ja nüüd on jutt, et veebruari esimesteks päevadeks peaks juba korras olema.

                        Ma ei viitsi otsida hetkel kust ma seda lugesin aga peaks nii olema, et 3 nädalat proovitakse veel ravida ja kui ei õnnestu siis noa alla, et MMiks korda saada.

                        hetkel veel return date 28 Feb

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          'Arry muidugi knows, aga tuua veel üks ründaja, kes vormist väljas ning paremad päevad juba seljataga, pingile, kus ees ootamas ootusärevate (või tüdinud ja rahulolematute) nägudega Robbie ja Roman (eks õhtuks ole näha, kas senini üsna alahinnatud Pavlo siirdub Birminghami) ei ole minu meelest just kõige mõttekam käik. Varuvahi otsingud on muidugi arusaadavamad, samuti on Kaboul vajalik arvestades Ledley ära kulunud põlvesidet ning hr Woody Woodpeckeri vigastust. CLi paleus on muidugi nii mõnegi treeneri talvise transferakna ajal lootusetult pöörisesse haaranud ning kahtlustan, et sama tabas ka 'Arryt, kui otsustas Eiduri Zola eest endale napsata, mis legendil lausa pisarad näole tõi. Võiks siis Pavlo ju lohutuseks tordi sees nädalavahetuseks Upton Parkile saata, kingitusena muidugi.
                          Arvata on, et õhtuks on Keane või Pav läinud ja Eidur ei olen enam puhas ründaja saab edukalt mängida ka keskel. 6 kuuline laen £30k nädalas pole just väga riski diil. Ta põhiline ülesanne on siiski kogemusi tuua mida meil ei ole, eriti kui vaatad vanuseid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Heh Vaata postitust
                            kogemusi meil ei ole, eriti kui vaatad vanuseid.
                            Mida veel vaadata võiks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kartulivahvel Vaata postitust
                              Mida veel vaadata võiks?
                              Kes mida võitnud on, kes mis liigades mänginud on ( CL kogemus )

                              Kommentaar


                                Kuskil tunnikese pärast pidavat tulema ametlik kinnitus ka.

                                Tottenham Hotspur striker Robbie Keane has agreed to join SPL giants Celtic on loan.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X