320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Heh Vaata postitust
    Tead mis on ühist The Suni ja ManCga ???

    Mõlemad on täis paska
    See oli nagu tsitaat seal selline nagu ää, mitte mingi väljamoeldud jura.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      See oli nagu tsitaat seal selline nagu ää, mitte mingi väljamoeldud jura.
      Teades The Suni usaldust siis eks ala oli asi nii,

      The Sun Kas sa tahaks kunagi mängida Realis ?
      Palacio Kes ei tahaks aga ma olen Spursis õnnelik

      The Suni uudis : Palacio tahab Reali


      Sulle ka siis natuke

      Paulo Henrique

      “I don’t want to play for Manchester City. I’d prefer to play for a big club in Europe.
      http://pitacodogringo.wordpress.com/...nchester-city/

      Kaka

      Kaka has told Manchester City they were never a big enough club to tempt him to the Premier League

      http://www.thaindian.com/newsportal/...100210535.html

      Mascherano:

      I would never play for Manchester City

      See on lihtsalt liiga lihtne mine loe nuud The Suni edasi

      Kommentaar


        Pavlyuchenko lammutab
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          FA Cupis Spurs võidab Fulhami 3:1 ning järgmine vastane on Pompey. Kusjuures O'Hara mängida ei saa meie vastu.
          Ja Prem. Leagues Manchester City kaotab Evertonile ning enam Man. Cityl mänge varuks pole... ja ometi on nad meist 2 punktiga maas.
          Asi tundub juba liiga ebareaalseks kiskuvat.

          Kommentaar


            Algselt postitas präänik Vaata postitust
            FA Cupis Spurs võidab Fulhami 3:1 ning järgmine vastane on Pompey. Kusjuures O'Hara mängida ei saa meie vastu.
            Ja Prem. Leagues Manchester City kaotab Evertonile ning enam Man. Cityl mänge varuks pole... ja ometi on nad meist 2 punktiga maas.
            Asi tundub juba liiga ebareaalseks kiskuvat.
            Rahune vara veel hõisata , kuid oli tore õhtu tõesti

            Kommentaar


              ha-ha-ha, sitast saia ei saa.

              Kommentaar


                1. portsmouthilt kanjuuginisse (ma ei tea kuidas, aga kuidagi ikka)
                2. palaciosele 10. kollane ja arse + chelski mängust väljas
                3. man city'ga vee paar vooru tagasi kindlana tundunud +10 väravavahe, on nüüd man city kasuks

                lol
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas Heh Vaata postitust
                  Eks näis mis 14.Aprill saab, enne veel Wembleyl vaja mängida, tead küll seda staadionit kus kõik mängida tahavad ja fännidel alati suur au ja pidupäev kui nende meeskond seal mängib, millegi pärast Arsenalil sinna asja viimasel ajal ei ole.

                  Eks hakkake nüüd siis sappi pritsima
                  LOL!!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Heh Vaata postitust
                    ...enne veel Wembleyl vaja mängida, tead küll seda staadionit kus kõik mängida tahavad ja fännidel alati suur au ja pidupäev kui nende meeskond seal mängib...
                    Seda, et karikate hilisemates staadiumites esinemine on pidupäevaks ei vaidlegi vastu, aga kes need kõik seal Wembleyl nii väga mängida tahavad? Staadioni murukate on Inglise jalgpalli täielik häbiplekk, üsna mitmed mängijad on ju pärast sealset palliveeretust erinevate hädade üle kurtnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      LOL!!
                      LOL, sa ikka oled banaan. Ole nüüd hea poiss ja loe see Hehi postitus uuesti läbi.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        LOL, sa ikka oled banaan. Ole nüüd hea poiss ja loe see Hehi postitus uuesti läbi.
                        Ei ei, ma ei saanud aru et tänane mäng seal oli ...

                        ma pritsisin sappi mängu tulemuse pihta
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Nii tore oli kuidas Arsenali teema oli Spursi fänne täis pärast seda kui Messilt 4-1 saadi, nüüd saavad ilkujad aga ise suurklubi Pompey käest 2-0 lutti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            LOL, sa ikka oled banaan. Ole nüüd hea poiss ja loe see Hehi postitus uuesti läbi.
                            Vello, kuus kuud pole ju veel läbi?
                            Eh, ma niisama tögan Welcome back! Spursi teema hakkaski vaikselt välja surema.

                            Ja mis veel selle Pompey tulemuse kohta... Ei kommenteeri. Ma vist säästan üldse närve ja kolmapäeval ja ei lülita arvutit sissegi. Suhtkoht first-teamiga 2-0 Pompey'lt... 2 võimalust:
                            a) Portsmouthi puhul tõepoolest cup-magic toimib
                            b) Spursisiseselt ei klapi midagi. (tänu oma isa suurepärastele autojuhtimis- ja ajaplaneerimisoksustele ma tänast mängu ise ei näinud, õnneks)
                            Alles nädal-kaks tagasi olin ma üliõnnelik, et kuidagi kõik toimis ja nüüd pärast Sunderlandi ja pärast Pompey'd on see kõik kui pühitud... frustratsioon.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas präänik Vaata postitust
                              Vello, kuus kuud pole ju veel läbi?
                              Eh, ma niisama tögan Welcome back! Spursi teema hakkaski vaikselt välja surema.

                              Ja mis veel selle Pompey tulemuse kohta... Ei kommenteeri. Ma vist säästan üldse närve ja kolmapäeval ja ei lülita arvutit sissegi. Suhtkoht first-teamiga 2-0 Pompey'lt... 2 võimalust:
                              a) Portsmouthi puhul tõepoolest cup-magic toimib
                              b) Spursisiseselt ei klapi midagi. (tänu oma isa suurepärastele autojuhtimis- ja ajaplaneerimisoksustele ma tänast mängu ise ei näinud, õnneks)
                              Seal oli vist kokku üle 30 pealelöögi, sh 16 raamidesse, 20 nurgalööki ja wi*ey tegi ka hea vile. Kui ei kuku, siis ei kuku (välja arvatud kui sa oled Dawson ja sul on vaja viimase mehena libastuda).

                              Kõlab imelik, aga ma pigem eeldasin et siit tuleb kotid taha kui arselt. Kogu see hooaeg on olnud kuidagi imelik selles osas, et võidame kohtades kus eriti tavaliselt ei saa hakkama a la blackburn, stoke jne võõrsil ja kui oleme hüpersuperfavoriidid a la kodus Hulli, wolvesi ja Stoke'i vastu, saame kokku 1 punni.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Palacio 2 mänguline keeld on väga paha.

                                Corluka ja Kranjcar said viga ja Kranjcar võib ültse juba suve puhkusele minna sellest hooajast kuda nad ei suuda terved püsida kudagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X