320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    team news:
    Kranjcarit pole homme
    Lennonit pole homme
    Jenast pole homme
    King suure küsimärgiga
    Palaciost pole homme
    Corluka mängis juba pühapäeval valuvaigistite peal
    ja Woodgate juba pikalt vigane.

    We're doomed, või mis?
    Oh, tooks miski vaid mu optimismi tagasi...

    Kommentaar


      Algselt postitas präänik Vaata postitust
      We're doomed, või mis?
      Oh, tooks miski vaid mu optimismi tagasi...
      VanPerse Arsenalil tagasi kas tegi paremaks ?
      Ei teinud proovime siis uuesti, kindel on see et Campbellil on junn jahe ja kui mängida saab siis terve mäng saab ta tuld igalt poolt

      Defoel on aeg paar ära lüüa, suht pikk paus tal.

      Enne Palacio kollast uskusin võitu, nüüd krt viik mis ei sobi kummalegi .

      Kommentaar


        Algselt postitas Heh Vaata postitust
        kindel on see et Campbellil on junn jahe

        Kommentaar


          Täiesti pohhui, kõige vihatum mängija Spursi ajaloos ja pole palju ka neid mängijaid EPLi ajaloos keda mingi teami fännid vihkavad nii palju kui Campbelli Spursi pooldajad, kui ültse on.


          Ma usun, et paljud siin isegi ei tea täpselt milles asi vaid on midagi kuulnud kuid täpselt ei tea.

          Loodan südamest, et ta ka mängib homme, jah Spurs saab jälle trahvi kuid see on seda väärt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Heh Vaata postitust
            Täiesti pohhui, kõige vihatum mängija Spursi ajaloos ja pole palju ka neid mängijaid EPLi ajaloos keda mingi teami fännid vihkavad nii palju kui Campbelli Spursi pooldajad, kui ültse on.


            Ma usun, et paljud siin isegi ei tea täpselt milles asi vaid on midagi kuulnud kuid täpselt ei tea.

            Loodan südamest, et ta ka mängib homme, jah Spurs saab jälle trahvi kuid see on seda väärt.
            Spurs on valmis: http://www.tottenhamhotspur.com/news...er-260310.html

            Kommentaar


              Algselt postitas Heh Vaata postitust
              Täiesti pohhui, kõige vihatum mängija Spursi ajaloos ja pole palju ka neid mängijaid EPLi ajaloos keda mingi teami fännid vihkavad nii palju kui Campbelli Spursi pooldajad, kui ültse on.


              Ma usun, et paljud siin isegi ei tea täpselt milles asi vaid on midagi kuulnud kuid täpselt ei tea.

              Loodan südamest, et ta ka mängib homme, jah Spurs saab jälle trahvi kuid see on seda väärt.
              Kes üldse täpselt ei tea ja ei tea?

              Kommentaar


                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Õnneõnneõnne, kainet mõistust ja normaalset-professionaalset mängu - seda meil tarvis!
                  COME ON YOU SPURSSSSSSSSSSSSSS

                  teeeeeeeeme äraaaaaaaaaaaaaa

                  Kommentaar


                    oiii kui magus, väga magus võit . Danny Rose vapustav värav ja Bale kavalus tõid 3 vajalikku punkti! Gomeselt väga kaunid 3 tõrjet lõpupoole. Väga rahul, faking hea !

                    Kommentaar


                      täiesti.uskumatu
                      Dannylt super värav, Bale oli täiesti vapustav.

                      Ma saan õnnitlusi nagu mul oleks mingi sünnipäev.

                      Kommentaar


                        iluuuuuuuuus

                        Oot kas kellegi tiitli lootus läks vääää ???

                        Kommentaar


                          fak need tondid ja nende tiitlilootus. oluline on need 3 punni. 5-6 punnist, mis sund, arse, chelski ja manure mängust vaja oli, on 3 olemas. laupäeval proovime uuesti.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Oppa, Bale vist päris kõva muutuse läbi teinud hooaja jooksul? Alles mäletan kui tal oli mingi imelik statistika, et ta pole olnud üheski tottenhami squadis kes eplis kedagi võidab vms.. Portsmouthi vastugi tegi paar päris kena liigutust mis meelde jäid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas präänik Vaata postitust
                              Ma saan õnnitlusi nagu mul oleks mingi sünnipäev.
                              Sünnipäevi esineb 10 korda tihedamalt kui eilset sündmust. Palju õnne juubeli puhul.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                                Oppa, Bale vist päris kõva muutuse läbi teinud hooaja jooksul? Alles mäletan kui tal oli mingi imelik statistika, et ta pole olnud üheski tottenhami squadis kes eplis kedagi võidab vms.. Portsmouthi vastugi tegi paar päris kena liigutust mis meelde jäid.
                                Spursil hooaja parim mängija minu meelest...
                                Või sis vähematl suurima arenguhüppe teinud mängija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X