320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õnne!
    Tiitliomanik pole siiski veel selgunud!
    #Manchester United
    #Juventus

    Kommentaar


      Eino... Gareth Bale, sind armastan ma niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

      Kommentaar


        Eino... Gareth Bale, sind vihkan ma niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

        Kommentaar


          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
          Eino... Gareth Bale, sind vihkan ma niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
          ära tule siin minu pidu rikkuma

          Kommentaar


            oiii raisk, veel üks magus võit otsa .
            Chelsea oli suurem osa mängust ikka täielik null, absull midagi ei saadud tehtud, eriti Drogba seal ees. 2:1 võib rahule jääda, sest 3p ja 4s koht meie nüüd, aga raisk oleks pidanud ikka veel 2-3tk panema. Pavly, Bale - nii head võimalused olid
            Tegime nüüd ManUle küll väikse teene(samas ka nemad meile Scholesi näol), aga loodetavasti tuleb three in a row ja saab nemadki kotti pandud. Lihtsalt ülisuper mäng, kõik olid head, eriti Bale, kes lidus 3 kuti eest väljakul!

            Kommentaar


              double cheers.

              ja nüüd duhh välja!
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Kõige kurvem on see, et Arsenal, Chelsea ja United järjest alistada on ebareaalne, niiet Old Traffordilt midagi loota pole

                Kommentaar


                  Arsenaliga vist oli ka White Hart Lane-l? Siis küll see seeria lõppeb(ma loodan)

                  Kommentaar


                    Velts, panime sulle laua Mollys kinni, aga sa ei tulnudki. Ja see oli ka ainuke pettumus selle mängu juures. Kodusats oli ikka uskumatult kindlalt üle. Aga eks järgmisel nädalal paistab, kas jõudu jätkub ka kolmandaks skalbiks.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      õnnitlused meistriteliiga koha puhul. ärge ainult evertonit/newcatle´it tehke.

                      Kommentaar


                        Nii sitta esitust pole chelski poolt juba aastaid n2inud...spursi poisid olid yle igas sektoris ja valdkonnas seekord. 6nnitlused(valus on 8elda seda:P)

                        Kommentaar


                          Ei või lihtsalt tunnistada, et chelsea enda esitus polnudki niiiiiii kohutav vaid lihtsalt spurs oli märgatavalt parem :/? Alati peab ikka süüdistama seda, et enda tiimi poolt kehv mäng mitte, et vastane lihtsalt parem oli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            Nii sitta esitust pole chelski poolt juba aastaid n2inud...spursi poisid olid yle igas sektoris ja valdkonnas seekord. 6nnitlused(valus on 8elda seda:P)
                            Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                            Ei või lihtsalt tunnistada, et chelsea enda esitus polnudki niiiiiii kohutav vaid lihtsalt spurs oli märgatavalt parem :/? Alati peab ikka süüdistama seda, et enda tiimi poolt kehv mäng mitte, et vastane lihtsalt parem oli.
                            mis too siis on? hoia oma hobeseid mank!

                            Kommentaar


                              Mida sitemini üks tiim mängib, seda kergem ongi näha seda, et teine mängib paremini.
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                                Ei või lihtsalt tunnistada, et chelsea enda esitus polnudki niiiiiii kohutav vaid lihtsalt spurs oli märgatavalt parem :/? Alati peab ikka süüdistama seda, et enda tiimi poolt kehv mäng mitte, et vastane lihtsalt parem oli.
                                Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                                Mis arvate palju Abramovic kohtunike brigaadi ees maha pillas, et selline vilepartii saada?

                                Mine perse tatikas!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X