320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    üldiselt whatever, see punanina on mul ausalt öeldes alati närvidele käinud. kui ta oma ilueedist värdjaspoja ka klubi ligi toob, siis võivad nad ennast rahulikult oblivioni onada...
    Harry Redknapp has been named Barclays Manager of the Season.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Pikk Peeter rääkis midagi Arsenali koha ära võtmisest.. Nojah noh

      Kommentaar


        Okei, tuli nüüd pisut ootamatu kaotus Burnley'le, aga kui aus olla, siis suurt vahet see enam ei teinud. Nüüdseks siis hooaeg läbi ja jubedalt kibelen paari sõnaga kokku võtma oma lemmiksündmused sel hooajal:
        lemmikud sel hooajal olid Man. City x2, Arsenal ja Chelsea kodus ning muidugi ka Wigan.. kodus. Koduse City mänguga oli üldse see naljakas asi, et ma algul ei plaaninudki toda mängu vaadata, vaid hoopis unevõlga tasa teha. Sisetunne siiski kibeles hetkekes striimi tööle panema ja booom, kohe Kranjcari esimene! Unevõlg kasvas...
        Wiganiga oli ka... vapustav. Defoelt 5 väravat oli ikka päris positiivses mõttes šokeeriv!
        Stoke City üle võit oli ka muidugi top-class tulemus, vaadates veel seda kui palju on suured klubid Stoke taha koperdanud.
        Parim mäng minu isiklikus fänluses oli hiljutine kaotus ManUle.. Soomes mingis pubis koos 20 ManU fänniga mängu vaadata ei ole väga tore. olgu mainitud ka fakt, et ma sain end ümbritseva õhkkonna teada alles pärast seda, kui ma "LEDLEEYYY" karjudes püsti hüppasin. Thank god, et ma tüdruk olen, muidu poleks lugu vist nii hästi lõppenud. Muidugi õnnestumine ka sügisene WHLi külastus!
        No okei, selliseid negatiivseid õnnestumisi tuli ka. Wolves x2, Sunderlandile kaotus, Liverpoolile kaotus (away kaotus l'poolile pole midsagi hullu, aga ootasin siiski enamat) ja Evertonile viik... Viimane selle pärast, et no, kurat, kui sa 2:0 juhid ja siis 2:2 lõpetad, siis võtab pisara silmanurka ikka küll.
        FA Cup: kuigi me lõpetasime allaes poolfinaalis, pole ma selle tulemusega väga rahul. Leedsiga, Boltoniga ja Fulhamiga kõigiga korduskohtumisesse jõuda... tore lugu küll. Ma küll ei alahinda MITTE ÜHTEGI nimetatud võistkonda, aga kammooon, kolmel korral uuesti mängida ja siis märkimisväärse tulemusega võit võtta... japjap.
        Kui välja tuua konkreetseid mängijaid, siis müts maha Bale ees (kellesse mul algul peaaegu üldse usku polnud), Pavlyuchenko ees (kes algul küll pinke soojendas, kuid siis vahepeal end kokku võttis); Bentley ees (kes tegi korralikke tulemusi), Kranjcari ees (parim ost 100%), Gomesi ees (suurepärases vormis no1 goalkeeper), Dawsoni ees (kes kaitses kui raudne müür) ja Huddlestone ees (korralik arenguhüpe).
        Redknapp on muidugi vapustav treener... tabeli lõpust Champions League... Aplus. Ja ma ütlen üht: kui Redknapp poleks saanud manager of the year awardi, siis oleks pidanud see auhind andmata jäämagi! Super, 'Arry, super!
        Ja mis lõppkokkuvõtteks veel öelda? No jah. Kui algusest peale on seatud eesmärgiks üks: neljas koht ja kui terve hooaeg oled selle nimel rabanud, selle nimel ohverdanud (Carling Cup) ja lõpuks selle saavutanud, siis... siis on ikka kuradima hea tunne küll. Champions League ootab!
        COOOMEEE ONNN YOUUU SPUUUURS

        Kommentaar


          Algselt postitas präänik Vaata postitust
          Okei, tuli nüüd pisut ootamatu kaotus Burnley'le, aga kui aus olla, siis suurt vahet see enam ei teinud. Nüüdseks siis hooaeg läbi ja jubedalt kibelen paari sõnaga kokku võtma oma lemmiksündmused sel hooajal:
          lemmikud sel hooajal olid Man. City x2, Arsenal ja Chelsea kodus ning muidugi ka Wigan.. kodus. Koduse City mänguga oli üldse see naljakas asi, et ma algul ei plaaninudki toda mängu vaadata, vaid hoopis unevõlga tasa teha. Sisetunne siiski kibeles hetkekes striimi tööle panema ja booom, kohe Kranjcari esimene! Unevõlg kasvas...
          Wiganiga oli ka... vapustav. Defoelt 5 väravat oli ikka päris positiivses mõttes šokeeriv!
          Stoke City üle võit oli ka muidugi top-class tulemus, vaadates veel seda kui palju on suured klubid Stoke taha koperdanud.
          Parim mäng minu isiklikus fänluses oli hiljutine kaotus ManUle.. Soomes mingis pubis koos 20 ManU fänniga mängu vaadata ei ole väga tore. olgu mainitud ka fakt, et ma sain end ümbritseva õhkkonna teada alles pärast seda, kui ma "LEDLEEYYY" karjudes püsti hüppasin. Thank god, et ma tüdruk olen, muidu poleks lugu vist nii hästi lõppenud. Muidugi õnnestumine ka sügisene WHLi külastus!
          No okei, selliseid negatiivseid õnnestumisi tuli ka. Wolves x2, Sunderlandile kaotus, Liverpoolile kaotus (away kaotus l'poolile pole midsagi hullu, aga ootasin siiski enamat) ja Evertonile viik... Viimane selle pärast, et no, kurat, kui sa 2:0 juhid ja siis 2:2 lõpetad, siis võtab pisara silmanurka ikka küll.
          FA Cup: kuigi me lõpetasime allaes poolfinaalis, pole ma selle tulemusega väga rahul. Leedsiga, Boltoniga ja Fulhamiga kõigiga korduskohtumisesse jõuda... tore lugu küll. Ma küll ei alahinda MITTE ÜHTEGI nimetatud võistkonda, aga kammooon, kolmel korral uuesti mängida ja siis märkimisväärse tulemusega võit võtta... japjap.
          Kui välja tuua konkreetseid mängijaid, siis müts maha Bale ees (kellesse mul algul peaaegu üldse usku polnud), Pavlyuchenko ees (kes algul küll pinke soojendas, kuid siis vahepeal end kokku võttis); Bentley ees (kes tegi korralikke tulemusi), Kranjcari ees (parim ost 100%), Gomesi ees (suurepärases vormis no1 goalkeeper), Dawsoni ees (kes kaitses kui raudne müür) ja Huddlestone ees (korralik arenguhüpe).
          Redknapp on muidugi vapustav treener... tabeli lõpust Champions League... Aplus. Ja ma ütlen üht: kui Redknapp poleks saanud manager of the year awardi, siis oleks pidanud see auhind andmata jäämagi! Super, 'Arry, super!
          Ja mis lõppkokkuvõtteks veel öelda? No jah. Kui algusest peale on seatud eesmärgiks üks: neljas koht ja kui terve hooaeg oled selle nimel rabanud, selle nimel ohverdanud (Carling Cup) ja lõpuks selle saavutanud, siis... siis on ikka kuradima hea tunne küll. Champions League ootab!
          COOOMEEE ONNN YOUUU SPUUUURS
          Sinna nimekirja võiks lisada ka Lennoni, kes enne vigastust oli tegelikult suurepärane.

          Kommentaar


            Stoke vastu tulid ka kotid ja tänase mängu põhjal ma CL kvalifikatsiooni mingi massiivse enesekindlusega küll ei vaataks. Vähemalt Levy tundub üsna mõistlik chairman olevat, muidu ajaks Arry Spursi samamoodi põhja nagu kõik oma eelmised klubid. Millal tal see maksupettuse kohtuprotsess muidu algab, suvel?
            Ahjaa, seda samustki St Totteringhami päeva ka teile.

            Kommentaar


              Algselt postitas präänik Vaata postitust
              Thank god, et ma tüdruk olen, muidu poleks lugu vist nii hästi lõppenud.
              Olen alati suure sümpaatiaga sinu lemmikklubisse suhtunud. Äkki saaksid kaasfännide rõõmuks postitada siia nüüd oma pildi?

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                Redknapp on muidugi vapustav treener... tabeli lõpust Champions League... Aplus. Ja ma ütlen üht: kui Redknapp poleks saanud manager of the year awardi, siis oleks pidanud see auhind andmata jäämagi! Super, 'Arry, super!
                Ei taha Messiaselt midagi ära võtta, aga ka Ancellotti sai oma esimesel hooajal igati korralikult hakkama...

                Neljas koht on tõesti vahva saavutus, aga nüüd võiks juba vaikselt mullist välja tulla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  Stoke vastu tulid ka kotid ja tänase mängu põhjal ma CL kvalifikatsiooni mingi massiivse enesekindlusega küll ei vaataks. Vähemalt Levy tundub üsna mõistlik chairman olevat, muidu ajaks Arry Spursi samamoodi põhja nagu kõik oma eelmised klubid. Millal tal see maksupettuse kohtuprotsess muidu algab, suvel?
                  Ahjaa, seda samustki St Totteringhami päeva ka teile.
                  Nii armas on näha, et Arsenali fännidel on veel üks päev, mida tähistada lisaks kõikidele tiitlivõitudele!
                  Rohkelt piima teile järgmiseks hooajaks!

                  Algselt postitas acca Vaata postitust
                  Ei taha Messiaselt midagi ära võtta, aga ka Ancellotti sai oma esimesel hooajal igati korralikult hakkama...

                  Neljas koht on tõesti vahva saavutus, aga nüüd võiks juba vaikselt mullist välja tulla.
                  Nojah, pole midagi öelda, Ancelotti tegi silmapaistva töö Chelseas. Pole Chelsea küll lemmikute killast, kuid hea töö eest minupoolsed õnnitlused olete ära teeninud küll!
                  Neljanda koha mullist väljatulek on juba raskem asi. Ma arvan, et Tottenham tegi suure teene inglise jalgpallile lüües ühe "Suure nelja klubi" välja (noh, obv. oleks seda ja City ning Villa teinud, aga see selleks). Eelmist hooaega vaadates oli vahepeal meel küll nii nutune, et praegune neljas koht on tõepoolest nagu kink jumalalt. Las meil olla see lõbu!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas präänik Vaata postitust
                    Nii armas on näha, et Arsenali fännidel on veel üks päev, mida tähistada lisaks kõikidele tiitlivõitudele!
                    Rohkelt piima teile järgmiseks hooajaks!
                    Ikka parem, kui vaadata, et rivaal, jumal teab mis ajast, teist eespool lõpetab..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas präänik Vaata postitust
                      Ma arvan, et Tottenham tegi suure teene inglise jalgpallile lüües ühe "Suure nelja klubi" välja (noh, obv. oleks seda ja City ning Villa teinud, aga see selleks).
                      See jäi nüüd küll vähe segaseks. Teene? Milles see teene seisnes?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas acca Vaata postitust
                        See jäi nüüd küll vähe segaseks. Teene? Milles see teene seisnes?
                        Näitab, et tegu ei ole liigaga, kus on väljakujunenud neli kindlat klubi, kes aastast-aastasse Cl-i mängivad, vaid et liiga on tihedam ja huvitavam.

                        Kommentaar


                          molbert võttis sõnad..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas präänik Vaata postitust
                            molbert võttis sõnad..
                            võttis, võttis. aga nüüd olulise juurde. kuna sinu lemmikklubi mängis viimase poole sajandi parima hooaja, on meil nüüd foorumis selle tähistamiseks mitteformaalne "iga-spursi-fänn-postitab-foorumisse-pildi-iseendast"-nädal. vello99 näiteks pani enda oma juba arsenali teemasse üles.

                            jään ootama sinu panust,
                            sw

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              võttis, võttis. aga nüüd olulise juurde. kuna sinu lemmikklubi mängis viimase poole sajandi parima hooaja, on meil nüüd foorumis selle tähistamiseks mitteformaalne "iga-spursi-fänn-postitab-foorumisse-pildi-iseendast"-nädal. vello99 näiteks pani enda oma juba arsenali teemasse üles.

                              jään ootama sinu panust,
                              sw
                              ohhoi jah. kahtlane nädal. julgust jääb vajaka.

                              Kommentaar


                                oijah. valus, valus on näha teist niimoodi vaevas. enda avalikult lööduks tunnistamine on siinjuures ohver, mille toon rõõmu ja võiks suisa öelda, et teatud aspektist isegi mõningase kergendusega. ehk et:

                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ning asendus Oweni näol ei ole küll sugugi kehvem - nagu eespool ütlesin, siis needsamad Tevezi viis liigaväravat lööb ta igal juhul...
                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Kuule aga fak it, teeme selle 5 värava kihlveo ära. See on küll a la "valve kirsipuu on seksikam kui liina tõnisson"-tüüpi kihlvedu, kus lõpuks on ikka mõlemad kaotajad, aga whatever... Teeme nii, et võitja ostab SleepWalkerile prostituudi ja saab ametniku poolt tehtavat tööd pealt vaadata.
                                ühesõnaga vello, leia nüüd üles see, mis sul on juba ammu südametunnistuse asemele kasvanud, ja mine vii võitjana see auhind lõpuks ometi ära. näed ju, kuidas meeleheide juba inimest mõeldamatutele enesealandustele sunnib.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X