320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ja Premieris kolmandast kohast kõrgemale tõusta pole eriti reaalne.
    Huvitav kui kiiresti Sleepsell või vanderwalking sellele jõuab terevmeelselt vastata.

    Põhimõtteliselt on rainisel ju õigus ja ma temaga samal nõul, et 4-3-3/4-5-1, millele VdV ost vihjaks, jaoks meil Drogbat vms ei ole. Crouch ega Defoe n.ö. tipuründaja ei ole, PavLOL on PavLOL - osad Spursi fänni ajavad ennast märjaks a la argumentatsiooniga, et "näe kuidas ta EURO2008 Arseshaveni ees suutis mängida", ma seda ei usu, PavLOL on PavLOL.

    Teisalt ei olnud turult kedagi võtta. Fabianod, Suarezed,ei hakka Dzekost isegi rääkimast (kuigi ma tegelt Dzeko "tipuründamisest" ei tea eriti midagi). Levy lihtsalt ei maksa segast raha ja palka. Ja miks peaks keegi Spursi tulema 60k palgale, kui ManCityd maksavad 2-3x rohkem...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Keane esitused sõltuvad ka vormist, mida eelmise hooaja jooksul ei olnud ollagi.
      Milleks arutleda selliste tühjade argumentidega, nagu näiteks see? On siis keegi selline mängija, kelle esitus ei sõltu vormist? (Välja jättes muidugi niivõrd sitad mängijad, kes ei suuda ei hea ega ka olematu vormi korral võrdselt midagi korda saata.) Ja see, et eelmine aasta ei olnud vormi - mida see siis ütleb? Samahea argument on, et üleeelmisel aastal oli vormi jne.

      Mulle isiklikult tundub, et ründejõust nüüd Spursil küll puudu ei jää. Crouch hakkab iga aastaga üha paremini oma eelist mõistma ja ära kasutama, ja Defoe, Keane ja Pavlol on kõik pigem ikka äralööjad kui pudistajad. Pealegi, üsna vähestes tiimides on niivõrd ründevõimeline poolkaitse, mis vajadusel eesliinile appi tuleb. Ok, Wigani mängus ei tulnud küll sittagi välja, aga väga põhjalike järeldusi on selle põhjal ehk vara veel teha.

      Aga muidugi sellest hoolimata pole kolmas koht realistlik:P

      Kommentaar


        vaatasin uefa.com lehel ametlikku nimekirja meestest, kes CLi kirja pandud see hooaeg ja nimekirjast puuduvad VdV ja Gallas. Kas nad ei saagi mängida enne kui alagrupi turniir läbi saab ja playoffid algavad? :O

        Kommentaar


          Algselt postitas tsumase Vaata postitust
          vaatasin uefa.com lehel ametlikku nimekirja meestest, kes CLi kirja pandud see hooaeg ja nimekirjast puuduvad VdV ja Gallas. Kas nad ei saagi mängida enne kui alagrupi turniir läbi saab ja playoffid algavad? :O
          see viskab esmalt miskipärast ette "qualifying stage" valiku ehk mõnevõrra vana listi. kui valida "final tournament", siis selle all on ilusti olemas nii VdV ja Gallas kui ka näiteks Sandro ja Pletikosa. samuti puudub vähemalt hetkel Spursi noorte ehk B-nimekiri, kuhu alla läheb näiteks Bale pluss igast Rose'id ja Livermore'id ja muu praht. ühesõnaga lihtsalt sitt leht see uefa leht, kui kasvõi manku bebejanti vaadata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Miks ei võiks siis koondisemänge pidada iga nädal ja paar tükki korraga. Tra nii Dawson ja Defoe 2 kuud katki. Aeg uutel meestel tegema hakata...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Sain nüüd siis ka mina teada kuidas Arry lojaalseima kaitsja allkirja lepingule sai.

              New Captain Willy

              Kommentaar


                tramaeivõi, see on Arsenali fännide naerma ajamiseks?

                Kommentaar


                  VdV ja Gallasil debüüt!
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    http://www.youtube.com/watch?v=CAF-P...layer_embedded

                    Kommentaar


                      krt 2-0 oli ilust edu aga viik võõrsil pole tglt ültse paha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas laas Vaata postitust
                        Milleks arutleda selliste tühjade argumentidega, nagu näiteks see? On siis keegi selline mängija, kelle esitus ei sõltu vormist? (Välja jättes muidugi niivõrd sitad mängijad, kes ei suuda ei hea ega ka olematu vormi korral võrdselt midagi korda saata.) Ja see, et eelmine aasta ei olnud vormi - mida see siis ütleb? Samahea argument on, et üleeelmisel aastal oli vormi jne.
                        Sul on sellessuhtes muidugi õigus, ma ei väljendanud ennast päris õigesti. Muidugi sõltub kõigi esitus vormist. Pigem see mida ma mõtlesin on see, et Keane tippvorm on möödas, jäädavalt. Pigem ma mõtlesin jah, et Tottenhamil on puudu üks selline maailmaklassi tipuründaja (Drogba, Dzeko, Torres tüüpi mees).
                        Defoe vigastus ka just ründajate seisu paremaks ei muuda kahjuks.

                        Aga eilne mäng algas ikka ülipositiivselt, lõpptulemus selline normaalne. See oli esimene mäng, kus nägin VDV Spursi särgis ja tuleb tunnistada, et mängis päris hästi ja isukalt. Andis väravatsenderduse ja ründefaasile loogilisust kõvasti juurde. Kui ta vigastuse pärast välja vahetati, hakkas pall ainult äärtel liikuma ja ründetervus kadus kahjuks. Tundub, et olin enne temasuhtes liiga kriitiline, aga samas see alles üks mäng.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Kui ta vigastuse pärast välja vahetati, hakkas pall ainult äärtel liikuma ja ründetervus kadus kahjuks.
                          Kuna jälgisin 3-4a mängu korraga siis tõesti ei saand aru miks ta välja võeti. niipalju kui nägin oli tõesti vägea head partiid tegemas. Oskab keegi öelda mis vigastus/kaua väljas?

                          Kommentaar


                            Vb juba laup platsil, ei tahetud riskida.

                            Kommentaar


                              VDVl olevat mingi tilluke lihasevenitus olnud (ei mäleta kus) ja igaks juhuks võeti välja, et päris vigastust ei tuleks.

                              Kommentaar


                                Hutton!!
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X