320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kle mis sitta sa toodad siin , pähe saite ja see on fakt, nuta patja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      kle mis sitta sa toodad siin , pähe saite ja see on fakt, nuta patja.
      Väga lakooniline vastus....Paistab, et põhikool läheb ikka asja ette.

      Kommentaar


        vello ära sa siin Riot küll mustama hakka, tema isegi ei ropendanud...

        By the way I went over to the referee just 2 clarify that he never blew his whistle for anything,I never swore so what's all the fuss about?

        Linesman was saying it was handball, ref never gave it. Play on....
        viimane osa näitab muidugi veel eriti hästi "mehed mustas" klassi. üks näeb, aga vehib paanikas lipuga alles siis, kui kari suuri neegreid teda kägistama jookseb, teine ei tea ise ka, kas ja mida ta näeb, teeb niisama tibutantsu ja pärast ütleb, et aga ma ju lasin teil edu mängida. vähemalt ei käinud seekord pall meetrijagu väravas vms...
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          1. Gomes on muidugi tropp. Nagu "Manningu nägu" tegema on terminiks kujunenud, siis Gomese wtf did I do nägu, on ka klassikaks kujunemas. Interi mängus tuli ka see hästi välja, kui ta punase sai.

          2. Nani on muidugi tropp. 1) dive, 2) võrkpall, 3)... 4) profit. Kusjuures ta suutis daivida nii sitalt, et manu 12. mängija ei julenud vilistadagi.

          3. Clattenburg on tropp, koomiline oli kuidas ta liinimehega arutades Spursi vennad minema saatis ja siis kolmekesi koos Rioga lahenduse leidis. Aga kes ikka top-4 meeskonnale kodus julgeb teisiti vilistada...
          4. Tegelikult oli see penalt, mida näeb ka ilusti video kordusest.
          5. Kui Bale oleks värava löönud, pärast seda kui pall vahepeal väljas käis, kas sa oleks ka Clattenburg'i sõimanud? I dont think so.

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            5. Kui Bale oleks värava löönud, pärast seda kui pall vahepeal väljas käis, kas sa oleks ka Clattenburg'i sõimanud? I dont think so.
            are you Rio, are you Rio, are you Rio in disguise...
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              vello ära sa siin Riot küll mustama hakka, tema isegi ei ropendanud..
              Kui midagi üldse NBAst õppida, siis selleks on küll ülim aeg, et kui keegi kuhugi jooskma hakkab ja kätega vehib - automaatne kollane. Kui tuleb mitu, saavad kõik.

              Eriline ekspert oli asjas muidugi Rio, kes pidi oma ülimalt olulise teate edastamiseks läbimia mingi 70 meetrit. Nahhui nada mul seda sitta vahtida.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Tottenhami peatreener Harry Redknapp on tulivihane, et Inglismaa Jalgpalliliit lubas uurida ja võimalusel teda karistada väljaütlemiste eest pärast mängu Manchester Unitediga.

                Redknapp nimetas skandaalseks kohtunik Mark Clattenburgi otsust, kui Tottenhami väravavaht Heurelho Gomes hakkas enda arust lahti mängima vabalööki, aga tegelikult oli vilemees lasknud mängul jätkuda ja ManU poolkaitsja Nani saatis palli, mida Gomes lööma valmistus, tühja väravasse.

                Redknapp ütles veel pärast mängu, et alaliit tuleb niikuinii välja looga, mis õigustab kõike ja näitab, et midagi ei juhtunud.

                Paar päeva hiljem jäi Redknapp enda sõnade juurde kindlaks. "Pressiohvitser palub mul paar minutit pärast mängu minna teleintervjuud andma. Tahaksin olla koos mängijatega riietusruumis, aga kohust tuleb täita. Ning miks ma ei saa sel juhul rääkida tõtt?! Miks ma pean keerutama, et kohtunik lahendas olukorra hästi?" pahandas Redknapp. "Kui jalgpalliliit tahab teha sellest suure numbri, siis ärge muretsege, küll ma ka vastu midagi teen. Enam ei hakka siis intervjuud pärast mängu andma."
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  "Pressiohvitser palub mul paar minutit pärast mängu minna teleintervjuud andma. Tahaksin olla koos mängijatega riietusruumis, aga kohust tuleb täita. Ning miks ma ei saa sel juhul rääkida tõtt?! Miks ma pean keerutama, et kohtunik lahendas olukorra hästi?" pahandas Redknapp.
                  Kusjuures selline silmakirjalikkus on mulle alati ülihaige tundunud - igasugu profisarjades on pressikonverentsidel osalemine ja intekate andmine kohustuslik ja kui ei osale, saad karistada. Samas, kui ausalt ja avameelselt räägid, on tulemus sama. No mida kuradit?

                  Kommentaar


                    Hoian pöialt teile tänaseks.
                    Isegi kui ma Tottenhami pooldaja otseselt ei ole siis EPL-i meeskondadele hoian igalpool pöialt!
                    Edu!!
                    U-21 on minu elu mõte!

                    Kommentaar


                      Täna on pöidlad K O H U S T U S L I K U D!!!
                      Merda prInter!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Minagi ootan tänast mängu. Väravateta viik peaks olema välistatud. YLE2 pakub loodetavasti ka korralikku analüüsi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Peaks ära tulema jah need 3 punkti, kui Eto'o just segast ei hakka panema ...

                          Kommentaar


                            Ootan sama lahtist mängu kui esimene oli.

                            Kommentaar


                              "Oi...Wesley! Your defence is like a piece of our Dutch cheese - it's full of holes." And his Inter counterpart replied: "Oi...Rafael! Good news: I have found you a decent keeper - just go to eBay."
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Play-offid algasid. 0 punni siit ja läheb raskeks.

                                Spursi fännina aastast 94 kinnitan, et on kaks varianti (a) 0-3 esimese 15 minutiga ja kõik kohe putsis (b) 3-0 esimese 15 minutiga ja kõik lõpuks putsis (c) lõppeb 0-0 ja mcnamara pensionisamba rahad, mis ta on pannud panusele, et keegi lööb värava, on läinud.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X