320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga kõva etendus Tottenhamilt, loodetavasti jõuate CL-is kaugele.

    Kommentaar


      mingit videokokkuvõtet ka on, et näha millega tüüp siis hakkama sai
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        mingit videokokkuvõtet ka on, et näha millega tüüp siis hakkama sai
        Hea et küsisid, sest kunagi ei tea, kust neid videosid küll vaadata võib.

        Või ei, oota - äkki sealtsamast, kust juba viimased paar aastat...
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Hea et küsisid, sest kunagi ei tea, kust neid videosid küll vaadata võib.

          Või ei, oota - äkki sealtsamast, kust juba viimased paar aastat...


          mingit muud kanalit, aitäh
          seda lehte mu brauser ei ava
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            seda lehte mu brauser ei ava
            Helista siis patsiga poisile.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              mingit videokokkuvõtet ka on, et näha millega tüüp siis hakkama sai

              Parimad palad.

              Kommentaar


                täiesti haige

                Kommentaar


                  Eelmine aasta oli mingisugune top 10 kiirematest EPL-i mängijatest ja Bale`i ma seal listis küll ei mäleta. Äkki kellegil veel on see list?

                  Kommentaar


                    Luka oli awesome...

                    VDV, Bale, Modric, Lennon - nämm-nämm...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      kuidas bentley mängis... ?
                      aa, ta ei mänginud. õh-õh-õh. vitupea

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -thierry-
                        Kui Tottenham tuleb enne Arsenali Inglise meisriks või Champions League' võitjaks, siis ma hakkan Tottenhami fänniks.
                        Iga võistkond oleks uhke, kui sa nende fänniks hakkaksid!


                        Teistel teemadel: Twitter on minu jaoks küll üsna võõras asi veel, aga seal vahelduseks taas kolades jäi silma selline väide.

                        102 - 102 players have more assists in the Premier League than Gareth Bale (0) this season. Hype.
                        Kuigi tõsi ta on, et Interi vastu on vähemalt highlightide põhjal tema mängu väga meeldiv vaadata olnud ning kahtlemata on temas suur potentsiaal. Ja muidu ei ole ma isiklikult Spursi mänge väga jälgima sattunud.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Saan ma õigesti aru, et sa heidad kõrvale varajasemad tiitlid ning sinu lubadus peitub selles, et kui Tottenham võidab alates praegusest hetkest enne Arsenali järgmise Inglise meistritiitli või Meistrite Liiga tiitli, hakkad sa Spursi fänniks?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -thierry-
                            Erinevalt sinu meeskonna fännidest ei ole minule (sarnaselt Tottenhamiga) määrava tähtsusega tiitlid.
                            eks see mankusõbra elu ole raske jah juba viimased paarkümmend aastat, hirmsasti tahaks nagu fännata puhtalt jalgpalli pärast, aga näed nahad võidavad mingeid karikaid kogu aeg...

                            ehk et lipp kätte
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -thierry-
                              Erinevalt sinu meeskonna fännidest ei ole minule (sarnaselt Tottenhamiga) määrava tähtsusega tiitlid. Aga suure tõenäosusega ei hakka ma mingil juhul Tottenhami fänniks. Kui midagi ülaltoodut juhtub, võin võib-olla avatari ära vahetada, ei enamat. Okei, Bale'i särgi ostan ka.
                              Huvitav... Miks ma siis su esimesest väitest välja loen, et just tiitlid määravad ära, kas sinust saab Tottenhami fänn või ei? Selles suhtes ei ole ju mingit vahet, kas see üldse juhtub või ei või kas see isegi reaalne on. Võrrand "Tottenham+tiitel=-thierry- fänlus" kehtib ju niiehknaa. Ühesõnaga oli suhteliselt vilets ja mõistetamatu avaldus, kui tiitlid sinu jaoks rolli ei mängi.

                              End of OT
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Bale'i kiiruse saladus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X