320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spurs ei saa Arsenaliga kokku minna
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Mr. Chairman istus staadionil.

      Homme kell 19 meie aja järgi loosimine, võtaks palun grupi:

      AC Milan
      Real
      Spurs
      Auxerre
      Etapp 1 läbi.

      Valik - Milan, Lyon, Valencia, FCK, Roma, Marseille.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Nohh Velts, erektsioon on juba tekkinud?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ei tea, kas asi ainult minus, aga Bale on kuidagi väga nina püsti ajanud pärast neid mitmeid häid partiisid. No ja Gomes on ka tõsine tsirkuse pakkuja...
          Muidu oli ulmeliselt kiire mäng, mida kohe hea vaadata ja lõppes ka vastavalt viisaka tulemusega.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Kahvatu oli kuidagi Bale täna jah. Uskumatu et Spurs seda ära ei võtnud.

            Kommentaar


              liigas pole avavoorust peale suudetud puhtaid linu hoida


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Uskumatu et Spurs seda ära ei võtnud.
              no kui Gomes poleks oma pendlatõrjega varasemat kala heastanud,
              tulnuks ju sootuks kaotus
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                bale oli jaa veidi kahvatu, seega sai ferreira temaga hästi hakkama.
                mina paneks (lisaks gomesele, loomulikult) suurimaks võidu-takistajaks huttoni, kes küll kaitses ei kalastanud, aga mitu väga head sööduvõimualust ta rünnakul kasutamata jättis ja mitu rukkisse söötis? tajooba. lennon pani ka paar korda pea ees puusse enda jooksmiste/triblingutega.
                ja ega JD väljavahetamine ka kaasa ei aidanud.
                ehk siis oleks pidanud smurfid ära karistama, variante oli stks.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Kuule pats, Murdock - tagantjärgi targutamine on kõige parem, eks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                    Kuule pats, Murdock - tagantjärgi targutamine on kõige parem, eks?
                    tegelt vä?
                    mängu ette analüüsida on kole keeruline, teadsa.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                      Kuule pats, Murdock - tagantjärgi targutamine on kõige parem, eks?
                      /facepalm
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kurja küll, jälle suutis Spurs miljoneid närvirakke hävitada.
                        Esimesel poolajal oli kõik väga normis, hoiti palli, kontrolliti mängu ja loodi võimalusi, aga tundub, et II poolajal pakuti võitu lausa hõbekandikul. Vastane tegi poolajal ühe vahetuse ja saavutas sellega täieliku kontrolli mängu üle, vahepeal ei saanud Tottenham naljalt üle keskjoonegi palliga.
                        Ja see JD->PC vahetus oli suht mööda. Defoe töötas kõvasti keskväljale tagasi ja võitles palli eest, aga Crouch oli küllaltki nähtamatu kahjuks. Pav lahendas väravaolukorra ülimalt hästi, aga kõik ülejäänud võimalused mängu jooksul suutis korralikult pekki keerata. Chelsea värav tuli küll väga magedal viisil, löök tuli ju Gomesele päris sülle, aga ta ei suutnud tõrjuda. Õnneks võttis lõpus vähemalt pendla ära ja aitas ühegi punkti koju jätta, kuigi mängu kokkuvõttes tundus Chelsea rohkem võitu väärivat kui Spurs.

                        Aga mida tulihingelised Spursi fännid arvavad sellest, et Bayerni kaptenit Mark van Bommelit seostatakse Tottenhamiga ? Kui see üleminek peaks toimuma talvel, siis oleks ta selle hooaja lõpuni CL-is kasutu kahjuks.

                        Kommentaar


                          Väga hea. Ainuke variantidest, kus me oleme koeraalune. Eriti Lyon, Valencia ja Marseille oleks sitad variandid olnud.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar




                            Benoit pikendas lepingut ja tahab oma karjääri lõpetada totenhamis. Nalja tegemata, B A-E on üks minu lemmikmängijaid Spursis, eriti pärast seda "ma teen seda jalgpalli bisnist, kuna makstakse hästi", ausad inimesed on alati eelistatumad munnidest.

                            Minu Spursi top 5 mängijad:

                            1. Modric (sest ta on nii alahinnatud awesomeness)
                            2. Ledley (sest ta on Ledley)
                            3. BAE (sest ta on nii alahinnatud aus mees)
                            4. Gomes (sest ma olen vist hasartmängusõltlane)
                            5. VDV (sest ta on awesome)
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              1. Modric (sest ta on nii alahinnatud awesomeness)
                              2. Ledley (sest ta on Ledley)
                              3. BAE (sest ta on nii alahinnatud aus mees)
                              4. Gomes (sest ma olen vist hasartmängusõltlane)
                              5. VDV (sest ta on awesome)[/QUOTE]

                              Modric saab piisavalt kiitust, Hudd on nii alahinnatud awesomeness

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                wtf. unreal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X