320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Decision delayed over Olympic Stadium
    It is reported that a decision on whether the Olympic Stadium site should be awarded to Tottenham or West Ham has been postponed.

    ESPN Soccernet

    Kommentaar


      Goal.com-ist lugesin, et Real valmistab juba suveks ette pakkumist, et osta Spursist ära võimas duo Bale-Modric. Ja Goal.com väidab, et selle tehingu väärtus võiks olla 115 miljonit eurot. Good luck with that! Õnneks tuli uudis, et Spurs on teinud oma rangele palgapoliitikale Bale jaoks erandi ja Bale kirjutab varsti alla viieaastasele lepingule, nädalapalgaga 100 000 £ !

      Muide, ma hakkasin mõtlema, et kas ma olen tõesti ainukene, kelle arvates Pienaari ostmine (kuigi ta saadi muidugi saiaraha eest) oli küllaltki küsitav, kuna Kranjar istub koguaeg pingil ? Millegipärast ma eelistaksin Kranjarit Pienaarile, aga mida mina ka tean, ma ei pidanud alguses Van der Vaarti ostu ka mõttekaks tehinguks.

      Ja kui veel rääkida transfer rumor-itest siis Goal.com andmetel tahab Villa osta Crouchyt 10,5 miljoni naela eest. Ja sama Harry käis juba Forlani luuramas. Mulle selline vahetus igastahes meeldiks .

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

        Ja kui veel rääkida transfer rumor-itest siis Goal.com andmetel tahab Villa osta Crouchyt 10,5 miljoni naela eest. Ja sama Harry käis juba Forlani luuramas. Mulle selline vahetus igastahes meeldiks .
        Ehk siis 29 aastane ründaja vahetada välja 31 aastasega?

        Kommentaar


          Mis selles imeliku oleks? Forlan kordades parem kui puujalg Krauts

          Kommentaar


            Pealegi käinud juba Inglismaal oma headust tõestamas!

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Ehk siis 29 aastane ründaja vahetada välja 31 aastasega?
              Ahah, et kui mina olen 19 aastane, st 10 aastat noorem kui Crouch, siis peaks terve jalgpalliklubide eliit tahtma mind enda meeskonda ? Siis on küll tore, ma arvasin, et oskustega ka midagi pistmist.

              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Pealegi käinud juba Inglismaal oma headust tõestamas!
              Oi milline sügav iroonia.
              Mina oleks igastahes valmis riskima.

              Kommentaar


                16. veebruar on esimene mäng Milaniga. Mis on kahe nädala pärast. Aeg lendab...
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  poisid kas teil see corluka on ikka alles ja kas ta seehooaeg on platsil ka käinud või mis värk temaga on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    poisid kas teil see corluka on ikka alles ja kas ta seehooaeg on platsil ka käinud või mis värk temaga on?
                    Kuus korda liigas ja kolm korda CLis. Kas ta polnud hooaja alul pikalt vigastatud ja Harry eelistab jätkuvalt Huttonit, kuna Corluca pole vist veel eriti head vormi saavutanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ahah, et kui mina olen 19 aastane, st 10 aastat noorem kui Crouch, siis peaks terve jalgpalliklubide eliit tahtma mind enda meeskonda ? Siis on küll tore, ma arvasin, et oskustega ka midagi pistmist.
                      See selleks, aga Crouchy on üks kõige efektiivsemaid relvi mängu lõpus kui teda targalt kasutada. Kui palju on löönud VdV tema söödust väravaid see hooaeg? Ja lasta see vend minema kaks aastat vanema selli vastu, kellele tuleks ilmselt rohkem palka maksta ning ilmselt võtaks ka sissesulandumine veidi aega. Samuti võib suht kindlalt väita, et mehe parimad aastad on möödas, kuid peale MM-i vaevalt Atletico teda odavalt ära laseb. Parem võtta sealt juba Aguero, kuid selle venna hind jääks ilmselt ka city´le pisut kõrgeks.

                      Kommentaar


                        Kranjar on tahetud mees Saksamaal ning väga pooldaksin tema siirdumist Bremeni Werderisse, kus oleks temast rohkem kasu kui siin
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Inter will offer Tottenham Hotspur £40m for Gareth Bale this summer – a record for a British player


                          Inter to bid £40m for Gareth Bale
                          • £40m summer bid would be a record for a British player
                          • Gareth Bale also wanted by José Mourinho at Real Madrid

                          Kommentaar



                            MAJOR WORLD EXCLUSIVE!!!!!!!!!!!!

                            Not only does The Guardian story about Inter Milan launching a £40m bid for Gareth Bale suffer for the ridiculous hype that preceded it, but it's also been rubbished by both Spurs and Inter Milan.

                            Inter Milan CEO Ernesto Paolillo has told Bloomberg: "It is not true. It is incorrect."

                            Meanwhile, 'a Tottenham source' has told the Daily Telegraph 'that suggestions that Bale was destined to leave the club at the end of the season were "rubbish".'
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              MAJOR WORLD EXCLUSIVE!!!!!!!!!!!!

                              Not only does The Guardian story about Inter Milan launching a £40m bid for Gareth Bale suffer for the ridiculous hype that preceded it, but it's also been rubbished by both Spurs and Inter Milan.

                              Inter Milan CEO Ernesto Paolillo has told Bloomberg: "It is not true. It is incorrect."

                              Meanwhile, 'a Tottenham source' has told the Daily Telegraph 'that suggestions that Bale was destined to leave the club at the end of the season were "rubbish".'
                              Sellega pani jah Guardian täiega pange. Paar tundi enne uudist oeldi, et tuleb mingi major exclusive ja haibiti asja taiega...

                              Kommentaar


                                Eks mõni "allikas" otsustas natuke raha teha ja müüa leheneegritele seda mida nad soovivad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X