320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    debiilikud
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Hurraaa...rõõmustage. Pärast tänast farssi saavad numbrid minna vaid ülespoole.

      Kommentaar




        Juba väljas

        Kommentaar


          5 Spursi mängijat siiski jätkavad karikalahingut. Paul-Jose M’Poku, Harry Kane ja Tom Carroll Leyton Orienti eest, Datsun Birminghami ning maailma parim paremkaitsja Villa eest.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            See selleks, aga Crouchy on üks kõige efektiivsemaid relvi mängu lõpus kui teda targalt kasutada. Kui palju on löönud VdV tema söödust väravaid see hooaeg? Ja lasta see vend minema kaks aastat vanema selli vastu, kellele tuleks ilmselt rohkem palka maksta ning ilmselt võtaks ka sissesulandumine veidi aega. Samuti võib suht kindlalt väita, et mehe parimad aastad on möödas, kuid peale MM-i vaevalt Atletico teda odavalt ära laseb. Parem võtta sealt juba Aguero, kuid selle venna hind jääks ilmselt ka city´le pisut kõrgeks.
            Ma näen Su jutus muidugi pointi, aga misosas ta mängu lõpus efektiivsem on kui kogu ülejäänud mängu jooksul ? Kui mõtled seda, et ta vahetusest lõpus sisse tuua, siis minu isiklik valik oleks tuua mees kes suudab luua teravust, mitte ainult palli eesliinis peaga maha võtta/edasi sööta, sest kui pole teravuste tekitajat, ei jõuagi pall eesliini. Ja ma ei oleks selles nii 100% veendunud, et juba oleks õige aeg Forlan maha kanda. See hooaeg on ta olnud kahvatu, aga samas eelmise hooaja lõpus ja MMil oli ta väga hea. Agüerot nüüd Atleticost küll niipea kätte ei saa, tema võib heaga ära unustada.
            Kui nüüd vaadata hiljutisi sündmuste arenguid (väidetav 20 milj. jevro suurune pakkumine), siis kipun pigem nõustuma, selle raha eest varsti 32 aastast meest ma ei ostaks. Aga igastahes tundub, et Spursil on raha jalaga segada, kuna juttu oli lausa 45 miljonistest pakkumistest.

            Igastahes varsti on transfer window deadline tulemas, eks ole näha, kas Harry teeb jälle oma trikke nagu Van der Vaartiga suvise üleminekuakna sulgumise ajal.

            Kommentaar


              The latest from Spain is Atletico Madrid have rejected a €15m bid from Tottenham for Diego Forlan this afternoon - not sure if they expect an improved offer.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Samas on väidetavalt Giuseppe Rossi eest pakutud 30M.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Samas on väidetavalt Giuseppe Rossi eest pakutud 30M.
                  Tema eest võiks rohkemgi maksta minumeelest. Raha paistab olevat kui Agüero eest pakuti 45 M, tahtmist paistab ka meeletult, seega oleks võinud 45 M Rossi eest pakkuda, iseasi kas see midagi muudaks.

                  P.S millegipärast mul on tunne, et seekord jääb Harry tühjade kätega, loodan siiski et eksin.

                  P.S.S Kurat ma olen juba närvivapustust saamas. KURAT, Tottenhamil on 45 miljonit eurot, et osta ründaja, aga kuradima Liverpool sai endale Suareze 26,5 miljoni euroga ja nüüd saab veel Carolli 35 miljoniga. Üks on 24 ja teine 22 ja Spurs jääb tühjade kätega või äärmisel juhul saab 32 aastase Forlani 20M eest. Tõesti, ma ei suuda oma ääretut pettumust sõnadesse pannagi.

                  Kommentaar


                    Seekord siis rahulikult:

                    Ins:
                    Bongani Khumalo (£1.5m from SuperSport United), Steven Pienaar (£3m from Everton).

                    Outs:
                    Kyle Walker (loan to Aston Villa), Harry Kane (loan to Leyton Orient), Jonathan Obika (loan to Peterborough), David Bentley (loan to Birmingham), Ryan Mason (loan to Doncaster), Andros Townsend (loan to Watford), Tommy Carroll (loan to Leyton Orient), Jamie O'Hara (loan to Wolves), Robbie Keane (loan to West Ham), Gio dos Santos (loan to Racing Santander).
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Arry viskas traditsiooniliselt õnged vette ikka päris mitmes kohas: Tottenham made moves for a multitude of strikers (and Phil Neville) but were left empty handed when the window slammed shut. Noorem õde oma £500k pakkumisega (millest £250k kohe) oli muidugi nagu kõige küpsem aroonia nimekirjas, mis väidetavalt sisaldas tegelasi nagu Forlan, Rossi, Llorente ja Luis Fabiano ja summasid alates £15m.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Seekord siis rahulikult:

                        Ins:
                        Bongani Khumalo (£1.5m from SuperSport United), Steven Pienaar (£3m from Everton).

                        Outs:
                        Kyle Walker (loan to Aston Villa), Harry Kane (loan to Leyton Orient), Jonathan Obika (loan to Peterborough), David Bentley (loan to Birmingham), Ryan Mason (loan to Doncaster), Andros Townsend (loan to Watford), Tommy Carroll (loan to Leyton Orient), Jamie O'Hara (loan to Wolves), Robbie Keane (loan to West Ham), Gio dos Santos (loan to Racing Santander).
                        Rahulik on küll natukene vale sõna selle transfer window kohta. Harry tegi viimaste päevade jooksul meeleheitlikke katseid, et leida korralik ründaja ja põrus sellega, täpselt nagu suvel. Aga ikkagi, minu jaoks on kõige hämmastavam see, et nii Suarez-it kui Carrolli on mitu korda seostatud Tottenhamiga (või siis on Tottenham näidanud üles huvi nende vastu, kuidas ise soovite) ja nüüd oli Spursil 45 miljonit eurot kulutada ja mõlemad mehed vahetasid klubi tükk maad väiksema summa eest. Well done. Kui segavaks faktoriks oli Spursi range palgasüsteem, siis Bale-le tehti ju erand, oleks võinud osta Carrolli 35 M eest ja ülejäänud 10 M lükata palgafondi.

                        Kommentaar


                          Kus kohast sa selle 45 miljonit eurot võtad? See Aguero väidetav pakkumine oli klassikaline transfer-window BS, Harry'gi kinnitas et sellist asja toimunud pole. Ja arvestades, et Aguero paar päeva hiljem allkirjastas uue lepingu, oli kogu see pakkumise teema tõenäoliselt Maradona väimeespoja agendi enda tekitatud BS.

                          Jah, oleks võinud korraliku ründaja ette muretseda, aga Carroll selle hinna eest seda küll ei ole. Maksta segopääst naisepeksja ja majapõletaja eest 35 milli, guud luck Liverpool.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            tervitused võid saata Romanile
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              tervitused võid saata Romanile
                              Kui sulle suvaline Roman tänaval teeb ettepaneku osta jalas olev teksapaar D and G 1000 euriga ning need sul jalas nagunii eriti hästi ei istu, siis muidugi lükkad need maha. Jah, palja persega koju vist ei lähe, aga 900 euri eest endale esimese mustlase poolt pakutud "ehtsast sebranahast" nahkpükse ("mul on selle kohta sertifikaat!") ka vist ei ostaks? Tervitused ikka sulle ja high five tegelt mustlasele.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Kui sulle suvaline Roman tänaval teeb ettepaneku osta jalas olev teksapaar D and G 1000 euriga ning need sul jalas nagunii eriti hästi ei istu, siis muidugi lükkad need maha. Jah, palja persega koju vist ei lähe, aga 900 euri eest endale esimese mustlase poolt pakutud "ehtsast sebranahast" nahkpükse ("mul on selle kohta sertifikaat!") ka vist ei ostaks? Tervitused ikka sulle ja high five tegelt mustlasele.
                                Vaata, Torres pole päris D&G ning Carroll pole ka päris "ehtsast sebranahast" nahkpüksid.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X