320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas barca-freddy Vaata postitust
    ja miks kuradi päralt sa igasse oma postitusse wiganit sisse topid?
    word!

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      word!
      Minuarust on tegu selle foorumi ühe ilmselgema varikontoga,aga kuidagi suudab ta kõik siiski nii leili ajada.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        mis seis corlukaga on?
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Ütleks midagi ka, aga väga raske on klahcidele pihta saada. seda postitust ma olen juba mingi pool tundi teinud, jõin vist tsipa palju.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Corluka peaks röntgenisse alles homme, minema, aga Redknapp arvab, et murdu siiski pole. Aga õnnitlused. Väga põnev mäng oli

            Kommentaar


              Algselt postitas latic007 Vaata postitust
              üldiselt oli mäng ka väga igav. aplaus flaminile ja gattuosole, kes suutis mind teleka ees üleval hoida, sest see spursi kaitses istumine ja kontrade peale lootmine oli ikka maruigav. redknapp out ning mõni ründavat jalgpalli mängib peatreener, ntks. hodgson sisse. mäletame ju kõik kuidas hodgson läks juve vastu mõlemas mängus FULHAMIGA ründama ning sai kätte edasipääsu.
              No mida sa ka jalgpallist tead, kui eilset Spursi mängu igavaks pead. See oli üks profesionaalsemaid ja nauditavamaid esitusi üldse, mida ma Tottenhami esituses näinud olen.

              Ja Redknapile vaid au ja kiitus. Selles mehes on kirge ja ta teab kuidas seda ka mängijatesse süstida.

              Kommentaar


                Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                See neljanda kohtuniku irvitus on äge.

                Kommentaar


                  Näedsa kui ilus kokkuvõte siis ühest teie päevakangelasest http://www.skysports.com/story/0,195...755567,00.html

                  "Jordan did not stand for nonsense on the pitch, highlighted by an incident in a Manchester United FA cup third round replay at Old Trafford against Tottenham in 1980, when he wiped out goalkeeper Milja Aleksic, who had been charging at him on corners. Aleksic, who played only a small number of games for Spurs, suffered a dislocated jaw in the incident."
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    võit tuli teenitult. korduskohtumine saab põnev olema.
                    mängus oli emotsiooni ja ka viha muidugi, mis tegi mäng väga nauditavaks.
                    Gattuso vabandaks ja ka Flamini, elu läheb edasi, täiesti "normaalne" käitumine nende poolt, ma mõtlen mölisemist, mitte flamini tackle'it hetkel. See peakõks peakõksuks, emotsioonid keesid üle ja see on mehe normaalne käitumine, see kõrist lükkamine oli veidi liialt "pätilik" käitumine, aga muidu pole hullu. Lepivad ära enne järgmist mängu ja siis vaatame, mis edasi saab
                    Dawson oli väga tubli, Lennon muidugi üle prahi. Crouch vana kont lõi värava ära, imestasin et lõpus defoe/pavlu sisse ei tule, aga Harry teadis paremini.
                    Milan enne väravat ikka mängis väga ilusti teisel poolajal ja Pato tuli hästi sisse, aga peale väravat ei suudetud enam indu üles võtta.
                    Ootame siis rõõmuga korduskohtumist

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      Mis kradi udu sa ajad koguaeg? Ja miks kuradi päralt sa igasse oma postitusse Wiganit sisse topid? Mingid ajuvabad laused nagu Bale võiks suvel Wiganisse küll minna, aga see on tsipa ebatõenäoline jne. On vaja üldse sellist jama ajada v?
                      Ja Redknapp out? Ärka üles, mees...
                      Pealegi, Milan juhib praegu Serie A-d ja KÄIMASOLEVAL hooajal on seega mänginud paremini, kui Inter ja JUvest rääkimata.
                      jeezhh, rilääx:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                        No mida sa ka jalgpallist tead, kui eilset Spursi mängu igavaks pead. See oli üks profesionaalsemaid ja nauditavamaid esitusi üldse, mida ma Tottenhami esituses näinud olen.

                        Ja Redknapile vaid au ja kiitus. Selles mehes on kirge ja ta teab kuidas seda ka mängijatesse süstida.
                        +1 !
                        tähemäargid

                        Kommentaar


                          üllatus-üllatus (mis pole tegelikult sugugi mitte üllatus):
                          Woodgatel jälle vigastus
                          loodetavasti pole midagi väga tõsist, mul on juba TÕSISELT kahju tast.

                          Kommentaar


                            Uudis siis Corluka kohta ka. Väga hull ei ole, aga päris kohe ka platsil tagasi pole veel.
                            Welcome to the new Tottenham Hotspur website The page you were trying to access is no longer available. Please visit our homepage.

                            Kommentaar


                              tubli spurs, tubli, kui ise ei löö, lüüakse sulle. WD.

                              Kommentaar


                                Kui ei kuku, siis ei kuku. Comeback alaku...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X