320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õnnitlused. ainuke normaalne briti sats. piisava õnne ning vigastuste vältimise korral suudate veel ehk mõne korraliku üllatuse pakkuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      Edu, spagetipoisid tuleb Champions Leaguest välja lüüa !
      spagetmees siiski jätkab

      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Nojah, eks mõni meeskond ostab endale 3 miljoni naelaga korraliku pooliku ja teine ostab endale 35 miljoniga samal tasemel ründaja .
      millest sa räägid?

      aga muidu, nagu Milani teemas mainitud - soovin teile pikka liugu.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Tõsiselt? Tõsiselt räägid või? Jopakolla no. Minu postitus oli lihtsalt väike nöökimine selle kallal kuidas 'arry teenitud raha kasutab, võiks osta mõne tasemel ründaja sinna ette mitte laristada ainult keskvälja peale, ma ei mõelnud sellega midagi halba. Miks nii kibestunud postitused sinult? Ütled veel, et mina olen kibestunud... Mul on Spursi üle hea meel, tore et oskavad niimoodi üllatada, ise poleks oodanud et nii kaugele jõuavad. Täiesti tühja koha pealt hakkad tolmu üles keerutama.
        Sorri, juu ma nägin tonti siis seal kus seda polnud . Tegelikult pole kibestunud, lihtsalt ei tahtnud "võlgu jääda" .
        Aga muidugi seda mainiks ikkagi, et ega selle raha eest, mis Harri viimasel ajal on keskvälja mängijatesse investeerinud, nüüd mingit korralikku ründajat küll poleks saanud.
        Peace !

        Kommentaar


          Meie aja järgi siis kell 13.00 loos veerandfinaaliks. Igavusest panen oma listi järjekorras, keda tahaks vastaseks (mida rohkem tahaks, seda eespool):

          1. Schalke
          2. Barca
          3. Real
          4. Inter
          5. Chelski
          6. Manu
          7. Shaktar
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Tegelt ei tahtnud Real'i. Aga Milan-Real-Barca tee finaalini kõlab ka hästi.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Loodan teid poolfinaalis näha!

              Kommentaar


                Ma oleks hea meelega näinud vastasena Interit, teisena Schalket ja kolmandana Donetski, selliste variantide korral oleksin isegi julgenud vast raha vahele panna. Realiga läheb raskeks, aga minu meelest parem valik kui Barca.

                Kommentaar


                  Bale pikendas siis täna lepingut 2015 aastani. Nüüd oleks kedagi suvel ründesse ka vaja ja oleks täitsa tore juba.
                  West Hamiga siis 0:0 viik ka täna.

                  Kommentaar


                    Masendav 2latti..1 post. Kurb kohe. Reali vastu peab ikka rohkem võimalusi ära kasutama.
                    Kui need viigid tabeli alumiste vastu jätkuvad siis tuleb euroopa liigaga leppida vist järgmine aasta.

                    Kommentaar


                      kas see Jake Livermore on kasutu või täitsa kasutu jalgpallur?
                      Jack of all trades, Master of nuns

                      Kommentaar


                        Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                        kas see Jake Livermore on kasutu või täitsa kasutu jalgpallur?
                        Martini skaalat kasutades tahaks seda mängijat Inglismaa 200st esimesest klubist vähemalt 170. Seega on tegemist briljantse palluriga
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                          kas see Jake Livermore on kasutu või täitsa kasutu jalgpallur?
                          Palju olulisem küsimus on, et milline on tema suhe David Livermore'ige, kes osteti Leedsi Kevin Blackwelli poolt 2006. aastal ja müüdi neli päeva hiljem Hull City'le, sest päev pärast tema saabumist suudeti teha leping Kevin Nichollsiga, kes seejärel sai oma esimeses trennis nii rängalt vigastada, et oli hooajaks väljas.

                          Selline needus siis. Ei tunne ennast hästi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Nojah, täna siis väravateta viik Wigani vastu. See tulemus ei teinud seisu CL koha eest võitluses just paremaks. Samas Cityga vahe 3p ja kui mu mälu mind ei peta, siis omavaheline mäng veel ees. Chelsea ja Arsenal mängisid samuti viiki ning tabelis selja taga paiknev Pool lausa kaotas.

                            Positiivse poole peale läheb tänasest päevast see, et CLi vastane Real kaotas täna viimsegi lootuse La Liga tiitlile 1:0 kaotusega Gijoni vastu.

                            Kommentaar


                              Assou-Ekotto is not your typical pro

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Nojah, täna siis väravateta viik Wigani vastu. See tulemus ei teinud seisu CL koha eest võitluses just paremaks. Samas Cityga vahe 3p ja kui mu mälu mind ei peta, siis omavaheline mäng veel ees. Chelsea ja Arsenal mängisid samuti viiki ning tabelis selja taga paiknev Pool lausa kaotas.
                                Hooaja lõpp on päris keeruline. Aga ma eriti ei muretse, CL võiduga saab ka järgmine hooaeg sinna sisse. Ehk CL võit ja Arse*** langemine 4.ndaks, on siis praegu planeerimise all.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X