320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mis kuradi süüd sa siin taga ajad, joonud oled w ? Ei ole kedagi süüdistanud, läks nii, siis läks.



    Ma ei tea, kas pead silmas sama olukorda, aga selles teises olukorras võttis ta blokeeringuga ju kiirrünnaku maha.
    Ma ei ütleks, et Tottenham seisu peale mängis, lihtsalt täna ei lasknud Real mängida Spursil ja kõik. See on küllaltki loogiline, et arvulises vähemuses olles ummisjalu rünnakule ei torma. Või ei ?
    Ja kes seal väikse kõksu peale nutma puhkes siis ?
    No see teine oli nii nõrk kontakt, et primeris poleks Bale selle peale isegi viskuma hakanud ja veel oma väljaku poolel, mis üldjuhul ei lähe kaartide alla.
    No kui juba ka stuudio eksperdid mainisid seda viidates mängijate asetusele pärast Crouchi punast, et 1-0 pealt ilmselt loodedeti hoida siis see polnud ainult minu silmapete. Samas tuleb auanda, parim moment või lahendus oli Bale aut Raffale.
    Tegalt ma ei taha üldse olla negatiivne Spursi suhtes, täitsa ok sats, Primeri kohta, harakatest muidugi kehvem ( ).
    Lihtsalt eile tuli välja,mis vahe on sellel ,millise koosseisuga saab Milan mängida Serie As ja millisega sai mängida ML.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      No see teine oli nii nõrk kontakt, et primeris poleks Bale selle peale isegi viskuma hakanud ja veel oma väljaku poolel, mis üldjuhul ei lähe kaartide alla.
      No kui juba ka stuudio eksperdid mainisid seda viidates mängijate asetusele pärast Crouchi punast, et 1-0 pealt ilmselt loodedeti hoida siis see polnud ainult minu silmapete. Samas tuleb auanda, parim moment või lahendus oli Bale aut Raffale.
      Tegalt ma ei taha üldse olla negatiivne Spursi suhtes, täitsa ok sats, Primeri kohta, harakatest muidugi kehvem ( ).
      Lihtsalt eile tuli välja,mis vahe on sellel ,millise koosseisuga saab Milan mängida Serie As ja millisega sai mängida ML.
      Ma vist väljendasin ennast valesti enne. Ma rohkem mõtlesin nii, et arvulises vähemuses olles on küllaltki loogiline üritada seisu hoida, mitte ummisjalu rünnakule tormata. Kui palju võimalusi peale selle eile oli üldse, kui arvestada, et ka 11 vs 11 mängus suutis Real juba domineerida...

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Spurs ei mängi Primera Divisionis, see rohkem Hispaania valdustele mõeldud liiga.
        nok, nok, nok, nok ...

        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        ... Tegalt ma ei taha üldse olla negatiivne Spursi suhtes, täitsa ok sats, Primeri kohta, harakatest muidugi kehvem ( ).
        ... vähemalt harakate õigekirja kohta ei tohiks küll kellegil nokkimist olla
        299195

        Kommentaar


          Mnjah. Raskeks läheb, aga teine mäng on veel.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Mnjah. Raskeks läheb, aga teine mäng on veel.
            Nojah, ei saaks öelda, et päris kõik kadunud on, aga tõenäolsus on umbes sama kui sellel, et Eesti jalgpallikoondis jõuab järgmisel suvel EMi poolfinaali.

            Kommentaar


              põhja-londonis on silmahaigus süvenemas.

              arry:
              "He's certainly not one for getting red cards, but I've not seen it. I haven't spoken to Crouchy to be honest, I'm disappointed obviously, it's all we needed to go down to 10 men so early in the game."
              dawson:
              "I didn't see the bookings so I don't know if they were harsh. To have it happen so early on when you are playing a team like Real Madrid was disappointing."

              Kommentaar


                Natuke Nalja kah lohutuseks.

                Kommentaar


                  Aaron Lennon, va Shakespeare ("anti botics", hihihi).

                  saying i fell ill be4 the game is bull**** i fell ill on sunday morning where the med team put me on anti botics, but only got worse b4 tues

                  Kommentaar


                    Triibud kulmudes ei mõju positiivselt isiku vokabulaarile...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Oi raisk kui kaua neid 3'e punkte tuli oodata! Aga lõpuks tulid ära.. mängu viimased minutid olid küll pigelised.. täitsa muretsesin juba

                      Kommentaar


                        Avastasin just, et ainult neli meeskonda on tänavu Premier'is koduväljakul vähem väravaid löönud kui free-flowing ja entertaining Spurs.

                        (sümpaatsed sellegipoolest)

                        Kommentaar


                          Eile tuli väga vajalik võit Stoke üle.
                          Nüüd on seisud sellised, et 3p Cityst maas, aga Cityl homme mäng Pooliga ees veel ka omavaheline mäng niiet rong pole kindlasti veel läinud. Seda on tore näha, et Kaboul ja Huddlestone on vigastuspausilt tagasi, annab lootust järgmisteks mängudeks juurde.

                          Spursi selle hooaja mängud premieris :
                          20.04 Tottenham vs Arsenal
                          23.04 Tottenham vs West Brom
                          30.04 Chelsea vs Tottenham
                          7.05 Tottenham vs Blackpool
                          10.05 City vs Tottenham
                          15.05 Pool vs Tottenham
                          22.05 Tottenham vs Birmigham

                          Kommentaar


                            Ei tea. Cityl ees lihtsamad mängud. Suurtest mängivad ainult Pooli ja Spursiga. Ülejänud on Blackburn, West Ham, Stoke, Bolton. Olen pessimistlik tõusu suhtes.

                            Kommentaar




                              Vabandust, et väikse hilinemisega tuli!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Ei tea. Cityl ees lihtsamad mängud. Suurtest mängivad ainult Pooli ja Spursiga. Ülejänud on Blackburn, West Ham, Stoke, Bolton. Olen pessimistlik tõusu suhtes.
                                Ega see saa kerge olema tõesti. Raha vahele ei paneks, aga loodan ja hoian pöialt siiski. Kui City jätkab sellises vaimus nagu eile Pooli vastu, siis on kõik võimalik.

                                Ma toon siis välja Chelsea, Spursi ja ManC (kolm meeskonda, kes eeldatavalt peaks võitlema kolmanda kuni viienda koha peale tabelis) allesjäänud mängud :
                                Chelsea (31 mängu, 58p) : West Brom (v), Birmingham (k), West Ham (k), Tottenham (k), ManU (v), Newcastle (k), Everton (v)
                                ManC (32 mängu, 56p) : Blackburn (v), West Ham (k), Everton (v), Tottenham (k), Stoke (k), Bolton (v)
                                Tottenham (31 mängu, 53p) : Arsenal (k), West Brom (k), Chelsea (v), Blackpool (k), ManC (v), Liverpool (v), Birmingham (k)

                                Peaks hakkama vist lambaid ohverdama .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X