320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    mine persse loll rainis! mitte kõik jalgpallurid pole lollid vaid keskmine jalgpallur on loll.
    Sinna sooja kohta võid ise sõita .
    Aga olgem ausad, maailm oleks ikka kohutav koht ka, kui kõik nii ülevoolavalt intelligentsed oleksid kui Sina .
    P.S teise astme tuletist õpitakse 11. klassis, seega mina seda mingiks ülima tarkuse indikaatoriks ei peaks.

    Auhinna ümbernimetamist "aasta kõige lahedam jalgpallur"-iks pole mõttet, see subjektiivsus tuleb igaühel endal ridade vahelt välja lugeda.

    Kommentaar


      Te päriselt ka viitsite selle mottetu auhinna pärast siin ikka veel seletada?

      Kommentaar


        A sa viitsid ikka veel seda ju lugeda siin.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          A sa viitsid ikka veel seda ju lugeda siin.
          Pigem kaks sona igast postitusest. Voiks nagu millestki muust rääkida. Suur mäng ju täna ohtul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Voiks nagu millestki muust rääkida. Suur mäng ju täna ohtul.
            aga palun faking kirjuta siis sellest Suurest mängust!
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Mis siin ikka kirjutada, kui enne istus üks Põhja-Londoni osapooltest hingevärinaga, et huvitav mis saab, siis nüüd istuvad mõlemad. Kui tuleb nagu eelmise mängu 1 poolaeg, on sitasti. Kui tuleb nagu 2. poolaeg, on hästi. Tra seda teab. Üle pika aja vähemalt paistab, et mõlemad võistkonnad on oma parimas rivistuses kui Woodgate/Ver****n välja jätta.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Mis siin ikka kirjutada...
                Tuled täna ikka Mollysse ka, onju?
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Türbel, selle unustasin ma sootuks, aga pole hullu... livescorest ongi parem tulemust vaadata. Muidu äkki lähevad juuksed veel hallimaks ja ei ole need lives vaadatud mängus see hooaeg eriti positiivselt lõppenud.
                  Teistele, aga edu ja tugevat närvi.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      haha,

                      Kommentaar


                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                sweet jebus. kui juba mustvalge telepildini läks...

                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X