320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogu vaba maailm, miinus ManCity ja Arse**** fännid, lootsid et ManCity ei saaks Champions League...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Usun ka, et City on endiselt alles tõusuteel ja mitte ainult ei loovuta oma kohta esinelikus, vaid neil on kindlasti veelgi kõrgemad sihid. Mina arvan, et vähemalt järgmisel hooajal on turvaliselt ees Manchesteri mõlemad + Chelsea ning neljandat kohta nillivad Arsenal, Liverpool ja Tottenham. Transfer on alles ees, kuid ma arvan, et Arsenal suuri tehinguid ei tee ja võib sellega oma kohast suisa ilma jäädagi.
      Eks me näe, aga sihid on neil olnud ülikõrged juba jupp aega ju. Aga nii kaua, kui nad loodavad valemile "rohkem raha ja uusi mängijaid = edu", ei usu mina, et nad saavutavad kõrgemat kohta kolmandast-neljandast Premieris ja 16 parema hulgas CL-is. Aga see on muidugi ainult minu tagasihoidlik arvamus .

      Kommentaar


        Põhimõtteliselt oleks Europa league hea just selliste mänguijate nagu Rose jms noorte üleskasvatamise eesmärgiks ja kurbade pingilistujate rahustamiseks. Peaasi, et seda tõsiselt võtma ei hakata, nimetadagi A-koondis ja B-koondis ja lastagi B-koondisel eksklusiivselt seal toksida. Samas mõtetu arutada, Birminghamiga üle viigi ikka ei saavuta.

        Suveks eesmärgid:

        1. Hoida alles Modric
        2. Hoida alles Modric
        3. Hoida alles Sandro
        4. Fakin ründaja VDV kõrvale
        5. Hoida alles Bale
        6. Hoida alles VDV
        7. Gomesel läbida mingi Clockwork Orange tüüpi koolitus, kus vägivalla näitamine on asendatud sellel hooajal Gomese poolse vägivallaga Spursi poolehoidjate kallal näitamisega
        8. Paremkaitsja paluks
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Kogu vaba maailm, miinus ManCity ja Arse**** fännid, lootsid et ManCity ei saaks Champions League...

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Kogu vaba maailm, miinus ManCity ja Arse**** fännid, lootsid et ManCity ei saaks Champions League...
            Miinus Chelsea fännid!

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Põhimõtteliselt oleks Europa league hea just selliste mänguijate nagu Rose jms noorte üleskasvatamise eesmärgiks ja kurbade pingilistujate rahustamiseks. Peaasi, et seda tõsiselt võtma ei hakata, nimetadagi A-koondis ja B-koondis ja lastagi B-koondisel eksklusiivselt seal toksida. Samas mõtetu arutada, Birminghamiga üle viigi ikka ei saavuta.

              Suveks eesmärgid:

              1. Hoida alles Modric
              2. Hoida alles Modric
              3. Hoida alles Sandro
              4. Fakin ründaja VDV kõrvale
              5. Hoida alles Bale
              6. Hoida alles VDV
              7. Gomesel läbida mingi Clockwork Orange tüüpi koolitus, kus vägivalla näitamine on asendatud sellel hooajal Gomese poolse vägivallaga Spursi poolehoidjate kallal näitamisega
              8. Paremkaitsja paluks
              Muidu enam-vähem nõus, ainult et ma veel Sandrot Balest ettepoole ei seaks. Hooaja II pool tema poolt olnud küll muljetavaldav, aga siiski. Ja VDV alleshoidmine võiks olla "tema kõrvale ründaja leidmisest" eespool .
              Aga mida arvate Lennoni võimalikust lahkumisest (näiteks Pooli nagu kuulujutud räägivad) ?

              Kommentaar


                ebanõustun teise steitmendiga.
                asjaliku ründaja leidmine on tottsi nr1 eesmärk suvisel turul. ma isegi ei viitsi otsida, et mitu väravat crouch-defoe-roman-keane karja peale (premmeris) kokku löönd on. lambist võetud numbrina pakun 20. asjalikumad kindlasti guugeldavad nüüd kohe.
                droopy peab selle routeitimise-kunsti ära õppima, ei saa nii, et meeskonnas on (v.a kaitseliin, ilmselgelt) enamus mehed evrale sarnase koormusega ning kõik vahetused tulenevadki sellest, et mõni mees on selle all murdunud/murtud. keane või crouch liverpooli tagasi, j-ridiculous pingile, mitte, et ta seal juba niigi ei oleks ja roman tagasi kodumaale. ette korralikumat sorti murdja (valan soola haavale: kärrol oleks pörfi olnud, arvestades vdv-koefitsenti) ja küll ta läheb.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  VDV ja teiste alleshoidmine ja ründaja leidmine on minu arvates seoses. Kui korralikku ründajat ei leita siis pole teistel väga põhjust jääda. Eile lugesin kuulujuttu, et adebayor võib olla tulemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    ma isegi ei viitsi otsida, et mitu väravat crouch-defoe-roman-keane karja peale (premmeris) kokku löönd on. lambist võetud numbrina pakun 20. asjalikumad kindlasti guugeldavad nüüd kohe.
                    Samas järjekorras: 4 + 4 + 8 + 2(west hami eest) = 18

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Samas järjekorras: 4 + 4 + 8 + 2(west hami eest) = 18
                      ilus. lamp töötab.



                      aaa. seda ka, et kas mõni vend on üldse tottsi rahaasjadega kursis?
                      olen küll kuulnud, et tegemist on miskitsorti juuditaustaga klubiga, seega peaks jew-goldi WHL'i alla korralikult maetud olema, aga mis need reaalsed numbrid ütlevad, et kellelt kellele ja kui palju.

                      aitähh.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Eelmisel finantsaastal, mis lõppes 30. juuni 2010 teeniti £22.7 miljonit kasumit. Täpsemalt siit Selle finantsaasta tulemused peaks siis avaldatama juuni lõpus. Olen suhteliselt kindel, et numbrid tulevad tunduvalt suuremad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          ebanõustun teise steitmendiga.
                          asjaliku ründaja leidmine on tottsi nr1 eesmärk suvisel turul. ma isegi ei viitsi otsida, et mitu väravat crouch-defoe-roman-keane karja peale (premmeris) kokku löönd on. lambist võetud numbrina pakun 20. asjalikumad kindlasti guugeldavad nüüd kohe.
                          droopy peab selle routeitimise-kunsti ära õppima, ei saa nii, et meeskonnas on (v.a kaitseliin, ilmselgelt) enamus mehed evrale sarnase koormusega ning kõik vahetused tulenevadki sellest, et mõni mees on selle all murdunud/murtud. keane või crouch liverpooli tagasi, j-ridiculous pingile, mitte, et ta seal juba niigi ei oleks ja roman tagasi kodumaale. ette korralikumat sorti murdja (valan soola haavale: kärrol oleks pörfi olnud, arvestades vdv-koefitsenti) ja küll ta läheb.
                          Ebanõustun omakorda selle arvamusega. Modric on siiski A ja O. Samas muidugi kui ründeliini ei täienda, ega siis miski paremaks ei lähe ka. Aga sellega olen nõus, et kui Arry ei suuda mingit asjalikku ründajat (või lausa kahte) muretseda, siis pole nagu Balel, VDC ega Modricil väga mõtet jäädagi. Adekast oli juttu jah, ta ütles, et enne Reali minekut olnuks Spurs tema valik nr 1 ja kaaluks nüüdki Tottenhami tulekut. Aga praegused ründajad olid sellel hooajal hullem veel kui nähtamatud. Suht kõik eesliini mehed tuleks minema peksta, eelkõige Keane ja Pavlyuchenko. Aga ma arvan, et enne läheb issanda päike looja, kui Keane Spursist lahkub. Seda on lubatud iga paari kuu tagant, aga endiselt koosseisus (peaks nüüd West Hamist tagasi tulema minu teada). Crouch pole ka mulle kunagi väga sümpatiseerunud, liiga palju loodetakse tema peapallide peale, kui teda ees ei oleks, mängitaks vast natukene teistsugust mängu, mis võiks rohkem edu tuua. Tipptasemel keskkaitsjatele jääb ta ikkagi õhuvõitlustes tavaliselt alla. Sellel hooajal andis VDV-le hulga sööte küll, aga tõenäoliselt kaks korda rohkem häid võimalusi suutis oma "kiirete jalgadega" tuksi keerata. Defoe võiks pingile jääda, kuna ega tema eest suurt midagi ei saaks nii või naa ju. Kui ta on tippvormis, siis paugutab küll, aga enamus ajast... no eks te ole ise ka näinud ju.
                          Raha tõenäoliselt peaks olema, talvise üleminekuakna lõpus tehti väidetavalt päris suuri pakkumisi ja eks CL-i auhinnarahad on veel ka juures nüüd. Kaldun arvama, et üleminekusummast suuremaks takistuseks võib saada range palgapoliitika (mis küll viimasel ajal nii range pole enam) ja muidugi CL-is väljajäämine. Stekelenburgi on ka Tottenhamiga seostatud, aga tõenäoliselt see mingisugune goal.com nägemus asjast. Ei tahaks hästi uskuda, et ta tahaks liituda klubiga, mis ei mängi CL-is. Kuigi ta oleks väga hea ost.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Eelmisel finantsaastal, mis lõppes 30. juuni 2010 teeniti £22.7 miljonit kasumit.
                            Mängijate ostu-müüki arvestamata kasumi väljatoomine ehk pole kõige mõistlikum. Sellise arvestusmetoodika alusel jõuaksid isegi venelased veel sel sajandil nulli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Defoe võiks pingile jääda, kuna ega tema eest suurt midagi ei saaks nii või naa ju. Kui ta on tippvormis, siis paugutab küll, aga enamus ajast... no eks te ole ise ka näinud ju.
                              Tuleb vist see seisukoht tagasi võtta.

                              Algselt postitas Jermain Defoe @goal.com
                              "I want to help the club achieve things, win trophies and get in the Champions League, but when you feel like you are working hard, training hard and being professional, and then for some reason you are not playing, it is difficult," Defoe told Sky Sports News.
                              "I have always been like that from the first day I walked through the door and I truly believe that if I am playing games I will score goals. I think my record shows that.
                              "But for me the main thing is playing football and if I am not playing football then I am not happy, because I love my football."
                              Huvitav, kas ta tõesti mõtleb, et Arry teda niisama naljaviluks pingil hoiab? Ja kui Tottenham endale kõrgeid eesmärke seab, siis ma leian, et Defoe ei ole piisavalt stabiilne, olemaks Spursi ründaja nr 1. Eelmise hooaja alguses paugutas ta hullupööra, pärast seda olnud pigem tühi koht.

                              Kommentaar


                                Ma usun, et Defoe jaoks on viimane piisk karikas olnud viimased nädalad, kus mees on mängus värava löönud (vs WBA ja Blackpool), kuid järgmine mäng ennast pingilt leidnud. Ok, on olnud keerulised võõrsilmängud (vs Chelsea ja ManC) ning tegu taktikalise otsusega, kuid Defoe suguse väravatemasina koht ei ole vahetusmängijate pingil. Nagu mees ise ütleb, siis üle saja PL värava peaksid juba enda eest rääkima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X