320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pardoon ette oma lolluse eest, mida ma kohe klaviatuuri kaudu läkitama hakkan, aga...
    ...mida vittu see WHU selle 80k'se väljakuga peale hakkab? isegi kui järgmiseks hooajaks premmi tagasi tõustakse, on see ikka korralik finants-kamikaaze, kui ei tõusta, kordi hullem. või on edgaril...ptüi, borisil nii pohhui? täiesti mõistmatu minu küündimatu mõtlemise jaoks.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      West Ham hindab projekti kogukuluks £80-100m, millest £40m oleks ilmselgelt soodne laen kohalikult omavalitsuselt. Tottenhami projekt eeldas Olümpiastaadioni asemel täiesti uue ainult jalgpalliks mõeldud stata ehitamist, mille maksumuseks nähti minu mäletamist mööda ette ca £250m. Ja kõrvale näiteks veel veltsi viidatud Northumberlandi projekt, mis võtab guugeldades ca £400m. Ehk et klubi saab enda käsutusse pmst tasuta tuttuue stata, olgugi et jooksuradadega ning kohustusega korraldada ka muid võistlusi (kergeraks, kriket).
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Lisaks kahandatakse istekohtade arv tagasihoidlikule 60 tuhandele.
        Supplies!

        Kommentaar


          Levy saab siis täna Modric'iga kokku ja arutavad tema tulevikku. Array kinnitas ka et jätkuvalt jahitakse Rossit, aga selleks on vaja välja käia suur summa ja müüa mehi. Kõik on Levy kätes praegu.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Levy saab siis täna Modric'iga kokku ja arutavad tema tulevikku. Array kinnitas ka et jätkuvalt jahitakse Rossit, aga selleks on vaja välja käia suur summa ja müüa mehi. Kõik on Levy kätes praegu.
            Levy ja Rossi kätes.
            Ei ole ju teada, kas ta üldse on nõus Tottenhamiga liituma.

            On küllaltki tõenäoline, et ründesse otsitakse kahte uut mängijat. Seostatud mängijate nimekiri on pikk, kõige tõenäolisema täiendusena tundub olema endine Sandro klubikaaslane Leandro Damião.

            Kommentaar


              Bojani vist siis Rooma.

              Ning postimehest lugesin veel seda, et Damiaost ost ilmselt jääb ära.

              "Brasiilia koondislasest Leandro Damiaost, keda peatreener Harry Redknapp samuti Tottehami mängima soovis. Tottenham pakub mängija eest 12 miljonit naela (13,3 miljonit eurot), kuid Brasiilia meedia teatel pikendab Damiao kuni 2016. aastani lepingut oma praeguse koduklubi Internacionaliga."

              Hiljuti Bojan Krkici ostmisest teatanud Tottenham Hotspuri jalgpallimeeskond jääb ilmselt tehinguta.


              Ei tea küll mis lehti PM sirvinud on, et selliseid asju teab.

              Kommentaar


                Ma millegipärast ei usu, et need PM allikad väga vettpidavad on, aga kurat seda teab (seda siis Damiao osas, Bojan on näikse tõesti Romasse teel olevat).
                Kui Bojan läheb Rooma, siis on võimalus, et Spurs tõmbab omakorda neilt Mirko Vucinici endale ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ma millegipärast ei usu, et need PM allikad väga vettpidavad on, aga kurat seda teab (seda siis Damiao osas, Bojan on näikse tõesti Romasse teel olevat).
                  Kui Bojan läheb Rooma, siis on võimalus, et Spurs tõmbab omakorda neilt Mirko Vucinici endale ära.
                  Vucinic oleks vähe meeldivam ka kui Boyan - hui ta suudaks premmis hakkama saada. Montenegrolane oleks vähe parem valik, aga minu arust liiga ebastabiilne, umbes nagu defoe, 1 hea mäng ja siis mitu sitta, ehk siis ei pruugi olemasolevatest parem olla (mõttetu riskida)

                  Kommentaar


                    Olemasolevatest s*temaks on raske minna ausaltöeldes !

                    Kommentaar


                      No seda küll, aga pigem siis osta kedagi kelles saab kindel olla, iseasi kas sobiva hinnasildiga ja tasemel meest praegu üldse on, nt Drogba. Vot sellise tasemega mehega rahulduks, aga kahjuks reaalselt kättesaadavatest ründajatest ma küll kedagi ei näe, kes oleks võimeline mingi 15 kolli lööma liigas. Samas kui nagunii kõik staarmängijad lahkuvad, siis polegi vaja sinna ette erilist staari. Kui eesmärgiks on Evertoni ja Aston Villaga madistamine 6. koha peale, sisi piisab olemasolevatest ka.

                      Kommentaar


                        Kõik staarid lahkuvad ? Millest selline arvamus ?
                        Ainukene tegelane, kelle võimalikust lahkumisest on räägitud on olnud Modric. Muidugi kui tema läheb juba ära, siis ei tea, mis edasi saama hakkab.
                        Aga kvaliteetseid mehi oleks saada ikka, kui ainult:
                        1) nad tahaksid Tottenhamiga liituda
                        2) Levy nende eest hingehinda on nõus maksma
                        3) Levy on nõus oma palgapoliitika unustama (not gonna happen).
                        Sõltub muidugi, mis nurga alt vaadata, ma olen suht kindel, et Agüero saaks need oma 15 kolli kätte küll, samas ta pole jälle Premieris mänginud...

                        Kommentaar


                          Bojan on jah üpris suure tõenäosusega Roma mängija uuel hooajal. Lähipäevil peaks üleminek official olema. Vucinic on Juve ja Spursi vahel väidetavalt. Juvel see eelis, et Roma on huvitatud nende Matchisiost. Ja muidugi on veel võimalus, et Vucinic jääb. Samas kuidagi ei vaibu jutud, et Roma tahab müüa, et Pastore jaoks nutsu saada.

                          Roma ei ole suutnud Mirko potensiaali ära kasutada ja ma ei ole kusagilt uue treeneri kommentaari ka tema kohta lugenud. Samas kui treener oleks öelnud klubile, et Vucinic on tähtis lüli uues meeskonnas, siis me ei loeks iga päev kõlakaid tema müümisest. Ju on Spursi pakkumine liiga väike olnud siiani.

                          Kommentaar


                            Eks tema ülemineku juures mängib suurt rolli ka see, kas Juve saab Agüero omale või mitte. Kui Juve saab Kuni ja Roma saab Bojani, siis see tõenäolsus kasvab, et Vucinic Spursi siirdub.
                            Ma olen millegipärast ka Vucinici osas skeptiline, aga kui vaadata tema võimalikku hinda (u 15m€) siis oleks ta tõenäoliselt üks kahest täiendusest ründeliini.

                            P.S liiguvad kuulujutud, et kell 21:00 inglise aja (ja 23:00 eesti aja järgi) peaks tulema Tottenhami poolt mingi tähtis uudis, eks ole näha, kas see ka tõele vastab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kõik staarid lahkuvad ? Millest selline arvamus ?
                              Ainukene tegelane, kelle võimalikust lahkumisest on räägitud on olnud Modric. Muidugi kui tema läheb juba ära, siis ei tea, mis edasi saama hakkab.
                              Aga kvaliteetseid mehi oleks saada ikka, kui ainult:
                              1) nad tahaksid Tottenhamiga liituda
                              2) Levy nende eest hingehinda on nõus maksma
                              3) Levy on nõus oma palgapoliitika unustama (not gonna happen).
                              Sõltub muidugi, mis nurga alt vaadata, ma olen suht kindel, et Agüero saaks need oma 15 kolli kätte küll, samas ta pole jälle Premieris mänginud...
                              No tegelikult palju neid staare ikka on Bale, Modric, Rafa ja Lennon ongi ju, rohkem selliseid vendi pole eriti, kellel kuhugi kõrgemale kui Spurs oleks minna hetkel. Staaride all mõtlesingi, et nemad neljakesti võivad lahkuda. Igastahes see hooaeg tuleb murranguline, juhul kui Modric ja Bale või Lennon ja mõni asine mees veel peaks lahkuma, siis vaevalt nüüd keegi ilge staar klubisse tahaks tulla ja sellega võib meistriteliiga unistused maha kanda. Kuidas viimased spekulatsiooni Modrici kohta on, kuradi kahju ikka, et viimase kahe aasta hea töö minema visatakse, väga mõnus tiim on koos - Gomez väravast minema ja korralik ründaja sisse ja kõik oleks võimalik.
                              Lukat pole eriti võimalik asendada ka - hetke üks maailma parimaid. Hollandi kunn on hea, aga jah ei kujuta järgmist hooaega ilma temata ette, mis seal keskväljal toimuma hakkaks.

                              Kommentaar


                                Ega ma ei öelnudki, et neid staare hirmpalju on, aga rohkem ikka kui üks. Eelkõige tulevad need nimed meelde tõesti, Lennon kuulub sellesse nimekirja küll mõningaste mööndustega.
                                Eelmise hooaja lõpp juba oli murranguline, aga suudeti täiesti idiootsetes mängudes palju punkte kaotada ja see võib nüüd ülivalusalt kätte maksta tõesti. Nüüd on tõesti do or die. Eelkõige tuleks tähtsad mängijad kõik endale hoida, siis osta sisse soovitatavalt kaks korralikku ründajat ja teha väga kõva hooaeg, sest vähemast lihtsalt ei piisa TOP4 pääsemiseks. Kui staarid jäävad ja järgmisel hooajal paiknetakse neljandast kohast tagapool, siis tuleb küll suurem laadapäev tõenäoliselt, ei tahaks eriti uskuda, et Bale või Modrici väärtus ühe hooajaga eriti kahaneks.
                                Luka on tõesti praeguse seisuga asendamatu ja ei taha mõeldagi mis juhtuma hakkab. Viimasel ajal on rohkem olnud juttu tema võimalikust jäämisest ja suurest palgatõusust, aga samas ta ise pole veel midagi kindlat välja öelnud. Redknapp ja Levy raiuvad surmkindlalt, et Tottenham oma suurimaid staare ei müü. Kui Luka ikka reaalselt lahkuda tahab, siis mis neil ikka teha on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X