320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma põhimõtteliselt olen nagu Manure fänn Rooney osas pool aastat tagasi. Praegu "fuck you croat asshole midget bastard"-mode'is, aga kui juhtub jääma siis on minu iidol. Eks me jalgpallifännid oleme kõik natuke selgrootud hoorad...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Keegi oskab ehk öelda, et kuis Inglismaal piletitega ka lood. Augusti lõpul väisan Londonit ja vaatasin, et sellesse ajavahemikku langeb ka Spursi mäng Man Cityga. Siuke asi toimib, et lähen paar tundi enne algust kohale ja saan piletid? Sry, kui lollid küsimused, aga pean tunnistama, et senini olen suure jalgpalliga vaid teleri vahendusel kokku puutunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Modrici võiks rahumeeli nüüd minema saata. fännid teda enam niikuinii omaks ei võta
        kes fännina sooviks, et sinu meeskonnas on mängija, kes on avalikult teatanud, et soovib minna teise klubisse
        Täiesti nõus. Veel paar päeva tagasi lootsin kogu hingest, et mees jääb, aga nüüd on pühapaiste pea kohalt kadunud ja võib rahus minna, peaasi et me tema eest ilge papi välja kaupleksime.
        Otsest asendajat talle pole vast mõtet otsima hakata, aga klassiga meest CM positsioonile oleks vaja küll, esimeste variantidena tulevad meelde sellised nimed nagu Vidal, Honda, Montolivo.
        Muidugi on võimalus ka suruda ka Kranjcar/VDV/Pienaar CM positsiooni, aga samas seda, kui hästi nemad hakkama saavad ei tea veel ju, VDV sellesse positsiooni panekust võiks rääkida siis, kui on plaan minna 4-4-2 peale, aga see eeldaks kahe tipptasemel ründaja ostu. Ja juhul, kui Palacios ka ära müüakse, siis oleks vaja ühte DM mängijat ka juurde, kuna praegu on Sandro ainukene ja temagi vigane juba.

        Seda ka, et Redknapp ja Levy võiksid oma kuradima jalad kõhualt välja võtta ja lõpuks Jenase, Bentley, dos Santose, Keane ja Crouchi minema peksta juba !!!

        Kommentaar


          Parker ei sobiks Modrici asemele?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

            Seda ka, et Redknapp ja Levy võiksid oma kuradima jalad kõhualt välja võtta ja lõpuks Jenase, Bentley, dos Santose, Keane ja Crouchi minema peksta juba !!!
            dos santos saatke romasse jah

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Keegi oskab ehk öelda, et kuis Inglismaal piletitega ka lood. Augusti lõpul väisan Londonit ja vaatasin, et sellesse ajavahemikku langeb ka Spursi mäng Man Cityga. Siuke asi toimib, et lähen paar tundi enne algust kohale ja saan piletid? Sry, kui lollid küsimused, aga pean tunnistama, et senini olen suure jalgpalliga vaid teleri vahendusel kokku puutunud.
              City mängule kindlasti mitte ja ma ei kujuta ette, et oleks mingi mäng, kus letist piletid ostes saab. Tottenhamil on klassikaline seasonticket--->club members---->everybody else süsteem ehk, et paar tundi enne letist ei saa midagi. V.a. muidugi kui ostad mingilt edasimüüjalt, aga see maksab tsipa raha.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Parker ei sobiks Modrici asemele?
                LOL. WTF. Sa seni oled oma postitustega paistnud välja kui enam-vähem teovõimeline ratsionaalne inimene.

                Ehk, et lühidalt - ei.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  dos santos saatke romasse jah
                  Aga palun, võtke ! Copat nägite ? Makske kohe hirmsat hinda ka, saate hirmus hea mehe. Vist.

                  Parker sobiks ka, aga need kolm nimetatut oleksid minu nimekirjas eespool. Samas jälle Parker on oma võimed korralikult tõestanud juba Premieris, aga need keda mina pakkusin veel mitte. Natukene keerulisemaks muudab selle teoreetilise ülemineku West Hami ja Tottenhami "sõbralikud suhted" viimasel ajal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    LOL. WTF. Sa seni oled oma postitustega paistnud välja kui enam-vähem teovõimeline ratsionaalne inimene.

                    Ehk, et lühidalt - ei.
                    Ei oleks Parkeri osas nii skeptiline. Temaga on oma probleemid, aga ei usu, et ta välja ei veaks. Modrici asendajana võib-olla tõesti mitte, aga ma leian, et mingit "Modrici asendajat" kui sellist polegi vaja. On vaja tuua kvaliteeti lahkuva mehe asemele lihtsalt. Ja paar hooaega võiks Parker meeskonnas olla küll, iseasi kas ta igas mängus alg 11-sse kuuluks.

                    Kommentaar


                      Arry on siiski positiivne:
                      "Hopefully he will go away and get a bit of football now and just get on with it," Redknapp said. "We hope that he will come back and get ready for the new season."
                      Kui nii väga tahab minna siis head teed talle. Olen suht kindel, et järgmine pakkumine tuleb 30-35M ja on minek ka. Kui Levy just mingit erilist oinast ei mängi ja vägisi Lukat hoiab. Kuidas Pienaari tase on? Eelmine hooaeg ta ju platsile ei saanud väga. Kas mitte isegi Chelsea teda endale ei tahtnud? Tema vast kõige tõenäolisem asendaja Luka kohale. Uue keskvälja mootori toomisesse eriti ei usu kuna pole suudetud ründajatki tuua, keda oleks kõige rohkem vaja. Ja pole ka saasta maha müüdud.

                      Kommentaar


                        ei tea, kas õhtulehe allikad ka vettpidavad on, kuid sellise loo nad valmis kirjutasid:
                        Londoni Chelseasse ihkav Luka Modric istus eelmisel nädalal läbirääkimistelaua taha praeguse tööandja Tottenhamiga, sest viimane lubas oma mängumootorile tohutut palgatõusu. Kokkuleppele siiski ei jõutud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Arry on siiski positiivne:


                          Kui nii väga tahab minna siis head teed talle. Olen suht kindel, et järgmine pakkumine tuleb 30-35M ja on minek ka. Kui Levy just mingit erilist oinast ei mängi ja vägisi Lukat hoiab. Kuidas Pienaari tase on? Eelmine hooaeg ta ju platsile ei saanud väga. Kas mitte isegi Chelsea teda endale ei tahtnud? Tema vast kõige tõenäolisem asendaja Luka kohale. Uue keskvälja mootori toomisesse eriti ei usu kuna pole suudetud ründajatki tuua, keda oleks kõige rohkem vaja. Ja pole ka saasta maha müüdud.
                          Pienaar oli eelmine hooaeg täitsa sitt. Pigem ma vaataksin Krancjari poole, aga pagan seda teab. Ehk kui ta saaks pikema aja proovida, suudaks samal tasemel, kuigi küsitav.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar




                              Selline seis. Transfer request saadeti prügikasti.

                              Kommentaar


                                modrici transfer request
                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X