320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja veelkord sama pilti teise nurga alt
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Selline seis. Transfer request saadeti prügikasti.

      Kommentaar


        Haha, geniaalsed pildid ju .
        Ma just mõtlesin, et Romanil raha nagunii üleliia, võiks veel pitsitada, öelda, et alla 35M£ ei müü. Sest nüüd ju Essien ka väljas seega CM positsioonile kedagi hädasti juurde vaja :P .

        Kommentaar


          Mustal mandril saime siis esimese mängu Kaizer Chiefs'i käest pähe 1:0. Pole nagu midagi öelda. Kõik lonkisid suhteliselt isutult platsil ringi.

          Kommentaar


            Khm... pilk algkooseisule...khm

            Kommentaar


              Algkooseis algkoosseisuks aga teisel poolajal tulid sisse Bale ja muud loomad kes peaks põhikoosseisus mängima ja ei suutnud ühtegi ära lüüa. Eriti s*tad olid muidugi jätkuvalt meie suurepärased ründajad (eelkõige Roman). Samas tuleb kiita pealike väravavahti kes tegi mitu supertõrjet.

              Kommentaar


                Kus kohast saaks pileteid osta? Sooviks 13ndal kodumängu näha vs Everton... ei tea kas on lootust veel piletit saada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Kus kohast saaks pileteid osta? Sooviks 13ndal kodumängu näha vs Everton... ei tea kas on lootust veel piletit saada?

                  See nädal peaks tulema müüki piletid.

                  Kui sul puudub liikmekaart siis palju õnne pileti saamise puhul esimesele mängule

                  Kommentaar


                    Kurat ma juba mitu päeva mõelnud, et peaks otsima üles mõned postid natukene vähem kui aastatagusest ajast, et saaks öelda :
                    I FCKIN' TOLD YOU !!!!
                    (postitused lehekülgedelt 113 ja 114, võite üle kontrollida .

                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Minumeelest Tottenhami sellesuvine üleminekuaken imes vilinal.
                    Harry ei suutnud tuua kõige tähtsamat- kvaliteetset tipuründajat. Selle asemel haaras viimasel hetkel van der Vaarti, kellel pole minumeelest Spursi põhi 11-s kohta. Saab väljakule Premieris siis, kui nädala keskel on olnud CL mäng ja põhimehed on väsinud. Ma eelistaks iga kell Lennonit, Modricit ja Bale van der Vaartile. Aga samas kui vaadata mida tegid Robben ja Sneijder peale Realist lahkumist siis...
                    Kui vaadata teise nurga alt, sai ta Sandro, VDV, Gallase alla 20M eest + laenult tagasi dos Santos ja Keane ning laenule võetud Pletikosa. Aga ikkagi, tasemel väravamasinat netu. Nad peavad mängima Premieris, CL-is, ja liigakarikas ning valida on Keane, Defoe, Crouchi ja Pav-i vahel. Ja kui veel neist keegi vigastada peaks saama...
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Vägevat kraami tarvitad!
                    Algselt postitas Artur Vaata postitust
                    Defoe', Crouchi, Pavljutšenko ja Keane'i on näol on ju eesliin igati soliidne. Spursi transfer budgeti juures pole lihtne neist paremat ründajat leida imho.
                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Crouch on peapallide mängimisel hea, jalaga puterdab tihti häid võimalusi ära.
                    Defoe on kuidas-kunagi-mees. Eelmise hooaja alguses lammutas korralikult, aga hooaja lõpp vajus päris ära.
                    Pavljutšenko pole viimasel ajal eriti palju mänguaega saanud. Näiteks Young Boys-i vastu esimeses mängus ei teinud ta kuni värava löömiseni absoluutselt mite midagi. Sooritus millega ta scoresheet-ile pääses oli muidugi hea, aga peaaegu ainuke ilus liigutus mängu jooksul.
                    Keane esitused sõltuvad ka vormist, mida eelmise hooaja jooksul ei olnud ollagi.

                    Sellise võimsa keskvälja juures oleks hea, kui oleks üks selline ründaja ees, kes suudaks hästi võidelda peapallide eest, aga suudaks ikka jalaga ka väravaid lüüa. Ja samas oleks piisavalt kiire. Ega ma väidagi, et ründeliin Spursil väga kehv on, aga CL-is nendega väga kaugele ei jõua. Ja Premieris kolmandast kohast kõrgemale tõusta pole eriti reaalne.
                    Algselt postitas laas Vaata postitust
                    Milleks arutleda selliste tühjade argumentidega, nagu näiteks see? On siis keegi selline mängija, kelle esitus ei sõltu vormist? (Välja jättes muidugi niivõrd sitad mängijad, kes ei suuda ei hea ega ka olematu vormi korral võrdselt midagi korda saata.) Ja see, et eelmine aasta ei olnud vormi - mida see siis ütleb? Samahea argument on, et üleeelmisel aastal oli vormi jne.

                    Mulle isiklikult tundub, et ründejõust nüüd Spursil küll puudu ei jää. Crouch hakkab iga aastaga üha paremini oma eelist mõistma ja ära kasutama, ja Defoe, Keane ja Pavlol on kõik pigem ikka äralööjad kui pudistajad. Pealegi, üsna vähestes tiimides on niivõrd ründevõimeline poolkaitse, mis vajadusel eesliinile appi tuleb. Ok, Wigani mängus ei tulnud küll sittagi välja, aga väga põhjalike järeldusi on selle põhjal ehk vara veel teha.

                    Aga muidugi sellest hoolimata pole kolmas koht realistlik:P
                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Sul on sellessuhtes muidugi õigus, ma ei väljendanud ennast päris õigesti. Muidugi sõltub kõigi esitus vormist. Pigem see mida ma mõtlesin on see, et Keane tippvorm on möödas, jäädavalt. Pigem ma mõtlesin jah, et Tottenhamil on puudu üks selline maailmaklassi tipuründaja (Drogba, Dzeko, Torres tüüpi mees).
                    Defoe vigastus ka just ründajate seisu paremaks ei muuda kahjuks.

                    Aga eilne mäng algas ikka ülipositiivselt, lõpptulemus selline normaalne. See oli esimene mäng, kus nägin VDV Spursi särgis ja tuleb tunnistada, et mängis päris hästi ja isukalt. Andis väravatsenderduse ja ründefaasile loogilisust kõvasti juurde. Kui ta vigastuse pärast välja vahetati, hakkas pall ainult äärtel liikuma ja ründetervus kadus kahjuks. Tundub, et olin enne temasuhtes liiga kriitiline, aga samas see alles üks mäng.
                    Muidugi wonder Vaarti osas eksisin päris korralikult, aga seda vist siin enne ka juba maininud.
                    Aga üldiselt - kahjuks täpselt nii oligi. Tegelikult ründajate osas oli viimane hooaeg veel paar korda hullem, kui ma toona kartsin.
                    Ja sellepärast ma loodangi, et Harry ja Levy midagi ikka suudavad ära teha, et ei tuleks veel ühte sellist hooaega.
                    COME ON YOU ARRY ND DANIEL !!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Heh Vaata postitust
                      See nädal peaks tulema müüki piletid.

                      Kui sul puudub liikmekaart siis palju õnne pileti saamise puhul esimesele mängule
                      Et siis pole nagu üldse lootust jah? Tahaks ikka PLi mängu vaatama minna raisk
                      siis peaks 6ndal toimuva sõprusmängu pileti ära ostma.. seda vast ikka saab. Mäng siis Athletic Bilbao vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Et siis pole nagu üldse lootust jah? Tahaks ikka PLi mängu vaatama minna raisk
                        siis peaks 6ndal toimuva sõprusmängu pileti ära ostma.. seda vast ikka saab. Mäng siis Athletic Bilbao vastu.
                        Ma usun et Athletic Bilbao vastu pole mingit probleemi aga WHLil EPLi mängule saada on ilma liikmekaardita suht võimatu kui siis ainult alumise otsa meeskondade vastu.

                        Kommentaar


                          Vaatasin, Bilbao vastu 25-30 naela. Normaalsed kohad täitsa saadaval.
                          PLi mängu omas on kirjas, et Guest sale: 9.30am Wednesday, 20 July... ei saagi aru kas mul ei pea siis mingit liikmekaarti olema selle jaoks? Kuigi ennem seda, täna ja homme on mingitele liikmetele müügid. Arvatavasti siis ostetakse juba ära liikmete poolt. Aga see külaliste müük.. äkki väike võimalus on kui peale passida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                            Vaatasin, Bilbao vastu 25-30 naela. Normaalsed kohad täitsa saadaval.
                            PLi mängu omas on kirjas, et Guest sale: 9.30am Wednesday, 20 July... ei saagi aru kas mul ei pea siis mingit liikmekaarti olema selle jaoks? Kuigi ennem seda, täna ja homme on mingitele liikmetele müügid. Arvatavasti siis ostetakse juba ära liikmete poolt. Aga see külaliste müük.. äkki väike võimalus on kui peale passida?
                            Ma olen 99% kindel, et varsti on Sold Out seal ilusti kirjas. Evertoni vastu on niigi raske saada piletit ja kui veel pole terve suvi ühtegi mängu olnud siis kõik liikmed nii kikkis.

                            Kommentaar


                              Njaa, eks ma vist pean siis ka vaikselt enda plaani Spurs - Man C mängu kohapeal vaadata maha matma.

                              Kommentaar


                                Eile mängiti LAV meistrite Orlando piraatidega 1:1 viiki. Värav van der Vaartilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X