320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    ja kui selle üdini spekulatiivse steitmenti peale peaks mõni puudutatud fänn kohale lendama, et "seda juttu on iga aasta räägitud", siis mi scusi, me oleme seda vaidlust juba pidanud.
    Et nagu mida? Sina võid oma arvamust avaldada ja teised enda oma mitte? Sest just seda sa oma lause teises pooles väljendad.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      nevermind the skyblue wankers, aga selles osas olen nohikuga ühes paadis, et shity lõpetab arsest eespool. no fakk, ei oleks üldse üllatav kui "suurtest" jääb arsenal eelviimasesk (ehk viiendaks, enne tottsi). ja kui selle üdini spekulatiivse steitmenti peale peaks mõni puudutatud fänn kohale lendama, et "seda juttu on iga aasta räägitud", siis mi scusi, me oleme seda vaidlust juba pidanud.
      Aga paneme siis kasti eestimaist õlut selle peale, et Arsenal lõpetab kõrgemal, kui viies koht.

      Kommentaar


        muidugi võivad. ma väljendasin enda oma ning arsenali fännid on samal teemal enda oma väljendanud, nii et ma ennetasin seda. kui on midagi uut lisada, siis palun väga.

        joksi beti võtaks vastu klausliga, et kui cesc läheb, siis it's on. sobiks?
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          muidugi võivad. ma väljendasin enda oma ning arsenali fännid on samal teemal enda oma väljendanud, nii et ma ennetasin seda. kui on midagi uut lisada, siis palun väga.

          joksi beti võtaks vastu klausliga, et kui cesc läheb, siis it's on. sobiks?
          Sa tahad muidugi eriti häid klausleid, aga kui ma Joks oleks ma teeks isegi Cesci minekuga selle beti.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kihlveokontorile vahelduseks natukene teemakohast juttu ka - Tottenham pidas täna veel ühe mängu Orlando Pirates-iga ja seekord võitis lausa 3:0 ja usute või mitte, aga skoorilehele pääses veel keegi peale VDV. Nimelt Jermain "löön 4 väravat hooajal ja ei saa aru miks pingil istun" Defoe. Ma lihtsalt ei usu oma silmi .

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              muidugi võivad. ma väljendasin enda oma ning arsenali fännid on samal teemal enda oma väljendanud, nii et ma ennetasin seda. kui on midagi uut lisada, siis palun väga.

              joksi beti võtaks vastu klausliga, et kui cesc läheb, siis it's on. sobiks?
              Ei ole usku mul cesci lahkumisse. Paned äkki klauslisse cesc/nasri? Kui üks neist lahkub, siis it's on. Sobib?

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                kui on midagi uut lisada, siis palun väga.
                Mida uut sa lisasid?
                Supplies!

                Kommentaar


                  et shity lõpetab arsenalist eespool, mida ma illustreerisin varasemast tuntud steitmentiga.

                  a joks - leian, et [(võimalik, et võhiklikul) ei näe ennast tahtmas "eriti häid klausleid"] kapteni minek on see, mis selle laeva võib korralikult kreeni ajada, seega jääksin oma klausli juurde. samas võime ka esimese septembi kukkumiseni oodata kui soovid.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Keegi on ostnud Spursi kodulehelt piletit? Mul Swedbanki VISA krediitkaart ja ei lase osta..
                    Method of Payment valikust saab ainult CARD panna ja näitab ka all seda:
                    Your card type is Visa Credit.

                    Anyway.. viskab sellise eroori

                    There were problem(s) with your submission:

                    Please double check you have filled your card details in correctly, including selecting the right kind of card and ensuring you have entered the issue number (if applicable).

                    Kommentaar


                      Imelik. Mul iseenesest näitab ka üksnes Cardi seal valikus. Kas sa kõik muud numbrid, kehtivuse ajad jms oled õieti sisse toksinud.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Imelik. Mul iseenesest näitab ka üksnes Cardi seal valikus. Kas sa kõik muud numbrid, kehtivuse ajad jms oled õieti sisse toksinud.
                        Jah, kõik õiged. Ostsin paar päeva tagasi lennupileti niiet, pole probleem kaardis.
                        Peale ostmist peaks email kohe tulema eks?

                        Kommentaar


                          Varastades f365-st... Ehk, et me olevat võistluses Villaga Miralem Pjanic'i üle. Nagu laulusõnad ütlevad:

                          "Pjanic on the streets of London,
                          Pjanic on the streets of Birmingham..."
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Tippründaja otsingud edenevad meeletult hästi !
                            Vucinic liitus Juventusega, Rossi võeti turult ära, Agüero (kes polnud kahjuks kõige realistlikum variant) läks Citysse. Adebayorist pole ka juttu olnud enam.
                            Aga see, miks Harry ikkagi ründavat poolikut juurde tahab tuua jääb natukene arusaamatuks. Kõigepealt on vaja tipuründajat, siis teist ründajat, siis keskkaitset ja alles pärast seda võiks muule mõtlema hakata. Kui just keegi põhimeestest ei lahku muidugi... kui...

                            Kommentaar


                              see on jah päris nukker, et mida päev edasi, seda suurem luuserivari tottsile antud suvisel turul peale tahab langeda: satsi mootorit tahetakse teise linnaossa viia ja täitmisvajav ründaja-auk on sama sügav kui mai lõpus - võimalik, et isegi sügavam, sest praegustel ründajatel on tuju ilmselt üpris nullis, kuna viimased kaks kuud on kõik mananud kui sitad defoecrouchkeanesibul on.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Nii ta on jh.
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X