320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah.. pigem Harry andis põhimeestele kõva soojenduse Manu vastu. Kuna meie mäng vs Everton jäi ära siis kindlasti oli vaja natuke mängupraktikat anda meestele. Mis siin nii armusaamatut on. Selle peale peaks pigem LOL ütlema.

    Kommentaar


      Okei, tegelikult nüüd hakkan ma ka natuke asja mõistma. Kuna Bale ja VDV täna mängisid, siis ei saa nad sellel hooajal enam ühegi potensiaalse kosilase eest Euroopas mängida. Selles valguses- väikeses spekulatsioonid Modrici mineku osas...

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Kuna Bale ja VDV täna mängisid, siis ei saa nad sellel hooajal enam ühegi potensiaalse kosilase eest Euroopas mängida.
        Vihje, F.Torres eelmine hooaeg.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Lassana Diarra on väidetavalt realist tulemas £10M eest, Crouch ja Palacios on Stoke'i huviorbiidis ning neile on väidetavalt ka pakkumine tehtud.

          Kommentaar


            Diarra on küll suurepärane täiendus. Väidetavalt Pavla olevat out kui Adebayor sisse tuuakse.

            Kommentaar


              Huvitav, kas Pavla naaseks tagasi Venemaale?

              Kommentaar


                Ei tahaks eriti uskuda.

                Kommentaar


                  Kui mõelda, mis pappi talle seal pakkuda võidakse, siis ma küll usun, et just Venemaalt leiab ta oma järgmise klubi. Aga mine sa tea. Mina isiklikult saadaksin muidugi enne Crouchi minema ja jätaks vanadest olijatest Defoe ja Pavla alles.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kui mõelda, mis pappi talle seal pakkuda võidakse, siis ma küll usun, et just Venemaalt leiab ta oma järgmise klubi. Aga mine sa tea. Mina isiklikult saadaksin muidugi enne Crouchi minema ja jätaks vanadest olijatest Defoe ja Pavla alles.
                    Anzhi Makhachkala võib ju ulme summasid maksta nagu näha on. Ma arvan, et Pavla oleks sinna oodatud

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et mitte ainult nemad. Venemaa jalgpallis liiguvad ikka üsnagi arvestatavad summad ja ilmselt oma koondise mehe eest ollakse valmis neid ka välja käima.

                      Kommentaar


                        Aga rääkides veel Lassi tulekust ja Modrici võimalikust minekust, siis mulle jäi kusagilt silma järgmine lahendus nii, et poleks talle asendust vajagi :

                        -----Mr KorralikTipuründaja---
                        Bale------------------Lennon
                        --------VDV--Lass----------
                        ----------Sandro-----------

                        Rotatsioonis oleksid siis veel Niko, Huddlestone, Palacios/Jenas (Jenas võiks lahkuda ja Palacios jääda, sellises formatsioonis ma näeks Palaciosel täiesti kohta). See oleks siis nii, et ühele kohale DM oleks valida Sandro, Lass ja Palacios, kahele CM kohale oleks võtta VDV, Niko, Pienaar, Lass, Huddlestone. Ma tean, et Lassana Diarrad loetakse ka üldiselt DM-iks, aga tema sööduoskus on minu silmis täiesti piisav, et ta võiks sellist kohta mängida, jätakski VDV rohkem ruumi tõusta sealt.

                        Kommentaar


                          Tundub jah, et endine Reali 10 liigub teile. Modricit kui suudetaks hoida oleks võimalik kõrgemate kohtade eest veel mängida.
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            60 minutit mängiti head jalgpalli, aga kutid väsisid ära vist.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              ilma keskväljata ei saa seda mängu mängida. eriti veel old traffordil. diarra, parker või mis iganes sarnane tont on vaja kiiresti kohale ajada. või palacios terveks manada.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                kuidas tottenham suudab igakord manu vastu nii kohutav olla, lootusetu sats.
                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X