320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See 5s või misiganes kohtuniku assitent andis Defoele vea (ma ei kujuta ette kas tal siis lippu ei ole mida lehvitada ja pidi mikrofoni karjuma üle PAOKi fännide). 50/60 viga oli, seekord vilistati ära, mis siis ikka. Ega see penalti/punane kaart ei olnud ka mingi raudpolt.

    P.S. Miks ei võiks joonepeal käega mängimise eest väravat anda ja nt kollast kaarti vms. Ma ei saa aru, mis selle penalti löömise point on?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      otsajoonekohtunikud peavadki vehkimise koha pealt passiivsed olema ning suhtlevad peakohtunikuga mikrite abil.

      Kommentaar


        ei vaidle vastu. tundub loogiline kui lippu neile ole antud, samas tekitas see normaalse segaduse.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          See 5s või misiganes kohtuniku assitent andis Defoele vea (ma ei kujuta ette kas tal siis lippu ei ole mida lehvitada ja pidi mikrofoni karjuma üle PAOKi fännide). 50/60 viga oli, seekord vilistati ära, mis siis ikka. Ega see penalti/punane kaart ei olnud ka mingi raudpolt.

          P.S. Miks ei võiks joonepeal käega mängimise eest väravat anda ja nt kollast kaarti vms. Ma ei saa aru, mis selle penalti löömise point on?

          Kommentaar


            Spursi fännina ei tekita isegi see kaotus täna mingeid halbu emotsioone. Harry on rõhu pannud liigale ja loodame, et seal meie head esitused jätkuvad. Ainult meie teise koosseisu jaoks lõppevad mängud ära Peaasi, et IV hulka tuleme muu ei ole minu jaoks oluline.

            Kommentaar


              Olen kursis. Olin samal ajal staadionil. Ja see oli persest. IMHO on väravajoonel võrkpalli mängimise propageerimine (sisuliselt on sul kohustus meeskonna huvides käed ette ajada , et mingi shanss säilitada) absurdne.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Olen kursis. Olin samal ajal staadionil. Ja see oli persest. IMHO on väravajoonel võrkpalli mängimise propageerimine (sisuliselt on sul kohustus meeskonna huvides käed ette ajada , et mingi shanss säilitada) absurdne.
                ei, ilus hoopis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  OKi-doki. Saigi läbi. Mis nüüd siis nädala keskel teha, raamatut lugeda, kinos/teatris käia. Pagan küll kes seda viitsib. Ja seda Tottenhami pika pingi juttu ei ole mõtet rääkida, pingil istuvad mehed kes peaksid asendama vigastuste korral a la corluka, rose, bassong, kõlbaksid kuhugi championchippi, Peenar võib-olla kuhugi Pretoria rahvaliigasse. Mul ei tulegi lähiajaloost meelde nii sitta mängijat, isegi PavLOLil on oma hetked, mis pehmendab neid tramaeivõirofl hetki.

                  See härri "me ei too jaanuaris kedagi sisse" jutt on ka BS-müügijutt, ma ei kujuta ette et ta korralikku tervet CB-d ei otsi.
                  Mida Sa siis ootad ? Et Spursi pingil istuksid Messid ja Ronaldod või ? Kõik mehed koosseisus ei saagi mingid erilised staarid olla. Näiteks Rose on küll näidanud, et veab välja kui põhitiimil teda vaja peaks olema. See Spursi EL kampaania ongi ju mingisugune sürreaalne hobuse unenägu, igas mängus on erinev koosseis, seega ei ole nigelate esituste eest mõtet kõiki valimatult sõimata ka.

                  Praeguse seisuga on pink täiesti mõistlik (ei ole mingi väga pikk või superhea vms). Pingilt on võtta:
                  Cudicini väravasse
                  Rose ja Charlie äärekaitsesse
                  Gallas ja Bassong keskkaitsesse (+Daws, kui vigastusest taastub)
                  Sando ja Livermore keskpoolikusse (+Thudd, kui terveks saab)
                  Niko ja Pienaar äärtele
                  Defoe ja Pavla ründesse

                  Lisaks kui häda käes, saab positsioone ümber mängida, näiteks Modric on äärel mänginud ja Rose samuti... ma ütleks küll, et valikuid nagu on.

                  Keskkaitses on jah vigastustega suht jama Kingil on see nagunii juba krooniline, Dawsonil üsna nasty vigastus praegu, Gallas pole ka väga palju mängida saanud. Seega neid keskkaitsjaid, kellel praegu mingit vigastusprobleemi pole, on Kabuum ja Bassong. Samas mingit pooletera meest pole mõtet ka tuua, Cahill või Samba, kellest suvel räägiti oleks kindlasti asjalikud täiendused.

                  Sellessuhtes olen Harrys natukene pettunud, et Defoe, Lennoni ja Modrici platsile pani. Kui on öelnud, et EL on koht kus mängitada oma pingipoisse, siis jää oma seisukohale kindlaks, mitte ära mine nigelat seisu paari põhimehe sisselükkamisega päästma (loogiline, et sealt midagi vapustavat ei tule ju). Loodame, et mehed on Boltoni vastu ikka parimas hoos.

                  Kommentaar


                    5+ eelmisele

                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    OKi-doki. Saigi läbi. Mis nüüd siis nädala keskel teha, raamatut lugeda, kinos/teatris käia. Pagan küll kes seda viitsib. Ja seda Tottenhami pika pingi juttu ei ole mõtet rääkida, pingil istuvad mehed kes peaksid asendama vigastuste korral a la corluka, rose, bassong, kõlbaksid kuhugi championchippi, Peenar võib-olla kuhugi Pretoria rahvaliigasse. Mul ei tulegi lähiajaloost meelde nii sitta mängijat, isegi PavLOLil on oma hetked, mis pehmendab neid tramaeivõirofl hetki.

                    See härri "me ei too jaanuaris kedagi sisse" jutt on ka BS-müügijutt, ma ei kujuta ette et ta korralikku tervet CB-d ei otsi.
                    Teinekord rahune enne kui kirjutad siin, habi lausa.

                    Palju Corluka, Rose, Gallas ja Pienaar peale vigastust manginud on ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Heh Vaata postitust
                      5+ eelmisele

                      Teinekord rahune enne kui kirjutad siin, habi lausa.

                      Palju Corluka, Rose, Gallas ja Pienaar peale vigastust manginud on ?
                      Suht täpselt minu mõte. Ma ei tahtnud ainult päris otse seda välja öelda...

                      Aga see selleks.
                      Homme seisab ees mäng Boltoniga, tiimiga, millel on halvim "defencive record" Premieris sellel hooajal. 13 mänguga on pall oma võrgust välja võetud lausa 31-l korral, mis teeb keskmiselt 2,4 sisselastud väravat mängu kohta. Samas ise on nad löönud näiteks rohkem väravaid, kui Liverpool. Tabeli tagaosa tiimidest on Bolton seni kõige resultatiivsem olnud lausa. Keskmiselt on nad löönud 1,45 väravat mängu kohta (sh City vastu 2 kolli hooaja alguses).

                      Kuigi Spurs loodab pikendada oma võitude seeria 6 mänguni ja samas üritab Bolton vältida 6. järjestikust kaotust, ei tohi Spurs minna mängule üleoleva suhtumisega (no seda ei tohi tegelikult ju mitte ühegi tiimi vastu Premieris). Mäng algab siiski 0:0 skoorilt ja loodetavasti suudab tiim näidata samasugust kvaliteeti nagu sel hooajal (meeldivaks) tavaks on saanud.

                      Võrreldes eelmise mänguga peaksid olema algrivistuses tagasi Modric ja VDV. Defoe mängis ikkagi kaks mängu järjest ja ma arvan, et homme sekkub vigastusest taastunud VDV asemel vahetusest (no kuigi sellise ennustamisega olen sellel hooajal varemgi pange pannud ). Teistest mängijatest on Sandro mingi väikse kõksu saanud ja homme ilmselt pingil pole. Pikaajaliste vigastustega on endiselt eemal Huddlestone, Dawson ja Niko. Ülejäänud mehed peaksid terved olema.

                      Natukene infomüra ka siis siia. Igasugused kuulujutud võivad olla mõttetud, aga tuleb tõdeda, et vahel lähevad ikka täppi ka.
                      Meedia andmetel on Spurs lähedal Ajaxi kapteni Jan Vertonghen-i ostule, hinnaks väidetavalt 12M.
                      Teine uudis on hulka negatiivsema alatooniga- nimelt Itaalia meedia andmetel on Damiao liitumas hoopis Juventusega, kuigi pikka aega oli Spurs tema potentsiaalseks sihtkohaks ning pealegi on Internacionale ja Tottenhami vahel mingisugune koostöölepe. Sellest oleks kahju, aga eks selle diiliga venitati ka hirmus kaua ja lükati kogu aeg edasi. Tema väidetavaks üleminekusummaks oleks 20M.
                      Samas, nagu ma juba ütlesin, on need ikkagi spekulatsioonid ja miski pole kindel enne kui... kui see ON kindel .

                      Kommentaar


                        See Damiao ja Juve kuulukas tuli tuttospordist mis pole tuntud oma faktitäpsusega. Jäägem positiivseks. Vertonghen on ka Roma vaateväljas ja ei usu ka et uus kaitsja tuuakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Heh Vaata postitust
                          5+ eelmisele



                          Teinekord rahune enne kui kirjutad siin, habi lausa.

                          Palju Corluka, Rose, Gallas ja Pienaar peale vigastust manginud on ?
                          3- üleeelmisele ja 2 üleüleeelmisele.

                          Kes rääkis Gallasest? Ja mis puudutab teisi, siis oli plaan pikemalt kirjutada sellest vastuseks rainis007 5+ kirjatööle, eile ma jõudsin ainult "Sa oled mentalist" sissejuhatuse valmis teha ja ka täna tuleb õhtusse minna.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            v99 sõna on siin teemas kuld. ülejäänutel on 'defencive record' liiga kesine.

                            Kommentaar


                              Boltoni kaitse on tõsine läbisõiduhoov aga me ei suuda lihtsalt ära lüüa. Vabalt võiks seis 5:0 olla. Jääskelainen teeb ka head mängu muidugi. Punane oli selgelt liiast, aga ega see mängupilti väga ei muudaks vast. Teisel poolajal parandame realiseerimist ja kotis

                              Kommentaar


                                See seis võiks vast isegi kuskil sinna 7-8 kanti olla juba
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X