320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindel 3:0 võit. Oli võimalik võita suurema skooriga aga ei olnud õnne. Pealelööke kokku 25 ja raamidesse 16. Kindlasti jättis oma jälje mängule Cahilli punane mis tuli liiga kergesti, aga samas jäeti meile penalti andmata nii et ei kurda.

    Kuues järjestikune võit!!!!!! Lennonil oli 200-s mäng spursi eest. Parker on olnud meie õnnejumal, 11 mängust 10 võitu ja 1 viik.

    11 mängu kaotuseta!!!!!!!


    COYS

    Kommentaar


      Ülikindel võit siis tänasest voorust.
      Skoor oleks võinud olla suurem küll, aga nii kaua, kui vaatamata raisatud võimalustele suudetakse võit võtta, ma ei kurda .

      Cahilli punane... põhimõtteliselt ma saan aru, MIKS kohtunik selle andis (see oli juba sisuliselt 1 vs 1 olukord, kuna Spursi mängija spurtis värava suunas aga Boltoni kaitsjad olid veel näoga Tottenhami värava poole) aga kohtuniku asemel ma seda punast ei oleks siiski andnud ja oleksin eelistanud seda, et mäng oleks jätkunud 11 vs 11. Vile oli üldse nigelavõitu täna, samas ma usun, et mängu tulemust see väga ei mõjutanud. Spurs oli ka esimese 18 minutiga mitme pea jagu üle ja kaitse oli läbisõiduhoov.

      Teise poolaja alguses tõmmati Boltonile vesi peale ära ja pärast III väravat ei olnud Tottenhami mängijatel enam viitsimist suurt midagi korraldada. Lõpp läks nii igavaks, et see lahke inimene, kes seda mängu netti streamis vahetas lausa kanalit . Ja õigesti tegi. Vaadata polnud ju enam midagi. Tulemuseks hooaja neljas nullimäng Premieris ja 11-s kaotuseta mäng järjest. Kas keegi oskab öelda, mis on Tottenhami kõige pikem kaotusteta mängude seeria Inglise kõrgliigas ?

      Bale nimele värav ja väravasööt. Tema saldos nüüd 5 väravat ja 5 väravasöötu. Kuigi Bale kiites tuuakse sageli välja see kuulus Interi mäng (millest mul nii siiber juba on), siis ma ütleks, et nii staabiilselt heas vormis Bale pole me varem näinud. Sellel hooajal on ta igas mängus olnud pidev oht vastastele.
      Defoe jätkas oma ilusat seeriat, koht algkoosseisus ja värav. 11 mängu ja 6 väravat. Kõikide sarjade peale löönud 8 väravat, üks veel juurde ja ongi eelmise (õnnetu) hooaja saldo koos.

      Hetkel on siis Tottenham tabelis II kohal . Ilus. Väga ilus. Paluks jätkata .

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Kas keegi oskab öelda, mis on Tottenhami kõige pikem kaotusteta mängude seeria Inglise kõrgliigas ?

        Kui nüüd kommentaatorite juttu õigesti mäletan siis praegune peakski olema. Lisaks saab Harryst järgmise mänguga kõige kauem ametis olenud spursi peatreener.

        Kommentaar


          Ole nüüd ikka .
          Kõige kauem on ametis olnud Bill Nicholson ja tema tulemuseni on Harryl üle 700 mängu minna.
          Järgmise mänguga saab Harryst kõige teenekam treener Premier League perioodil alles.

          Aga ma tahaks teada üldse kõige pikemat kaotusteta seeriat. Kas tõesti hiilgeaegadel (kui liiga kinni pandi) polnud ka huvitav pikemat kaotuseta seeriat ?

          Kommentaar


            Kurat, nii ikka jah. Lähen häbenen nurgas.

            Tulin nurgast ära, igav hakkas

            pilti ka


            11 mängu kaotuseta tuli ka 95/96 hooajal. Kolasin veidi siin lehel ja sain et 60/61 hooajal oldi kaotuseta 16 mängu. Täpsemalt siin
            Last edited by zelee; 03.12.11, 19:37. Põhjus: nagu mingi faking düsgraafik

            Kommentaar


              Ah muidugi ju.
              Ma olen ikka normaalne capitain obvious, keegi linkis siia ju mingi arikli, kus räägiti juba tiitlivõidust ja muudest suurtest asjadest ning seal oli kirjas, et ületamaks rekordit (ja püsida 17 mängu kaotuseta) tuleb City kas alistada või temaga viigistada. Ja muidugi vahepealsetes mängudes ei tohi viigistada/kaotada iseenesestmõistetavalt.

              Aga see kõik ei ole tegelikult sugugi tähtis. Lihtsalt huvi pärast küsisin selle seeria kohta, peamine on ikka selleks ajaks, kui kõik voorud on mängitud, olla võimalikult kõrgel kohal.

              Kommentaar


                Heh, ma ise linkisin selle veel siia Ofkoorsh mälu nagu haugi ja metssea ristandil.

                Kommentaar


                  FA-s tuli vastu Cheltenham, kes on League Two tabelis 3 kohal. Oleks võinud halvemini minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    3- üleeelmisele ja 2 üleüleeelmisele.

                    Kes rääkis Gallasest? Ja mis puudutab teisi, siis oli plaan pikemalt kirjutada sellest vastuseks rainis007 5+ kirjatööle, eile ma jõudsin ainult "Sa oled mentalist" sissejuhatuse valmis teha ja ka täna tuleb õhtusse minna.
                    Mitmenda peatüki juures oleme ka .
                    Hakkab eepos juba valmis saama ?

                    Kommentaar


                      Sorry. Poole ööni tööl ja ülejäänud aja võtab Skyrim. Kusjuures ma lugesin su algse postituse läbi ja olen nõus algset hinnangut muutma "Sa oled semi-mentalist"-iks. Aga squadi tugevusest kirjutan kindlasti pikemalt kui jõuan. Võib-olla joon veel paar koksi ja kirjutan veel täna.

                      Vahepalaks.

                      f365 kirjutas artikli meeskondade olulisematest mängijatest. Spursi osas kirjutati:

                      1. Scott Parker 2. Luka Modric 3. Emmanuel Adebayor
                      Tottenham have been behind for only 15 minutes of the last 990 minutes of PL football since the signings of Parker and Adebayor, but it's the former who will take all the credit. We assume Luka Modric is a particular fan of Parker as they have formed a midfield pairing that's probably the finest in the Premier League. They make everything tick and they have no obvious replacements in the Spurs squad who are anywhere close to the same quality. And the same goes for Adebayor - without him, there's a massive drop down to Roman Pavlyuchenko. What will they do when he buggers off for financially sunnier climes in the summer?

                      ************

                      Mina paneks nimekirja 1. Adekas 2. Modric 3. Asoutou-Ekotou

                      Adekas toob nii palju juurde ründemängu oma liikumise, pallihoidmise ja ka peapallidega. See kui ta paremal äärel võtab aeg-ajalt kaitsjad ette ja lihtsalt neist mööda jookseb, on juba igapäevane klassika. Ma ei mäleta palju see ründajate statistika oli eelmine aasta, aga see hooaeg on Ade+vdv+defoe löönud 22 väravat, mis tõenäeoliselt rohkem, kui eelmise hooaja ründajad hooaja peale kokku.

                      Modric on Modric.

                      Asotu-Ekutu on minu lemmikmängija Spursis. Tegelt ka. Ühelt poolt see tsill olek ja lahe sonks, aga ta on ka äärmiselt kasulik meeskonna mängujoonisele. Kuidas ta söödab ja alustab rünnakuid on fenomenaalne. Need 60 meetrised mööda vasakut joont mööda söödud Bale'ile või nt. see Boltoni vastu 50 m sööt Adekale, mis too Defole äralöömiseks edasi andis või need söödud vastu tulevale VDV-le või Modricile keskväljale, on äärmiselt olulised mängujoonisele. Ja tõenäoliselt on tema koht sisuliselt asendamatu ja tema vigastuse puhul on asendused sitad või hüdrositad.

                      Parker on väga hea olnud, aga ma usun, et Sandro ei oleks hullem. Ja VDV peale võiks ka mõelda, aga top-3e ei paneks. Ledley on ka hästi oluline, aga ma kardan ära sõnuda.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Here we go. Kokteilid sees.

                        Väravavahid - Metstak, Gomes, Cudicini - sorted, lisandusi vaja 0%

                        Vasakkaitsja - Benoit. - asendamatu (vt. ülalpool). Vigastuse korral variandid Bale (hüdroraiskamine) või Rose (hüdrositt vasakkaitsja) - lisandusi vaja 100%.

                        Keskkaitse - Ledley, Kaboom, (Gallas), (Dawson) - selleks hooajaks tõenäoliselt ok. Kui tahaks mängida CL-i järgmine hooaeg, siis CB on prioriteet, kuna Ledley, Gallas, Dawson on nagunii enamusaja katki, Kaboom on kahtlane CB ja Bassong on halb CB - lisandusi vaja 90%

                        Paremkaitse - Walker (Kaboom) - Walker on huvitav subjekt, ma annan talle andeks järgmised kaks hooaega, kus ta kindlasti paar mängu situb ära oma kaitseoskamatusega, aga ta paistab olevat vägagi perspektiivikas vens. Kaboom mängis mõned mängud eelmine hooaeg RB-i ja oli pm-lt ok. Charlie on minu üks lemmikmängijaid Spursis, ilus mees laheda mängustiiliga, aga ta on kahjuks 0 RB. aeglane, aga see eest ei anna mingit ründeteravust. - lisandusi vaja 100%.

                        Vasakäär - Bale (Modric) (Lennon) - Bale on Bale, kui too katki läheb, siis eelduslikult saab midadi ümber liigutada a la võõrsilmängudel Parker-Sandro keskel ja Modric vasakul või kodus Modric-Parker keskel VDV paremal ja Lennon vasakul vms. Ei ole küll optimaalne, aga ehk kuidagi saab hakkama. Niko on ilus mees laheda soengu ja vuntsiga, aga ei mängi kohta välja. Rose on noor ja saaks hakkama võib-olla praegu kuskil Championshipis laenul. Peenar võib kätte vedada, ta on vales kohas ehk suur kala Evertonis = hirmunud närviline sitt kala Spursis. Ja see vigastuste jutt on BS, ta oli ka kogu eelmine hooaeg hüdrositt, tem aklassika on pea maas jooksmine kaitsjatele sülle, sellega saaks hakkama ka Erki Nool - Lisandusi vaja 25%.

                        Keskel - Parker, Modric (Sandro) - Pm-lt ok. Huddi osas ka mingi backup, aga see sõltub kui palju ta pirukaid on söönud vahepeal. CL kampaaniaks oleks juurde vaja. Ehk Liverpool tuleb ja kui Henderson maksis 20 M, siis Hudd peaks mingi 60M-ga minema - Lisandusi vaja 25%.

                        Paremäär - Lennon (häda läbi VDV) - VDV päremääre sobivust on see hooaeg nähtud paar korda küll. Kui palli hoida ja rünnata, bueno. Kui kaitsta vaja, siis on perse, majas sest VDV sul vaevalt kaitses mängib. Ja peale nende eriti variante pole, kui Nikot ja Rose'i sinna ei pressi, aga nende osas olen juba arvamuse öelnud - Lisandusi vaja 75%.

                        Ründjad - Adekas, VDV, (Defoe) - Adekas järgmine hooaeg siin ei mängi ja ta on just tõestanud, kui vajalik Spursi mängujoonisele temasugune vend on. PavLOL on LOL ja noored ei kanna - Lisandusi vaja 100%

                        *****

                        Kokkuvõtteks: Käesolev hooaeg saab eelduslikult hakkama (kui ei tule mingit 3-4 olulist vigastust veel otsa), kuna Premier ja FA karikas ei ole eriline ressursivõtja. Kui tahaks järgmine aasta ka CL-is midagi teha, siis pink on täiesti tühi ja te olete mentalistid kes räägite mingitest Bassongidest, Peenarderst, Rosedest vms mõttetusest.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algkkoosseisud :

                            Stoke City: Sorensen; Woodgate, Shawcross (c), Huth, Wilson; Shotton, Whelan, Whitehead, Etherington; Walters, Crouch.

                            Tottenham Hotspur: Friedel; Walker, Gallas, Kaboul, Assou-Ekotto; Lennon, Modric, Parker (c), Bale; Van Der Vaart, Adebayor.

                            Tähelepanekud: Kas niikauaks siis Kingi jätkuski ?
                            Ex-Spurslastest Crouchy ja Woody mängus, Wilson pingil

                            Kommentaar


                              etherington on ka tegelt ex-spur.
                              aga vdv mängitamine on momendil imo veits...vale. j-ridiculous on asjalikumast vormis ja vähe sitkem, et shawcrosside ja huthidega mütata.
                              (pardoon mängu ajal jauramast.)
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                VDV on pask seal hetkel, kahe ründajaga võiks ikka mängida sest Stoke kaitse seisab seal niisama. Ja minu arust ei saa AEK täna yldse seal hakkama. Looda, et VDV välja vahetatakse poolajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X