320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Harry puhul on lõbus see, et kui peaks juhtuma kohtunikke pärast mängu intervjuus sõimama, siis kõigepealt teatab ta disclaimerina, et tal pole tavaliselt kombeks reffe sõimata ning siis sõimab.

    Moraalne õigus muidugi oli. Adeka suluseisu olukorras kotiti Spursi ühes episoodis kaks korda: kõigepealt ei võetud kätt ära ning siis see suluseis.

    Mis puudutab Lennoni ja Bale'i äärtevahetust, siis võis loogika olla selles, et Stoke tõmbab tagasi ning niikuinii pole ruumi, et joosta äärelt byline'i peale, mistõttu peab proovima sisse murda - st vasaku jala mehel paremalt keskele ja löögile jne. Üldiselt maitse asi, kuid nüüdisajal on kombeks saanud, et äärtel mängitatakse nö vale jalaga mehi sellel samal eesmärgil (nt Adam Johnson jne).

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Say what?

      Ma ei taha öelda, et te esimene poolaeg hullult sittasti ei mänginud, aga kohtunik tegi ikka nii palju paska Stoke kasuks, et jube. Mingi miljon kätt (okei mõni neist tõesti polnud uute reeglite järgi viga aga siiski), Suluseis mida tegelikult polnud, 2 nurgalööki jättis andmata, Kabouli vastu tehtud viga, aga see Modrici pennal oli puhas pennal ju.
      Vaata nüüd uuesti video üle. Mingit reaalset pennalt seal küll ei olnud, lihtsalt Stoke kaitsja jäi Modrici ja kohtuniku vahele, Modric kukkus (suht minimaalse kaasabiga) ja kohtunik vilistas ära.
      Üldiselt kohtunik võttis imelikke otsuseid vastu küll jah, aga endiselt ma väidan, et kaotust ei saa kohtuniku süüks ajada. Need käed olid imo sellised, et ilma videokordusteta ei ole võimalik kindel olla, et käsi oli. Jah, Kabouli vastu oli tõesti seal penalt, kui Shawcross teda konkreetselt enda haardes hoidis nurgalöögi ajal, aga samas oli kohtunik selle penalti juba enne ära andnud (loe nõks maad eestpoolt). Suluseisu olukord jäi mulle veits arusaamatuks, ei viitsi sellisest mängust ühtegi kordust ka enam vaadata ausaltöeldes.

      Ja ma ei tea, kas ma olen seda juba maininud, aga kiitus Stoke Cityle. Nad tegid seda, mida nad kõige paremini oskasid, mängisid oma mängu, kasutasid oma võimalused ära ja teenisid võidu.

      Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
      Mis puudutab Lennoni ja Bale'i äärtevahetust, siis võis loogika olla selles, et Stoke tõmbab tagasi ning niikuinii pole ruumi, et joosta äärelt byline'i peale, mistõttu peab proovima sisse murda - st vasaku jala mehel paremalt keskele ja löögile jne. Üldiselt maitse asi, kuid nüüdisajal on kombeks saanud, et äärtel mängitatakse nö vale jalaga mehi sellel samal eesmärgil (nt Adam Johnson jne).
      Sellest ma sain aru, aga kui oli näha, et asi ei toimi, oleks võinud ju ometi tagasi vahetada. Äärel teravust tekitanud, natukene kaitsele tööd andnud, kaitsjad oleks pidanud hoolega potentsiaalseid peapallide noolijaid markeerima ja nii olekski tekkinud võimalus äärest läbi murda ja lükata sööt näiteks kasti joonele, kust teisest lainest mees oleks tulnud ja kõmmutanud. Oleks,oleks,oleks. Aga nu ei olnud. Ühesõnaga selg sirgu ja Sunderlandi mängust 3p kotti. Kui üks seeria lõppenud ei jää üle muud kui alustada uut.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Vaata nüüd uuesti video üle.

        Suluseisu olukord jäi mulle veits arusaamatuks, ei viitsi sellisest mängust ühtegi kordust ka enam vaadata ausaltöeldes.
        Akki hoopis sa peaks uuesti ule vaatama eriti kui jaab arusaamatuks nii lihtne olukord.

        Hea too muidugi, et vaadake yle ise ei viitsi kuid tarka panen ikka

        Kommentaar


          @ ManU 0-3 (eelmine hooaeg 0-2) - vahe 0 punkti
          ManCity 1-5 (eelmine hooaeg 0-0) - vahe -1 punkti
          @ Wolves 2-0 (eelmine hooaeg 3-3) - vahe +2 punkti
          Liverpool 4-0 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
          @ Wigan 2-1 (eelmine hooaeg 0-0) - vahe +2 punkti
          Arse 2-1 (eelmine hooaeg 3-3) - vahe + 2 punkti
          @Newcash 2-2 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe 0 punkti
          @Bburn 2-1 (eelmine hooaeg 1-0) - vahe 0 punkti
          QPR 3-1 (eelmine hooaeg 2-1 (B'ham*)) - vahe 0 punkti
          @Fulham 3-1 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
          Villa 2-0 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
          @WBA 3-1 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe +2 punkti
          Bolton 3-0 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
          @Stoke 1-2 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe -3 punkti

          Kokku võrreldes eelmise hooajaga +4, kurss 66 punktile.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas Heh Vaata postitust
            Akki hoopis sa peaks uuesti ule vaatama eriti kui jaab arusaamatuks nii lihtne olukord.

            Hea too muidugi, et vaadake yle ise ei viitsi kuid tarka panen ikka
            Tere mõistus, pendla teenimise situatsiooni näidati mängu ajal kordusest miljon korda kahe miljoni erineva nurga alt, sellega sai igale normaalsele jalkafännile asi selgeks juba. Suluseisu näidati üks kord vildaka nurga alt ja siis tõmbas ka veel miski minu tähelepanu eemale.

            Kommentaar


              Noh, peaaegu!

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Suluseisu näidati üks kord vildaka nurga alt ja siis tõmbas ka veel miski minu tähelepanu eemale.
                Õudne lugu. Kindlameelse seisukoha kõvahäälne kuulutamine aga pole kunagi vildakas.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Natuke on paljastatud õhtust koosseisu. Dublinisse sõitnud põhjal ütleks, et üritatakse siiski Shamrocki võimalikult suurelt võita.

                  "Defoe is here, Gio Dos Santos, Benoit Assou-Ekotto, Kaboul, Pienaar, Niko, Sandro, they will all play. Danny Rose is an England Under-21 international.

                  "I've left five or six of the senior players behind - the likes of Modric, Parker, Adebayor - but we have a very good team."


                  Aga kohe kohe saabub aken üleminekuteks ja meid on juba paari pandud väga paljude karvaste ja sulelistega. Tevez, Kaka, Torres, Amauri(ei tea küll miks peaksime tahtma vananevat ründajat kes juves hakkama ei saa(!?)), Nigeeria U23 mees Raheem Lawal. Damiao diilist pole ikka kippu ega kõppu.

                  Harry Redknapp admits that he could be tempted into the transfer market when the window opens in January. "If someone came along who we felt was special, someone who could make the difference, I think we would go for him," he said. "The chairman would back me all the way if it was someone who we felt could take us that extra little bit forward."

                  QPR ja Moskva Spartak jahivad Romani (jee), Corluka on teel Roma poole(mitte nii jee). LINK1


                  COYS

                  Kommentaar


                    Ma vaatan palju mul raha on kontol ja mis see paukude ja tatarlaste viigi koef on. Tõenäoliselt tuleb üks korralik sina-mulle mina-sulle palliveeretamine.

                    Aga eks proovima peab, Euroopa liiga ju väga oluline... or not...või tegelikult ikka on oluline.. or not... Mine võta kinni.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      STARTING XI: Cudicini; Assou-Ekotto; Kaboul; Livermore; Rose; Townsend; Kranjcar; Sandro; Pienaar; Dos Santos; Defoe.

                      E: Wiziwig näitab pilti

                      Kommentaar


                        25 eurtsi läks paukude viigi ja spursi vähemalt 5 väravalisele võidu kombole. võib vist vaikselt hakata seda võitu juba investeerima hakata.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Õnnejumalad on vist täna meie poolt. Kaasani rubiin jäi 1 poolajal väravavahita ja imesid ühe värava sisse ka. Meie omad olid alguses puised ja kobistasid palju, pärast pienaari väravat saadi kindlus kätte ja 3:0!!!! Townsendi värav oli küll super. Defoe sai ka oma kirja. Esimese poolaja parim kindlasti. 2 vaja veel lüüa, mis hetkel tundub väga tõenäoline ja lootma, et ühtegi sisse ei imeta ja rubiin imeb veel väravaid sisse.

                          COYS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            25 eurtsi läks paukude viigi ja spursi vähemalt 5 väravalisele võidu kombole. võib vist vaikselt hakata seda võitu juba investeerima hakata.
                            matherfakker.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              4:0 võit. Üks jäi puudu. Saab liigale keskenduda. Kane sai ka jala valgeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                4:0 võit. Üks jäi puudu. Saab liigale keskenduda. Kane sai ka jala valgeks.
                                See vabandus hakkab juba igavaks-tüütuks-lapsikuks jne. muutuma. Saad aru, igast karikasarjast väljakukkumine on FAIL. Eriti kui su klubil mingeid muid karikaid polegi võita! bla bla bla bla "saab liigale keskenduda" olen nii ägeeeeeee, keskendun liigale. Healjuhul on sul ühele liigale VÄHEM keskenduda debiil! Majanduslik hea põnts ja ka fännidel vähem nautimist. Niiet lõpetage see pedereeritud "ah kukkusime-karikast-välja, aga oligi mõttetu karikas, sest vanasõna juba ütleb, et pigem 0 karikat kapis, kui mõnel karikaturniiril OSALEDA" ahv raisk!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X