320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Faking venelane pani külje maha iga kord kui palli sai. Punktide kaotamises saame ainult ennast süüdistada. Lasime lolli värava lüüa ja ei suutnud ära koksata kui võimalus oli.

    Kommentaar


      Minule aga jäi silma täna härra Parker, kes vist kuskilt jõulupeolt korraliku pohmelli ja tekiila haisudega väljakule tuli.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Tavaliselt väsimatu Parker kippus, jah, ära kustuma täna.

        Pav on tõesti naljanumber pehmelt öeldes, kasutegur ümmargune null.

        Üldiselt kuidagi puine mäng Spursi poolt pärast energilist I pa esimest poolt. See on juba peaaegu nagu mingi seaduspära, et kui alustatakse hästi, siis II pa vajutakse ära, ja vastupidi, kui alustatakse uimaselt, siis lõpu poole saadakse ikkagi mäng käima.

        1. värav oli muidugi Redknappi-Spursi definitsioon sisuliselt: Sandro supertackle, Bale mööda äärt + tsenderdus, Ade vormistus.

        Kommentaar


          Tuleb välja, et mul on ikka totaalne mölapidamatus. Ei saa paari lausega piirduda ikka.

          Alustame algusest. Tänaõhtusest mängust võis oodata ülipingelist, põnevat ja võrdset mängu kahe meeskonna vahel, kelle sihiks on lõpetada hooaeg CL kohtadel ja on seega otsesed konkurendid. Mängule pidanuks pinget lisama asjaolud, et suvel oli palju juttu Modrici Chelseaga liitumisest ning teiseltpoolt see, et viimase minutini polnud selge, mis koosseisus Spurs mängu alustab, väidetavalt oli kahtluse all umbes poole esindusvõistkonna valmisolek (Adebayor, VDV, Bale, King mänginutest ja Defoe ning Lennon eemalejääjad).

          Nii, viimased minutid mänguni lähen koosseisu vaatama - SUPER kõik mehed kes võiks olemas olla ON olemas.

          Mäng algab, pinge on meeletu. Mängu algus sujub ideaalselt, esimese seitsme minutiga ei saa Chelsea palli Tottenhami väljakupoolel sisuliselt puutudagi ja kõige krooniks lööb Spurs Bale eeltööst 8. minutil värava. Kõik on täpselt nii nagu olema peab. Veel praegu. Oleks siis teadnud, et edasi ainult allamäge veereb, oleks streami kinni pannud.

          Ma saan aru, et tervet poolaega või veel enam mängu, ei pea Spurs sellise tempoga vastu, see on iseenesest mõistetav. Aga sisuliselt kohe pärast väravat oli näha kuidas mehed silmnähtavalt võtsid jala gaasipedaalilt ja hakkasid ainult keskväljal söötu lükkama. Ma vaatasin juba siis, et sellise taktikaga on Chelsea vastus ainult aja küsimus. Ja siis- keskväljal viga, Walker eksib natukene kaitses, Cole saab rahulikult joosta ja tsenderdada, keegi ei vaevu Sturridge-it markeerima ja voilaa. 1-1. (Kivi BAE kapsaaeda, poolajal veel näidati ka, kuidas ta lasi Sturridge-l endast rahulikult mööda jalutada).

          Pärast seda sai Chelsea üha enam mängu sisse ja oli veel see Drogba latt. Aa ja enne oli juba üks ohtlik olukord, kui muututi kaitses liialt enesekindlaks. Poolaja lõpus oligi juba võrdsete mäng sisuliselt.

          Aga no II poolaeg oli veel ees ja olin lootusrikas. Kõik on veel võimalik. Täpselt nii kaua, kui nägin, et VDV on välja võetud ja sisse pandud PAVLA (!!!). Harry, ffs, ta tõi ÜHE KORRA kastanid tulest ja nüüd tood sellisel hetkel sellise mehe sisse ? Selleks et loobumiskaotust anda on ka efektsemaid mooduseid (võiks õppida AZ treenerilt näiteks). Ausaltöeldes pärast selle nägemist polnud mul sellist tunnetki, et siit võiks võit tulla. Jälgisin terve poolaja tema tegemisi. Tema saldoks jäi 1 tagasisööt kastist seest Modricile, kes oli kasti joonel ja lisaks päris lõpus suutis palli rinnaga maha võtta ja edasi sööta ning üks teenitud karistuslöök keskväljal. KÕIK. Terve ülejäänud aja keeras ainult jama kokku (loe: valesöödud, vale jooksude ajastus, ei saanud pallile pihta, kukkus, ei üritanudki palli peale joosta... jne). Sellel ajal kui teised tegid survet, kõndis Pavla lihtsalt keskväljale tagasi, vaatas korra ümberringi ja hakkas uuesti oma positsiooni liikuma. Kurb. Kuradi kurb.

          Ja nigelas teises poolajas pole muidugi Pavla ainusüüdlane, terve tiim mängis üsna loiult. Sandro oli I poolajal kuidagi palju energilisem ja no Adekas pidi natukene ettevaatlikum olema II poolajal, tema puhul mõistetav. Bale oli kusagile kadunud ja BAE tegi ka veits praaki. Üldiselt oligi II poolaeg selline suhtkoht venimine, ei näinud et Spursi mängijad oleks olnud valmis läbi seina minema, et siit mängust 3 p saada. See ongi, mis mind nii sügavalt pettuma pani. Nii tähtis mäng ja loksutati rahulikult viigisadamasse. Lõpus jälle punnitati muidugi, aga sellest ei piisanud.

          Ma oleks tahtnud näha ikka 90 minutit veri-ninast-välja jalgpalli, lahkuda kas kilbiga või kilbil. Sellest mängust võitsid hoopis Arsenal, Liverpool ja mõlemad Manchesteri meeskonnad. Samas kui Chelseal oli kaitseliinis probleeme (sunnitud vahetused) ja Spurs esimesel poolajal suutis initsiatiivi hoida, oleks olnud ju võimalik see mäng ära võtta ja suurendada enne aasta lõppu veel vahet. Halvim mis juhtuda oleks saanud, et Chelsea oleks meist mööda läinud, aga samas üks mäng varuks veel.

          Kohtunik tegi ka siin üsna kaheldavaid otsuseid (võimalik käsi, lugemata jäänud värav), aga nendel ei peatuks pikemalt, oleks Spurs oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutanud, poleks need väga määravaks saanud.

          Kommentaar


            Üldiselt saan aru, miks Redknapp Pavla sisse tõi, Bosingwale pidi ju kuidagi surve peale panema kõrgete pallidega, aga Terry tegi kapteni väärilise mängu - kõiki kõrgeid palle jõudis ise minna võtma. Teisel poolajal ei töötanud teil absoluutselt ääred, niiet tsenderdusi Bosingwa ära kasutamiseks pea ei tulnudki. Ja ma ei tea mis Parkeri kirumine siin käib, ühe korra millegipärast ei liikund palli peale, aga üldiselt hoidis palli koguaeg hästi liikumas ja kaitsefaasis ei saa ka midagi ette heita.

            aa.. ja nüüd loen, et VDV olla vigastatud ka, seda enam. Ei olnud teda esimesel poolajal näha ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Tuleb välja, et mul on ikka totaalne mölapidamatus. Ei saa paari lausega piirduda ikka.
              tundub küll jah nii

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Peaaegu erapooletu jaoks oli väga nauditav mäng. Rainis007 kriitika on enamalt jaolt õigustamatu, v.a. Pavljutšenko osas.
                Jep. Ledley King. Muud pole öelda kui vau!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Nauditav mäng oli. Ei saa aru miks kõik vinguvad siin igava mängu üle ? Kui Kalev Kruus on komentaator, siis mäng ei saa olla ju igav. See mees teeb isegi igava mängu huvitavaks.
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar




                    Häid pühi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Peaaegu erapooletu jaoks oli väga nauditav mäng. Rainis007 kriitika on enamalt jaolt õigustamatu, v.a. Pavljutšenko osas.
                      No kõik on suhteline. Ma pean muidugi tunnistama, et olin ilmselt lootused liiga kõrgele ka kruvinud ja pikalt seda mängu oodanud juba. Võib-olla sellepärast olin ülinõudlik.

                      Aga punkt-punktilt võttes :
                      BAE korraldas jama väravaolukorras ja suutis paar korda veel väga rumalalt palli kaotada - check
                      Pavla oli ülikehv- check
                      Pavla sissetoomine oli lõppkokkuvõttes vale otsus - check
                      Spursi mäng teisel poolajal oli loium ja uimasem kui esimesel poolajal; Chelseal lasti rohkem mängida- check

                      Aga Ledly King... jah... uskumatu mees. Minu sügav kummardus tema poole !

                      Ja igava mängu üle siin väga kurtnud pole keegi ju. Ma olin peale mängu Spursis lihtsalt pettunud.

                      Ah nevermind see on nüüd ajalugu juba
                      Häid jõule teile kõigile, nii Spursi fännidele, neutraalsetele vaatalejatele ja konkurentide fännidele
                      Have yourself a merry little christmas.

                      Kommentaar


                        Teil on riietusruumis vähemalt väga lõbus

                        Thumbs up!

                        El Stand by me del Tottenham - Está triunfando por la red este vídeo con el equipo inglés cantando la mítica canción en el vestuario del equipo.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          1:3 tulemusele võib vist täna panustada triobetis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas difender Vaata postitust
                            1:3 tulemusele võib vist täna panustada triobetis?
                            Ei või.
                            Algselt postitas fitti
                            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                            Kommentaar


                              Kuradi raske mäng võib ikka tulla. Norwich on see aasta ikka super mängu teinud ja meil samal ajal on tabeli viimaste vastu probleeme olnud, mäletan hooaja algus, kus Wolvesile,Wiganile ja Blackpoolile lihtsalt ei suudetudki ära lüüa.

                              Tahaks näha käiku, ees Atepaior, kõrval Van Terg Vaarus, see ründepaar on see aasta meeletult toitnud, Balle äärel kiirusega läheb läbi ning tsendertuss kasti ja seal on juba Adekas ja Vantekas olemas, kes värava ära löövad,

                              Friketelilt on ka meeletut tuge vaja, Norwich on meeletult ikka see aasta peale löönud ja samas Friketel on enamus lihtsaid lööke lihtsalt väravasse tilpendanud, täna on vähemalt 3-4 maailmaklassi tõrjet vaja, ei mitte mängu ei kaotaks.

                              Keep up ja täna on tervelt meeskonnalt erakordselt suurt tööd vaja teha, et mäng võita, Balle äärele ja Atepaior kasti ja peab tulema !

                              Kommentaar


                                Brad Friedel
                                Benoit Assou-Ekotto
                                William Gallas
                                Younes Kaboul
                                Kyle Walker
                                Gareth Bale
                                Scott Parker
                                Luka Modric
                                Sandro
                                Rafael Van der Vaart
                                Emmanuel Adebayor

                                Substitutes
                                Heurelho Gomes , Sebastien Bassong , Danny Rose , Jake Livermore , Niko Kranjcar , Steven Pienaar , Roman Pavlyuchenko

                                Kommentaar

                                Working...
                                X