320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    cannu, pooled on sul wingerid ju.. nendest cavani ehk on ainsana oma pos-lt võrreldav rvp-ga.

    ok, higuain ka.

    Kommentaar


      Higuain - 50/60 võib olla on parem, pigem on, Ronaldo - ok, Messi - ok, Di Maria - ei, Cavani - ei, Hulk, Denis, Lavezzi ei ole keegi hetkel paremad kui RVP.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        a. Wenger ei osta 15-20 milli eest ühte mängijat. Mitte kunagi.
        Nüüdisväärtuses lähevad näiteks Arshavini, Na$ri ja Reyese tehingud kindlasti siia vahemikku.

        Muus osas - Fabregast ei pidanudki Fabregasega asendama. Mängupilt, kus kõik kramplikult ei otsi väljakult ühte venda, kes selle "õige" söödu annab, on ilmselt pikemas perspektiivis jätkusuutlikkum. Mida on ka täna ajuti näha, tegelikult.

        Kommentaar


          Algselt postitas ertz Vaata postitust
          cannu, pooled on sul wingerid ju.. nendest cavani ehk on ainsana oma pos-lt võrreldav rvp-ga.

          ok, higuain ka.
          jutt oli ründajatest. Minu hinnangul nad seda ka on.

          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Hulk, Denis, Lavezzi ei ole keegi hetkel paremad kui RVP.
          Ei ole seda väitnud. Küsisin vaid et mitmendad nad umbes on.

          Kommentaar


            Meh. Kus ma tean mitmendad nad on (ma arvan, Hulk 14., Lavazza 18-19. ning Denis 30 (aga samas nädala suurim tõusja) - ma tegelt ka ei tea)? Minu point oli, et RVP on top-5 ründaja.

            P.S. Vabandan kui mu vastus kõlab tõredalt, aga ausalt öeldes tekitab kogu teemaareng ebameeldiva tunde. Üritasin üksnes väita et RVP on tippründaja, kelle asendamine sarnasega on Arse*** sisuliselt võimatu. Ja nüüd ma laulan sellele türblile ülistuslaulu. Kurat. Aitab küll.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              No kui ei viitsi siis ei viitsi...

              Aga noh 5 ma võin nimetada küll. Suvalised 5, suvalises järjekorras:

              Higuain,
              Krissu Ronaldo,
              Messi,
              Di Maria,
              Cavani

              Aga kui sul tükki küljest ei võta, siis oskad äkki umbes öela, mitmes on Hulk, Denis või Lavezzi? Või kui kõige ei jõua, siis saaks näiteks ühegi kohta infot, oleks hea. Tänud ette.
              Ääremärkuse korras, et Benzema on sisuliselt ja tegelikult sel hooajal Higuaini pingile mänginud. Hetkel, a sellest ju jutt oligi, eks.
              Ja ma lisaks sinna Soldado .
              Last edited by _AI_; 29.12.11, 12:49. Põhjus: Soldado
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                a. Wenger ei osta 15-20 milli eest ühte mängijat. Mitte kunagi.
                Väärtushinnangud on muutunud viimaste aastatega tänu õlirullide juurdevoolule. Kuigi AW on kõva finantsdopingu vastane võitleja siis isegi tema saab aru, et tänapäeval enam Henrysid ja Vieirasid kokku ei kühvelda kopikate eest ning küll lähitulevikus ka £15m+ signing tuleb. Ajad muutuvad. Get on with it.

                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                b. Wenger ei "asenda" ühtegi tippmängija teise samaväärsega. AW kas kasvatab noore tulevikulootuse (kes (a) osutub sitaks (b) osutub heaks ja lahkub) või gämblib a la Chamak vms. See on fundamentaalne AW treenerifilosoofia alustala ja kui sa ei ole Arse**** fännina pärast neid viimaseid aastaid sellest aru saanud, siis mis seals ikka.
                Sellega olen nõus, et ta kunagi ei asenda vanu mängijaid "samaväärsega". Samaväärsega asendatakse, aga kuna eesmärk ongi ise kasvatada siis tulebki noor(em) kelle potensiaal on sama nagu lahkunud staaril, võib minna natuke aega kuni see saavutatakse.

                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                c. Fabregas ja Nasri on vägevalt asendatud.
                Mis Nasri asendusel ehk Gervinhol otseselt viga siis on? Müüs 25m, ostis 10m. Selge, et uuel mehel on alles sulandumis ja kohanemisaeg niiet päris Nasri eelmine hooaeg vs Gervinho praegune 4,5 kuud ei oleks veel päris aus võrdlus. Võrdleme Nasri esimene hooaeg vs. Gervi esimene hooaeg, mis vastuseks saame? Nasri 44 mängu, 7 väravat, 5 söötu vs. Gervinho 22 mängu 4 väravat 7 söötu. Ehk nagu näha on poole odavamalt ostetud sama efektiivne mees kui mitte parem. Rääkimata muutunud majanduslikest oludest.

                Fabregas asendus Ramsey/Wilshere'iga. Kui nende sugune uluk mängiks kuskil aste nõrgemas klubis a la Hazard/Götze siis oleks kõik 14 aastased FMi peded nende eest valmis £30m-50m välja käima ja vahiks tuubist videokokkuvõtteid. Meil tulid sama potensiaalilaega mehed noortesatsist. Kas maailma jalgpallis on võimalik üldse hoobilt asendada Cesci sugust meest? Või oleks vaatamata sellele, et meil on olemas Jack ja Aron minna turule ja lüüa kellegile £40millise rahapakiga otsaette, et kõigile (kes ainult transfer marketi peal elavad) "tunduks" Cesc asendatuna? Võib olla hetkel veel ei vea sama taset välja, aasta-paar veel ja kindlasti on vahemik väiksem. Vähemalt on visioon tulevikust alati olemas. Erinevalt Modrici ja Bale'i minekust? Või teevad Rose ja Jenas arenguhüppe?

                Kuradi Tofoa, oli vaja keerata "kes mahuks Unitedisse" teema "Spurs vs Arsenaliks" eks Vähemalt ei ole igav siin.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  jutt oli ründajatest. Minu hinnangul nad seda ka on
                  samahästi võiks võrrelda omavahel mertesackerit ja marcelot. mõlemad kaitsjad. ju.

                  aga kogu eelneva teema kohta arvan, et rvp ja bale'i asendamatus oma klubile on siiski hetkel täiesti võrreldav, eriti viimast norwichi mängu arvesse võttes.

                  Kommentaar


                    Ei ole vaja vabandada, reaktsioon mõistetav ja arusaadav. Loomulikult on selline mängijate järjestamine keeruline, kui mitte võimatu. Just sellepärast see "RVP TOP5 jutt" mind ajendaski neid küsimusi püstitama.

                    Igatahes TOP5 edetabelist 4 kohta on fikseeritud ja viies ründaja jäägu lugejale enda mõelda. Uued edetabelid juba uuel aastal, suitsufrei!

                    PS. Kuna Corluka teil mune sügab, siis saatke ta jaanuaris Rooma, meil paremale äärele vendi vaja küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ertz Vaata postitust
                      samahästi võiks võrrelda omavahel mertesackerit ja marcelot. mõlemad kaitsjad. ju.
                      Aga palun võid seda teha. Muide kui sa ei tea, siis FIFA (noh ajakirjanikud, treenerid, kaptenid) võrdleb igal aastal parimate valimistel väravavahte ka ründajatega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Aga palun võid seda teha. Muide kui sa ei tea, siis FIFA (noh ajakirjanikud, treenerid, kaptenid) võrdleb igal aastal parimate valimistel väravavahte ka ründajatega.
                        Kas keegi päriselt neid valimisi tõsiselt ka võtab?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          C. Ronaldo
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                            PS. Kuna Corluka teil mune sügab, siis saatke ta jaanuaris Rooma, meil paremale äärele vendi vaja küll.
                            Corluka Rooma sahinad on kestnud juba paar nädalat ja tunduvad üha tõenäolisemad. Selgusetu kas laen või müük. Teine variant pigem.

                            Aga kogu vaidlus kes on maailma parim, kes kuhu meeskonda hetkel mahuks on IMO väga pointless. Selge on see, et mainitud nimed on KÕIK väga head mängijad ja igalühel on oma meeskonnas tähtis roll täita.

                            Kommentaar


                              julgen arvata et suur osa maailmast (jalkahuvilistest) peab seda puhtaks tõeks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Loomulikult on selline mängijate järjestamine keeruline, kui mitte võimatu.
                                samas täpselt sama positsiooni mehi järjestada hetkevormi jms järgi pole üldse keeruline.

                                kuigi kogu selle teema sisu minu arust polegi veltsi väljakäidud rvp top5 tasemel headus ründajana vaid pigem asendamatus oma meeskonna vedajana. ja selles osas nii rvp-le kui bale'ile hetkel asendust leida niisama lihtne kindlasti ei oleks.

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                julgen arvata et suur osa maailmast (jalkahuvilistest) peab seda puhtaks tõeks
                                tore on ju samas, kui on iga aasta kohta see kõige kõigem nimi ka üles kirjutatud. vale see kindlasti ei ole, isegi kui finaalis tuleb võrrelda omavahel väravavahti ja ründajat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X