320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkab jälle pihta.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Hakkab jälle pihta.
      krt kas ma olen ainuke kes lahmaks kohe lampard<->modric swapi ära? luka on ikka häirivalt nihelev iga kord kui aken lahti. ja minuarvates veits overrated mängija kah. setpiece delivery on tal küll ikka väga sitt näiteks.

      Kommentaar


        Algselt postitas ertz Vaata postitust
        krt kas ma olen ainuke kes lahmaks kohe lampard<->modric swapi ära? luka on ikka häirivalt nihelev iga kord kui aken lahti. ja minuarvates veits overrated mängija kah. setpiece delivery on tal küll ikka väga sitt näiteks.
        Ei ole ainuke. Iga mõistlik Chelsea fänn kirjutaks sekundiga alla.

        Kommentaar


          Iga mõistlik Spursi fänn saadab kohe pikalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Iga mõistlik Spursi fänn saadab kohe pikalt.
            aga modric<->frank+cash?

            möönan, et frank on veits vana, aga kaks hooaega toplevel taset on temas veel sees, ma usun.. ja spursil on ka kogemust vaja uljuse kõrvale, see on ju teada edu valem.

            Kommentaar


              Seda cashi peab siis ikka palju olema. £20+M ja Frank peaks leppima tugeva palgakärpega mida ta arvatavasti teha ei taha(lambist pakun, et ta saab praegu 100+K nädalas). Kogemusi me juba tõime meeskonda Parkeri näol.


              E: The Swiss Ramble tegi ülevaate majanduslikust olukorrast

              Kommentaar


                seda küll, aga frank suudaks ka pakkuda ilmselt kahekohalise arvu väravaid lisaks kogemusele.

                aga huvi pärast küsin siis teistpidi, kas frank mahuks meeskonda kui luka jääks?

                Kommentaar


                  Polegi vaja osta kedagi kui asi toimib. Lampardi kohe kindlasti ei tahaks (ei usu lihtsalt temasse) ja nii vanat mänigjat Spurs ei osta ma usun.

                  Kommentaar


                    Levy ei osta 33-aasta vanust mängijat, kellel puudub igasugune resale value. Mitte kunagi. Ainus erand mis meelde tuleb oli Gallas, aga tema osas olid ka olulised lisaväärtused nagu CLi kogemus ning asjaolu, et tol hetkel oli Spursil keskkaitses terved kaks taburetti ja üks tugitool.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                      Polegi vaja osta kedagi kui asi toimib.
                      kah õige. aga 'arry lubas ju suurostu jaanuaris..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Ainus erand mis meelde tuleb oli Gallas, aga tema osas olid ka olulised lisaväärtused nagu CLi kogemus ning asjaolu, et tol hetkel oli Spursil keskkaitses terved kaks taburetti ja üks tugitool.
                        Ja lisaks veel asjaolu, et tegu oli vabaagendiga. Signing on fee oli samas kindlasti, et palgakärbet kompenseerida.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Hoohoo, mingi huvitav nimede reastamise arutelu on siin toimunud. Mis siis ikka, peab ju väikeklubi teemale ka paar lehekülge poste juurde tekitama, ok.

                          Üritan lühidalt teha. Esiteks. Messi ja Cronaldo ei ole kellegi ründajad, nende täpset positsiooni on võrdlemisi raske määratleda sest vabadus mis neile platsil on antud ja mida nende treenerid endale saavad võtta nende kasutamisel on küllaltki lai, CAM, Winger, False9 - u name it. Aga klassikaline edurivimees pole neist kumbki, Messi vist mõnel üksikul korral on tipuründajana alustanud.

                          Teiseks. Di Maria, wtf? Nagu tegelikult ka, what the fuck? Puyol vbla? Ma olen teda näinud küll, päris terav teine seal kastis. Kui jutt on ründajatest, siis võiks rääkida ründajatest. Enne kui Di Maria või kes iganes Messilikke/Ronaldolikke numbreid ei hakka tootma, pole neist mõtet selles arvestuses üldse rääkida.

                          Kolmandaks, Cavani. Ok, Cavani on ok. Numberwise oli ka 10/11 Cavanil ok. Aga ma ootaks veel aasta-paar enne kui templeid hakkaks püstitama, selliseid vendasid kes teevad paar head hooaega ja siis upuvad oma enda kuulsuse kätte on jalgpallimaailm näinud küll ja veel.

                          Neljandaks, Higuain?! Seega jõuame järeldusele, et kui Messi ja CRonaldo pole päris õiged ründajad ja DiMaria võite endale kuhugile meelepärasesse kohta pista, siis maailma parim ründaja on, trummipõrin, RMadridi hetke varumees Higuain! kes pakkus Soldado? Ma võtaks Soldado igal nädalapäeval enne Higuaini.

                          Fakt on see, et numbrite poolest ainukene kes suudab viimasel aastal konkureerida kahe Hispaania hiiu fokaalse staariga, on RvP. Ja need ebareaalsed numbrid mida Messi/Ronaldo seal aastast-aastasse toodavad, on suuresti tingitud meeletust kvaliteedivahest sealse kahe suurklubi ja kõigi teiste vahel. Cavanil/RvPl on kindlasti märksa raskem oma praegustes klubides ja liigades sahistada, kui neil seda oleks teha barha v madriidi erurivis.

                          Ründajaid hinnatakse eelkõige väravate järgi ja veel mõni aeg tagasi oli RvPl goals-per-game suhe parem kui vanaMessil endal. Võttes arvesse Mourinho ja Pepi süsteeme saada maksimum oma kahest mitteründajast staarist ja sealset liigat, on see ikka kuradi hea saavutus.

                          Kui numbreid ignoreerida, on kõik subjektiivne. Kui mõni Malle paneb oma hetke unelmatemeeskonna tipumeheks Cavani, Aguero või Tarmo Neemelo, fine by me. Aga perse, kui argument algab sellega et Di Maria on parem ründaja kui RvP, siis tuleb küll mõned asjad selgeks teha endale.

                          Kommentaar


                            peab olema ikka täielik tola, et hakatagi väite "XXX on top 5 ründaja" neid ründajaid reaalselt reastama, et siis tõestada, et tegelt on neljas või kuues või seitsmeteistkümnes.

                            vello on muide selle foorumi top 3 postitaja.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Aga ma ootaks veel aasta-paar enne kui templeid hakkaks püstitama, selliseid vendasid kes teevad paar head hooaega ja siis upuvad oma enda kuulsuse kätte on jalgpallimaailm näinud küll ja veel.
                              2008/09
                              RvP 11 gols vs Cavani 14 gols
                              2009/10
                              RvP 9 gols vs Cavani 13 gols
                              2010/11
                              RvP 18 gols vs Cavani 26 gols
                              2011/12
                              RvP 16 gols vs Cavani 9 gols

                              aga ootame paar hooaega veel, äkki RvP jõuab Cavanile järgi.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                2008/09
                                RvP 11 gols vs Cavani 14 gols
                                2009/10
                                RvP 9 gols vs Cavani 13 gols
                                2010/11
                                RvP 18 gols vs Cavani 26 gols
                                2011/12
                                RvP 16 gols vs Cavani 9 gols

                                aga ootame paar hooaega veel, äkki RvP jõuab Cavanile järgi.
                                Pane appearance'id ka kirja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X