320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sandro sai vigastada, poolaja lõpu poole tegi VdV kahtlaseid liigutusi, Bale hüppas ka vahepeal ühel jalal ringi. Pole nagu eriti positiivne väljavaade. Peab lootma et Bale terve siiski. Aga faking s**asti mängitakse täna. Korralik peapesu poolajal ning teisel paluks midagi paremat.

    Kommentaar


      +1.

      Tra. Miks mingid Gallased jms teevad mingeid 50meetriseid välja sööte. Miks üldse on vaja neid pikki sööte, uttiv. Niipea kui mindi lühikeste kiirete söötude peale ja mehed liikusid, tekkis 0,5 ohtlikku momenti, mis sisuliselt oli ka kogu esimese poolaja toodang. Nummikari. See siin on puhtalt Redknappi pask, aja kuttidele mentaalne stondis ette ja las lähevad tegema. Pangu kasvõi Peenar või PavLOL sisse ja ülejäänud saavad nende peale naerda ja närvilisus kaob nagi imeväel. Tra ma ei või. See on nii klassikaline Spursi 0-1 kaotus nagu ma olen viimased aastad näinud. Ja mulle hakkab vaikselt aitama. Tra, kui sulle ikka 17 aastat anusesse keevitatakse, siis mingi hetk võtab oigama küll. Mida vittu te longite lihtsalt väljakul, et kui WBA on vastas kellelt enamus vendi vigastatud ja sealt mängib nende C-meeskond, siis on 3 punni juba automaatselt kirjas. Türatki. Ja see jutt standard olukordadest - tra ma ei või, mitu korda nad üritasid järjest mingit retarded Bale'le kõhukõrgusel etteposti nurgalöögi rutiini. Awesome result, high five - juhul kui tegemist oleks 3 nurgalööki = 1 värav reeglitega. Kusjuures ma mõtlesin bettida Spursi nurgalöökide võidu peale aga unustasin vaadata, aplju see +x oleks, kui +10 oleks olnud, oleks ikka võtnud, sest Spursi nurgalöök on nagu baaris naistele joogi ostmine - kogu aeg anna tuld ja kasu mitte sittagi, lõpuks istud ikka üksi ja vead kätte. Ja millal need türblid lõid karistuslöögist värava (või olid lähedal sellele), PavLOLi elolöök Ruubini Kasaani vastu tuleb meelde, aga who gives a shit. Viimases ma ei tea mitmes mängus on olnud viimastel minutitel heas kohas karistuslöök ja tulemuseks mitte munnigi. Ma põhimõtteliselt ei näinud Bechamile kohta selles meeskonnas, aga nüüd VDV asemel anyday. Vana mees aga vähemalt oleks set-piecedel ja karistuslöökidel jumet. Vittu ma vihkan seda sitta.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Nüüd oleks küll hädasti Huddlestone'i keskväljale vaja. Mis seisus ta on? Oskab keegi öelda?

        Pakun, et Sandro on hamstringiga paariks nädalaks väljas.

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          +1.

          Tra. Miks mingid Gallased jms teevad mingeid 50meetriseid välja sööte. Miks üldse on vaja neid pikki sööte, uttiv. Niipea kui mindi lühikeste kiirete söötude peale ja mehed liikusid, tekkis 0,5 ohtlikku momenti, mis sisuliselt oli ka kogu esimese poolaja toodang. Nummikari. See siin on puhtalt Redknappi pask, aja kuttidele mentaalne stondis ette ja las lähevad tegema. Pangu kasvõi Peenar või PavLOL sisse ja ülejäänud saavad nende peale naerda ja närvilisus kaob nagi imeväel. Tra ma ei või. See on nii klassikaline Spursi 0-1 kaotus nagu ma olen viimased aastad näinud. Ja mulle hakkab vaikselt aitama. Tra, kui sulle ikka 17 aastat anusesse keevitatakse, siis mingi hetk võtab oigama küll. Mida vittu te longite lihtsalt väljakul, et kui WBA on vastas kellelt enamus vendi vigastatud ja sealt mängib nende C-meeskond, siis on 3 punni juba automaatselt kirjas. Türatki. Ja see jutt standard olukordadest - tra ma ei või, mitu korda nad üritasid järjest mingit retarded Bale'le kõhukõrgusel etteposti nurgalöögi rutiini. Awesome result, high five - juhul kui tegemist oleks 3 nurgalööki = 1 värav reeglitega. Kusjuures ma mõtlesin bettida Spursi nurgalöökide võidu peale aga unustasin vaadata, aplju see +x oleks, kui +10 oleks olnud, oleks ikka võtnud, sest Spursi nurgalöök on nagu baaris naistele joogi ostmine - kogu aeg anna tuld ja kasu mitte sittagi, lõpuks istud ikka üksi ja vead kätte. Ja millal need türblid lõid karistuslöögist värava (või olid lähedal sellele), PavLOLi elolöök Ruubini Kasaani vastu tuleb meelde, aga who gives a shit. Viimases ma ei tea mitmes mängus on olnud viimastel minutitel heas kohas karistuslöök ja tulemuseks mitte munnigi. Ma põhimõtteliselt ei näinud Bechamile kohta selles meeskonnas, aga nüüd VDV asemel anyday. Vana mees aga vähemalt oleks set-piecedel ja karistuslöökidel jumet. Vittu ma vihkan seda sitta.
          epic rant. kummardan.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            täiesti masendav mäng...uskumatult pasad oleme...vahetusmehed ka ikka jumala mädad....

            Kommentaar


              Gallas katki, Bassong ja Livermore etendasid stseeni fight clubist ning Livermore peab homme hambaarsti juurde minema proteese panema, üleüldiselt sitt mäng. West Bromil lasti ikka väga vabalt mängida. Närvikulu oli ikka väga suur lõpuks. Olidki kuidagi terve mehe viimasel ajal. Vahetusmehed sitad, kuid kui neile vabandusi otsida, siis pole nad eriti mänguaega ka saanud.
              Mis see Cox Bale'iga hüppama läks ning kollase sai? Striim jooksis täpselt selle ajal kokku.

              Kommentaar


                Pigem läks Bale Coxiga. Bale läks vasturünnakusse ja Cox jooksis järgi ja lõi tagant jala alt ära. Ei midagi hullu, hea viga keskväljal, aga Bale'il tõustis frustratsioon üle piiri. Väga väikesed handbagid, kuna Cox hakkas naerma ja kõndis minema.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  @ ManU 0-3 (eelmine hooaeg 0-2) - vahe 0 punkti
                  ManCity 1-5 (eelmine hooaeg 0-0) - vahe -1 punkti
                  @ Wolves 2-0 (eelmine hooaeg 3-3) - vahe +2 punkti
                  Liverpool 4-0 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
                  @ Wigan 2-1 (eelmine hooaeg 0-0) - vahe +2 punkti
                  Arse 2-1 (eelmine hooaeg 3-3) - vahe + 2 punkti
                  @Newcash 2-2 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe 0 punkti
                  @Bburn 2-1 (eelmine hooaeg 1-0) - vahe 0 punkti
                  QPR 3-1 (eelmine hooaeg 2-1 (B'ham*)) - vahe 0 punkti
                  @Fulham 3-1 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
                  Villa 2-0 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
                  @WBA 3-1 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe +2 punkti
                  Bolton 3-0 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe 0 punkti
                  @Stoke 1-2 (eelmine hooaeg 2-1) - vahe -3 punkti
                  Sunderland 1-0 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe +2 punkti
                  Chelski 1-1 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe 0 punkti
                  @Norwich 2-0 (eelmine hooaeg 1-3 (B'pool*)) - vahe +3 punkti
                  @Swansea 1-1 (eelmine hooaeg 0-1 (WH*)) - vahe +1 punkti
                  WBA 1-0 (eelmine hooaeg 1-1) - vahe +2 punkti

                  Kokku võrreldes eelmise hooajaga +12, kurss 74 punktile.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Kuulge mehed, võtke rühm kokku ja minge õige perse. Aitäh !

                    Okei, ma saan aru, et täna polnud mingi vapustav mäng, mis oleks ilgelt tuju tõstnud või midagi, aga fakt on see, et kolm punkti on kenasti kirjas ja neljanda kohaga on vahe viis punkti ja mäng on veel varus. Spurs ei läinud tänasele mängule vastu parimas koosseisus ja kuigi kõik just väga hästi välja ei tulnud, teeniti siiski kolm punkti. Just sellistest mängudest punktide teenimisega suudetaksegi liigas hea koht lõpuks välja võidelda. Iga päev ei ole sünnipäev ffs !
                    Sellist stsenaariumit ikka annab kirjutada. Enne mängu on vigastusega väljas eeldatavalt kaks parimat keskkaitsjat (öelge, mis ütlete, King on nr1, kas Dawsi lugeda nr2-ks võib juba peale Kabuumi seda hooaega vaielda), väga tähtis keskpoolik ja lisaks paremäär, kellele otsest asendust ka pole platsile panna. Ühesõnaga keskkaitses pole esimesed valikud, lõhkuvaks poolikuks on teise valiku mees ja paremat äärt, kui sellist polegi platsil. 30 minutit mängitud ja Sandro, kes on Parkeri järel teine valik lõhkuva keskpooliku positsioonile saab vigastada. Väljakule tuleb kolmas valik antud positsioonile, Livermore, kes ennast omakorda 70. minutil vigastab. Väljakule tuleb ilmselgelt külm ja ettevalmistamata Kranjcar. Vahepeal on vigastada saanud veel Gallas, kelle asemel lülitub mängu Bassong. Kõik kolm vahetust tingitud vigastustest. Eks see Livermore vahetus natukene Kabuumi paha oli, aga ikka juhtub.
                    Vaatamata sellistele jamadele suudeti kolm punkti koju jätta ja taga 0 hoida. Mille üle siin mõtet viriseda on ?

                    Lõpp kiskus pingeliseks, aga ma ütleks, et kuni Gallase väljavahetamiseni saadi kaitses väga hästi hakkama ja vastased ei saanud sisuliselt ühtegi lööki raami. Okei, esimesel poolajal oli kergelt peata olekut tunda küll, aga nagu ma ütlesin, siis kaitses mängiti hästi, kahjuks ründes ei realiseeritud oma võimalusi. Mingi särts oli täna mängust tõesti puudu, polnud Bale oma äärel see loom, mis tavaliselt ja isegi Walker ei teinud oma hulle overlappe nii, nagu oleme harjunud nägema, aga suurema osa mängust olid ohjad ikka kindlalt Tottenhami käes. Lõpuks muidugi need vahetused keerasid mängu dünaamika pekki ja lõpus oleks nagu rollid vahetunud, nagu oleks Spurs see, kes võitleb relegatsiooni vältimise nimel ja WBA oleks esikolmiku konkurentsis, aga pärast sellist asjade käiku võttes on see mõneti mõistetav.

                    Oot lõpuks teeks mõned huvitavad nopped ka truudest ja toetavatest fännidest.


                    Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                    Meie söödumäng on nii kuradima aeglane, et sellest ei saagi midagi tekkida, mis siis, et vastane kaitses istub. Standardolukorrad null mis null. VDV on sitt nagu ikka. Sellise mänguga küll kaugele ei jõua!!!
                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    +1.
                    Tra ma ei või. See on nii klassikaline Spursi 0-1 kaotus nagu ma olen viimased aastad näinud. Ja mulle hakkab vaikselt aitama. Tra, kui sulle ikka 17 aastat anusesse keevitatakse, siis mingi hetk võtab oigama küll. Vittu ma vihkan seda sitta.
                    Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                    täiesti masendav mäng...uskumatult pasad oleme
                    Kui see on uskumatult pask, et teeniti kolm punkti ja ollakse tegemas Premieri parimat hooaega so far, siis ma ei oska enam midagi öelda.

                    Okei, põhimõtteliselt saan ma teie pettumusest aru, ei olnud selline ilus ja free-flowing mäng, mida oleks Tottenhami esituses harjutud nägema, aga kui võtta arvesse, et sellel hooaja parimast koosseisust oli 3 mängijat puudu, 3 vigastust tuli veel mängu käigus, suudeti taga null hoida ja kolm punkti koju tuua ning vahe neljanda kohaga viiele punktile võidelda, ei tohiks päris valimatult ka kõiki ja kõike sõimata. Lisaks olid vastased kaitses väga hästi organiseeritud ja esitasid hea partii, jõulude ajal suutsid nad isegi City kuival hoida.

                    Kommentaar


                      Ära trolli.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Kui see on uskumatult pask, et teeniti kolm punkti ja ollakse tegemas Premieri parimat hooaega so far, siis ma ei oska enam midagi öelda.
                        kapi-pedandid
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Aga siin keegi küsis vigastuste kohta:

                          King- "klassikaline" hamstring, on nüüd kolm mängu vahele jätnud aga täna olevat olnud isegi võimeline mängima, seega kui arvestada Gallase vigastust, siis ilmselt järgmises Premmi mängus jookseb ta väljakule kui midagi uut üles ei korja

                          Dawson- naases treeningutele juba, ilmselt on tema naasmine ka üsna peatselt saabumas. Oli eelmises mängus isegi pingil juba.

                          Sandro ja Gallase kohta muidugi veel infot ei ole, aga paar nädalat tuleb kahjuks ilmselt ilma nendeta nüüd läbi ajada. Gallase vigastuse hetkel jooksis mul kahjuks stream kokku, aga Sandro olukord küll ilus ei paistnud - vigastas ilma kellegiga kokku põrkamata ja jäi reie tagaosast kinni hoidma.

                          Huddlestone- endiselt vigastatute nimekirjas, tema comebacki veel kahjuks ei paista. Novembri keskel tehti op, eeldatavaks taastumise ajaks öeldi siis kolm kuud, ehk veebruari keskpaik on orienteeruv aeg, kahjuks midagi väga värsket selle kohta ei tea.

                          Livermore- no tema lapitakse kindlasti kiirelt kokku, temaga pole ilmselgelt midagi hullu.

                          Lennon on paranenud kiiremini kui oodatud, kardeti, et veebruarini väljas aga nüüd võib lausa nädalavahetuse FA Cupi mängus juba osaline olla.

                          Parker olla ka olnud "in doubt" enne tänast mängu, aga juu siis testid näitasid, et not yet. Usun, et Evertoni vastu võtab oma koha Modrici kõrval sisse.

                          Mingi aeg tagasi oli Corluka ka katki, aga tema kohta ei oska öelda, ega ta pildile eriti nagunii ei saa .


                          Kui veel korra eelnevat kriitikalainet vaadata, siis standardolukordade osas pean kahjuks nõustuma, ei kujuta need viimasel ajal enam Spursi esituses suurt ohtu. Nurgalöögist tuli värav Boltoni vastu Bale esituses, aga karistuslöögist väravat tõesti ei mäleta. Preseason mängus keerutas VDV aafriklaste vastu ühe sisse vist .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Ära trolli.
                            Sorry boss...

                            Tegelikult jah, Spurs on ikka ilge sitt ja tänane mäng imes vilinal ja need mehed ei oska üldse midagi teha kes platsil olid ja pealegi saabub detsembris maailmalõpp ja taevas kukub kohe alla ja lähme kõik kiirelt Türisalu pangast raha võtma !!!

                            Kommentaar


                              saan ma õigesti aru, et meile ilmutab ennast väike vello[ma ei püüa teda suguelundiks kutsuda], kes 17 aastat tagasi uskus tiitlisse vms?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                kui vastasmeeskond on oma värava ette kahekorruselise lõõtsabussi parkinud, siis ei maksa vist eriti mänguilu oodata.
                                lisaks ka väsimusfaktor ja sellest tulenevad rutakad või aeglased otsused/valesöödud jne. samas muidugi WBAlgi olid oma vigastusprobleemid (Long ja Brunt oleksid mängulõpukaoses kindlasti võinud valusasti nõelata), ja väsimus kimbutab kõiki meeskondi. eriti siis veel neid, mille algkoosseis püsib muutumatuna.

                                nt Swansea ja Spursi võrdluses tuleb viimase paari mängu põhjal selgelt välja rotatsiooni vajalikkus, kui soovitakse näha aktiivset pressingut, tempokat jalgpalli. Brendan Rodgers teeb mõlema mängu eel neli-viis vahetust algkoosseisus ja ilmselt tänu sellele suudetakse Spursi vastu teisel poolajal domineerida ja Villa Park'ilt võiduga lahkuda. Spursi saagiks on samuti neli punkti, aga paraku ka vigastused ja kräpp mängupilt.

                                eilsest mängust jäi eredalt meelde VDV üllatav töövõime, nt ülioluline tackle Odemwingie vastu, kui Kabouli-Livermore'i kokkupõrke tõttu mängiti ajutiselt 9 vs 11

                                Kommentaar

                                Working...
                                X