320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mul ikka paremat teha on kui kuulujutte jagada. Loïc Rémy Marseille'st. Pakkumine olevat siis £7M + PavLOL(väärt 15M asjapulkade arates)+ mingit nutsu väravate eest. Tänaseks on kokku kutsutud ka pressikonverents kus väidetavalt peaks teatavaks tehatama mingi ost. Elame näeme.

    King kindlasti out homseks ja Parker very doubtful

    #thfc Harry Redknapp says scans confirm Gallas and Sandro sustained "slight tears" to calf muscle v WBA last week. 3rd time for both players

    Kommentaar


      Ei hakka pingviinipilti postitama, aga äärmiselt oluline mäng tulemas. Samas tunne on suhteliselt sitt, varasemalt toodud põhjustel. Parkeri osas ma sügavalt loodan, et ärri teeb vana head salastamistaktikat, kui mitte on Peenra koht ennast lõpus tõestada, eriti arvestades klassikalist "muidu hüdrositt, aga vana meeskonna vastu nagu noor jumal"-vanasõna. Spurs on seda saanud aastaid ise tunda, aga tõenäoliselt kahjuks on Peenar lihtsalt nii sitt, ei aita midagi.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Kindel, et hoopis Livermore sellisel juhul ei alusta täna ? Mina ei oleks. Sest CM paar Modric-Pienaar on üsna libe tee minu meelest. Tegu oleks ometi kahe päkapikuga, kes kumbki pole suuremas plaanis kaitsva orientatsiooniga. Variant on alustada kahe horvaadiga. Kuid ega ka Nico suurem asi kaitsekorüfee poleks muidugi.

        Ja eks Arry võib ajada Parkeri kohta kelbast ka ajada, oleks muidugi tore, kui ta mängiks, aga samas ei tasu riskida ka, kui ikka katki, siis katki.

        Ründepooles seisab ka Harryl ees vana dilemma- VDV vs Defoe. Ilmselt alustab ikka esimene, kuigi vaadates Defoe viimase aja esitusi, eelistaksin mina teda. Või äkki hoopis alustab Harry roteerimist- karikas mängis Defoe, nüüd laseb hollandlasel möllata ja järgmises liigamängus jälle Jermain ? Või ei arva Harry et, Lennon alustamiseks piisavalt vormis on ja alustab hoopis VDV äärel ja Jermain ees ?
        We'll see..

        Pakuks:

        --------Friedel------------
        Walker-Kabuum-Daws-BAE
        -----Livermore-Modric----
        -Lennon--VDV-------Bale
        --------Adekas----------

        Kommentaar


          loodan, et vdv asemel defoe adeka all. Hea vorm ja ta võib päris frustreerunud olla, et nii hea vormi puhul pingipoiss on.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Kindel, et hoopis Livermore sellisel juhul ei alusta täna ? Mina ei oleks. Sest CM paar Modric-Pienaar on üsna libe tee minu meelest. Tegu oleks ometi kahe päkapikuga, kes kumbki pole suuremas plaanis kaitsva orientatsiooniga. Variant on alustada kahe horvaadiga. Kuid ega ka Nico suurem asi kaitsekorüfee poleks muidugi.

            Ja eks Arry võib ajada Parkeri kohta kelbast ka ajada, oleks muidugi tore, kui ta mängiks, aga samas ei tasu riskida ka, kui ikka katki, siis katki.

            Ründepooles seisab ka Harryl ees vana dilemma- VDV vs Defoe. Ilmselt alustab ikka esimene, kuigi vaadates Defoe viimase aja esitusi, eelistaksin mina teda. Või äkki hoopis alustab Harry roteerimist- karikas mängis Defoe, nüüd laseb hollandlasel möllata ja järgmises liigamängus jälle Jermain ? Või ei arva Harry et, Lennon alustamiseks piisavalt vormis on ja alustab hoopis VDV äärel ja Jermain ees ?
            We'll see..

            Pakuks:

            --------Friedel------------
            Walker-Kabuum-Daws-BAE
            -----Livermore-Modric----
            -Lennon--VDV-------Bale
            --------Adekas----------
            Eks ta ikka paneb Livermore'i. Peenra jutt on klassikaline ebaratsionaalne argumentatsioon, mida pikaajalise fännina ühe rohkem toetama olen hakanud. Loogika ütleb, et Livermore on parem, aga tegelikult on Peenar parem. Kõlab idiootne, aga nii on...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Ja nüüd need raisad VSB-s näitavad kuidas me teist lollerpooli meeskonda loputasime. We are doomed...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                TEAM: Brad Friedel; Kyle Walker; Younes Kaboul; Michael Dawson; Benoit Assou-Ekotto; Aaron Lennon; Luka Modric; Jake Livermore; Gareth Bale; Rafa Van der Vaart; Emmanuel Adebayor. SUBS: Carlo Cudicini; Sebastien Bassong; Danny Rose; Steven Pienaar; Niko Kranjcar; Jermain Defoe; Roman Pavlyuchenko.

                Kommentaar


                  Fak it, liiga palju halba karmat on kogunenud. Ma lubasin endale, et pingviin tuleb välja ainult väga harvadel juhtudel, aga seekord on lihtsalt nii oluline mäng:

                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Bazzzingaaa xactly see tiim, keda ennustasin. Sorry, sellest Pienaari teemast ei saanud aru... liiga diip ilmselt .


                    Aga loodame parimat, seni on Spurs kodus kaotanud ainult Cityle ja viigistanud Chelseaga, seni pole väravatearve veel avamata jäänud.

                    Let's hope for the best, COYS.

                    Kommentaar


                      13 väravat oleks nüüd veel vaja...
                      *12, see tähendab
                      Last edited by präänik; 11.01.12, 22:07. Põhjus: update

                      Kommentaar


                        Väga kindel mäng Tottenhami poolt, Evertonil polnud erilist võimalustki.Eriti hea oli BAE võttis äärtelt ilusti mehi ette ja andis häid tsenderdusi ja muidugi see super värav. Bale on ka ikka kiiruselt klass omaette.

                        Kommentaar


                          kui vdv ja livermore stabiilselt selliseid esitusi suudaks teha, siis võiks arry kyll akna rahulikult kinni naelutada selleks talveks.. bae on maailmaklass. premieri allstar 4 sure.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Fak it, liiga palju halba karmat on kogunenud. Ma lubasin endale, et pingviin tuleb välja ainult väga harvadel juhtudel, aga seekord on lihtsalt nii oluline mäng:

                            Mängu alguses ma mõtlesin juba, et peaks ütlema, et ei mõista seda pessimismi. Aga kui järgi mõtlesin, siis mõistan küll - pessimism on nimelt kindla peale minek - kui läheb hästi, oled positiivselt üllatunud ja kui lähebki kehvasti, siis oli Sul õigus one simply can't loose .


                            Aga mängust siis - super ! Mängupilt võiks muidugi alati olla atraktiivsem ja ilusam, aga samas kõik toimis ilusti. Kaitse töötas, keskväli oli hea, rünnak järgnes rünnakule. Uus keskkaitsepaar Kabuum-Daws oli superb- mehed oleks nagu hooaja algusest kokku mänginud ! Keskväljal suudeti ilusti palli hoida, vaatamata suurele vigastuste konsentratsioonile selles sektoris. Livermore-le pikk-pikk pai, väga hea mäng tema poolt. Tema mänguaeg esindustiimis on üsna piiratud olnud, aga vajalikul hetkel tulla ja teha selline mäng... 5+
                            Kui tsipakene viriseda, siis ääred ei olnud võib-olla päris enda tasemel täna. Mis positsioonil Bale mängis üldse, kas keegi sai aru ? Vasakul äärel oli teda ikka üsna harva näha, vahepeal tegutses paremal, siis keskel... Lennonilt värava juures väga kena tegutsemine aga muidu jäi tema panus natukene tagasihoidlikuks, aga eks ta alles saavutab parimat vormi. Kõige tähtsam on see, et kolm punkti jäid koju, tehti ilus mäng ja boonuseks seegi, et taga hoiti (sellel hooajal kaheksas) null. Kaitse poole pealt veel huvitav fakt, et Spurs on lasknud endale lüüa üle ühe värava mängu jooksul ainult neljal (!) korral (muidugi mõlemad hooaja alguse mängud Manchesteridega, siis Tooni vastu mängitud viigis ja Stoke-le kaotades).

                            Aa, Benny värav oli muidugi superb... võttis küll Cahillist rikošeti, aga vaatamata sellele, väga hea töö. Tavaliselt kui tema peale lööb, siis maandub pall ülemisel tribüünil . Tänastest väljakumängijatest pole Premmis väravat kirja saanud ainult väga piiratud mänguajaga mehed Dawson ja Livermore (no Pienaar ka, kui vahetusi arvestada). Not bad. Kohtunikust nii palju, et jättis mõlemale meeskonnale pendla andmata, esimesel poolajal Modrici vastu ja teisel poolajal Drenthe vastu. Teine oli isegi kindlam pennal, aga kui Modrici olukorda kordusest vaadata, siis oli seal ka ikka üsna selge viga. Ja Donovanile antud kaart oli üsna kergekäeline. Ei midagi väga hullu, aga on ka paremaid kohtunikke nähtud.

                            Seda tahaks ka peale tänast kindlat esitust öelda, et Vello väide, nagu Spursi tiimis poleks sugugi sügavust, on tänase mängu valguses küll üsna invalid - kui kaitsva keskpooliku positsiooni KOLMAS valik teeb sellise esituse nagu Livermore täna ning Adeka partneriks on valida VDV ja Defoe, siis ei saaks öelda, et sügavust sugugi ei oleks. Samuti on keskkaitsesse panna neli usaldusväärset tegelast (kuigi Kingiga on nagu on, aga temast mööda ei saa sellegipoolest vaadata). Sellega olen nõus, et päris sellist supersügavust nagu kohati meedias üritatakse väita ka ei ole, eks tõde on kusagil seal vahepeal. Võib-olla olen ma liigselt optimistlik, aga ma usun, et kui oleks vaja, saaksid Rose, Pienaar ja Bassong (mõningaste möendustega) ka hakkama (Nicot ja Carlot ei tasu mainidagi, sest kui nende teeneid vaja on, mängivad nad oma koha ilma kahtluseta välja).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              kui vdv ja livermore stabiilselt selliseid esitusi suudaks teha, siis võiks arry kyll akna rahulikult kinni naelutada selleks talveks.. bae on maailmaklass. premieri allstar 4 sure.
                              Sorry kui ma liiga juhm olen, aga keskpoolikusse (Modric, Parker, Sandro, Huddlestone, Livermore, Pienaar) ja second stikeri (VDV, Defoe, Krancjar) koha peale pole Harryl isegi mõttes olnud kedagi tuua...kaugel sellest.
                              Murekohad on ikkagi keskkaitse ja tipuründaja positsioonid. Lennoni kohale pole pole ka kedagi eriti võtta, aga sellega saaks kuidagi veel hakkama.

                              Kommentaar


                                Võtke see liiga ära Manchesteri horrorklubide ees! Ärri ei ole küll seda ära teeninud, aga poisid ise, whydafu**not.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X