320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tottenham vääris seda võitu igati, aga mis toimub kohtunikega? Üks määrab olematu penalti ja teised jällegi ei suuda kindlaid penalteid määrata.

    Kommentaar


      Algselt postitas KaImO Vaata postitust
      mis toimub kohtunikega?
      jah. viimastes premieri ja ka karikamängudes on iga kord mängutulemust otseselt mõjutavaid otsuseid valesti langetatud!
      muide.. küll olukorda ise mittenäinuna, polevat g.johnsonile eile v.kompanyliku kaks-jalga-ees-kuid-vastast-mittepuudutava tackle'i eest isegi mitte viga vilistatud, rääkimata kaartidest.

      Kommentaar


        Spursi järgmise ca pooleteise kuu graafik liigas on täitsa nunnu ehk mängitakse 5 klubiga praegusest esiseistmest:

        (H) Wolves (tulemused sulgudes eelmine hooaeg Spursi poolt vaadatuna 3-1)
        (A) Man. City (0-1)
        (H) Wigan (0-1)
        (A) Pool (2-0)
        (H) Newcastle (2-0)
        (A) Arsenal (3-2)
        (H) Man. United (0-0)

        Eks siin olene paljudest asjadest aga edu korral võivad Spursi austajad juba päris lootma-lootma hakata ma pakun

        Kommentaar


          Korralikud killermängud ikka tulemas ! Ma ei piirduks siin ainult nende mängudega, sest peale ManUt tuleb uuesti Everton ja pärast seda Stoke (kes oli üks kolmest tiimist, kes suutis Spursi alistada) ja siis Chelseaga võõrsil !

          14.01 (H) Wolves (2-0)
          22.01 (A) Man. City (1-5)
          31.01 (H) Wigan (2-1)
          04.02 (A) Pool (4-0)
          11.02 (H) Newcastle (2-2)
          25.02 (A) Arsenal (2-1)
          03.03 (H) Man. United (0-3)
          10.03 (A) Everton (2-0)
          17.03 (H) Stoke (1-2)
          24.03 (A) Chelsea (1-1)

          Et ees siis kuupäevad ja järgi sulgudesse panin esimese ringi tulemused Spursi poolt vaadatuna, mis imo näitavad olukorda paremini kui eelmise hooaja tulemused.

          St, et kahe kuu jooksul (kui vaadata alates Shity mängust) seitse väga rasket mängu. Ega's midagi, time to prove value .

          Kommentaar


            Veel natukene Livermore kiitmist : uskumatu statistika eilsest mängust. Mees üritas 77 söötu ja õnnestus 76 juhul.



            Täiesti uskumatu.

            Kommentaar


              Ma olen ka positiivselt üllatunud

              Kommentaar


                Ilus on kohe seda Premieri tabelit vaadata praegu. Tottenham on minu jaoks kõige sümpaatsem meeskond Inglismaal. TOTTENHAM MEISTRIKS!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Veel natukene Livermore kiitmist : uskumatu statistika eilsest mängust. Mees üritas 77 söötu ja õnnestus 76 juhul.



                  Täiesti uskumatu.
                  Aamen.
                  Mängus tundus ja juba lausa vapustav, statistikas veel vapustavam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Veel natukene Livermore kiitmist : uskumatu statistika eilsest mängust. Mees üritas 77 söötu ja õnnestus 76 juhul.



                    Täiesti uskumatu.
                    uskumatu, kas põhiti või pikiti?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      uskumatu, kas põhiti või pikiti?
                      Say whaaaa ?




                      Kuulu järgi olevat Mark "I-need-30M£-to-keep-us-up" Hughes teinud 3M£ suuruse pakkumise Pienaari eest, mille Spurs on juba tagasi lükanud. Sellest oleks küll kahju, kui see tõsi on. Pienaar on juba 29, teenib üsna kopsakat palka ja mänguaega, mis pole sugugi vastavuses tema teenistusega. Võtke tema eest raha vastu, saatke GDS minema ja ostke mingi noorem tegelane, kes suudaks vajadusel Bale/Lennonit asendada !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        uskumatu, kas põhiti või pikiti?
                        Kasutaja rainis007 pole paraku kursis siinse foorumi klassikaga. Aga muidu ikka põiki või paari meetri kaupa diagonaalis ettepoole, ütleb Guardiani chalkboard. Arvestades, kui palju ruumi Everton jättis ja tema positsiooni, siis pole selles statistilises näitajas midagi üleloomulikku. Samas ei ütle ma, et poiss head mängu ei teinud. Väga tubli oli, nagu ka ülejäänud muidugi.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar




                          Kas troll või Capitain Obvious ? Pigem ikka viimane. Hästi Harry, tuleb ikka vahest inimestele meelde tuletada, kuis asjad on .

                          Kommentaar


                            Muide kelle varikas see Sats1 oli siis?

                            Kommentaar


                              Poolajaks siis 0:1 taga Wolvesi vastu, kuigi seis peaks olema 1:1, kuna Adeka värav lõpus tühistati väga küsitava suluseisuotsuse tõttu
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Modric viigistas, ilusast kauglöögist
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X