320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igor Volkel oli kunagi ammu õigus - 2012 saame UFO-de kohta teada midagi sellist, mis võib meie maailma pea peale keerata.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Hah, okei, tõesti, nüüd mõistan. Aga selleks puhuks on tal siis ilmselt Jordan, kes tiimshiiti ää täidab .

      Aga kogu see case tundub üsna naljakas, vaidlusalune summa on suurusjärgus 200k£ ja ma olen lugenud, et tema kogu advokaatide tiim+ kohtukulud pluss muud kellad-viled lähevad talle maksma ülle milku poundi . No matter what, loodan, et see jama ei hakka meeskonna juhendamist segama.
      Summa suurus muide ei ole inglise seadusandluses oluline. Oluline on maksupettuse sooritamine, kui selle eest süüdi mõistetakse ei ole summa summa karistuse määramisel oluline vaid tegu ise. Seega tasub vanal investeerida küll, et mitte kardinate taha minna.
      Hiljuti mingi õnnetu rekkajuht sai pool aastat reaalset ja sinna otsa veel pool tingimisi ja tema poolt slikerdatud summa oli ainult 41000 naela.

      Kommentaar


        Redknapp told officers in June 2009 that the Sun, who he writes regular columns for, ''hadn't paid me for 18 months''.

        He said: ''I've never wrote a letter in my life. I couldn't write a letter. I write like a two-year-old and I can't spell. Why am I gonna fiddle 20, 30 whatever thousand pounds of income tax when I walk away six months later from £200,000 that I was due?''

        Loogiline..

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          No süüdimõistmise korral võib vanglas olemine üsnagi segavaks faktoriks kujuneda.
          No väikese saladuskatte all võin öelda, et seda võimalust (+ võimalikku juhendamiskeeldu) ma silmas pidasingi .

          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Summa suurus muide ei ole inglise seadusandluses oluline. Oluline on maksupettuse sooritamine, kui selle eest süüdi mõistetakse ei ole summa summa karistuse määramisel oluline vaid tegu ise. Seega tasub vanal investeerida küll, et mitte kardinate taha minna.
          Hiljuti mingi õnnetu rekkajuht sai pool aastat reaalset ja sinna otsa veel pool tingimisi ja tema poolt slikerdatud summa oli ainult 41000 naela.
          Ma ei pidanudki seda silmas. Lihtsalt, kui oleks mingid ümberlükkamatud tõendid, siis poleks tal hakata mõtet mingeid ulmesummasid advokaatidele plekkimagi, pangu parem selleks ajaks kõrvale, et naisel pappi oleks, kui ise peab "kardinate" taga istuma.
          Ja sellessuhtes tundub ka naljakas, et see summa on mingi murdosa tema reaalsest varandusest... ei näe nagu pointi sellise summa pärast sellist riski võtta.

          Aga kurat, kas siis tõesti ei ole UK-s nii suurt Spursi fänni, kes läheks ja ütleks, et jah sorry, mina olin tema asjaajaja ja keerasin käki kokku, pange mind tema asemel pooleks aastaks kinni ???

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Aga kogu see case tundub üsna naljakas, vaidlusalune summa on suurusjärgus 200k£ ja ma olen lugenud, et tema kogu advokaatide tiim+ kohtukulud pluss muud kellad-viled lähevad talle maksma ülle milku poundi.
            No tema raamatupidaja kohtus räägitud juttu lugedes poleks see Arryl esimene kord £££ sisse pannes £ tagasi saada. Ja see kaheaastase kirjaoskus on lihtsalt kuld.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Dafuuuq ?

              Nüüd võtame päris tõsiselt seda karikat.
              Tänane kosseis:

              Cudicini; Walker, Kaboul, Dawson, Rose; Van der Vaart, Parker, Livermore, Modric; Defoe, Adebayor.

              Pingil veel: Lennon, Pavlyuchenko, Bassong, Kranjcar, Friedel, Assou-Ekotto, Pienaar

              Ma ei saa aru, mis mõtet on siis üldse Pienaarisuguseid mehi tiimis hoida, kui isegi karikamängus (mis on 4 päeva enne liigamängu) teda väljakule ei usaldata. Kranjcariga ka sama lugu. Kui ükskord vaja neid mehi mingi augu lappimiseks, siis on nad ilma praktikata ja rabistavad ja siis ei saa jälle krt teab kui kaua mängu. Surnud ring.

              EDIT: Modric siis täna vasakäär ja VDV paremäär... whhazeevaaa

              Kommentaar


                Minnakse tõsist tulevärki korraldama .Kui juba ründavalt siis oleks võinud Bale ka juba mängida. Niko oleks võinud tõesti algkoosseisus olla. Imelik et Giod pole pingil. Võeti äkki hispaanlaste pakkumine vastu ja on teine teel päikeseraannikule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Minnakse tõsist tulevärki korraldama .Kui juba ründavalt siis oleks võinud Bale ka juba mängida. Niko oleks võinud tõesti algkoosseisus olla. Imelik et Giod pole pingil. Võeti äkki hispaanlaste pakkumine vastu ja on teine teel päikeseraannikule.
                  Charlie ja GDS ei ole isegi pingil, tundub, et mõlemad on out of the door...
                  Bale-l väike kõks või venitus vms, ei midagi tõsist. Samas ei pidanud Kabuum ja Scotty ka 100% olema, ah kurat seda teab. Ilmselt Ade ja Modric,vb ka VDV päris 90 min ei pea pusima. Eks millalgi näeme ikka Pienaari ja Nicot ka.

                  Kommentaar


                    Aga siiski me selliste eksperimentaalsete äärtega ei mängi. Kolm keskpoolikut (Parker, Liver, Modders) ja VDV kahe ründaja taga.

                    Kommentaar


                      Hetke seisuga väärib Watford kindlalt võitu Meie mängupilt ikka mega rabe

                      Kommentaar


                        suht nutune mängupilt jah

                        Kommentaar


                          Kusjuures võimalik kiiresti edasi mängida siis söödud nii aeglased ja ainult tahapoole... ei ootagi sellest mängust enam midagi paremat...loodame, et next time paremini... tuleb vist magama minna...

                          Kommentaar


                            Meilt siis terve mängu peale 1 värav, mis oli vv täielik pask, ja üks latti löök, ülejäänu seal väljakul ei kannata kriitikat ja hindeks üks suur suur null... Watfordist kahju

                            Kommentaar


                              Selline tunne, et spursi pojad (eesotsas Adekas ja Luka) käisid eile mingil peenemal käraka degusteerimisel või lihtsalt tudengitega baarides lolli mängimas. Täis kuramuse joppamine oli kogu too asjandus kokkuvõttes.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Sellist sitta on ikka raske kommenteerida.

                                Sellepärast tulebki peenrasuguseid mehi mängitada, neil on vähemalt soov ennast näidata ja midagi tõestada. Ei mõista miks nii Pienaar kui Nico täismängu tänase eest kirja ei saanud. Kõik mehed mängisid tujutult ja isutult, keskväli oli enamus ajast vapsee Watfordi käes, kaitses üsna rabe mäng, vastastel tekkis sitaks võimalusi ja ründes ei viitsinud mehed üldse midagi teha.

                                Nagu öeldud, siis värav oli puhtalt vastase vv bläkk... ilmselt esiliiga trennides ei harjutata põrkava palli tõrjumist.

                                Pallivaldamine oli ilmselt ka Watfordi kasuks, pealelööke oli neil umbes kolm korda rohkem.

                                Peab vist tulevikus oma senisele poliitikale kindlaks jääma ja igasugused karikad (va CL muidugi ja ülejäänute finaalid) üle t*** saata ja ainult tähtsaid mänge vaatama. Täna mõtlesin, et äkki näeb, kuidas teine ešelon mängib, aga oli hoopis tujutult ja isutult logelev esimene võistkond, kust mõned üksikud mehed puudu olid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X