320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njaa, kurat mul ükskord tuli endalgi naljaga pooleks selline mõte, et Levy kusagil mingi nalja tekitas, et Redknappi mainele kerge plekk jätta, et teda enam kolme lõvi juhtima ei tahetaks.

    Nii klubi kui koondise juhtimist ei kujuta küll paraku ette, kuigi targad on rääkinud, et kunagi ammu olla selline asi isegi toimunud.

    Aga Carlo siin olla ihunud hammast Spursi treeneritooli kohale, eks naftabosside kannatlikus ole kuulus ju, ta võib juba selleks ajaks uuesti vaba mees olla mitte, et ma seda loodaks. Aga krt tooge van Basten . Või Löw, samas viimasel ilmselt üsna pikk leping koondisega ja sealset potentsiaali vaadates ei näe, et ta sellest loobuda tahaks.

    Igastahes, ükskõik mida Ärri ei otsustaks, siis ma toetan tema valikut. Kui tahab koondise loots olla, siis edu talle !

    Kommentaar


      Fabio Capello has resigned as England manager.

      Läheb huvitavaks varem, kui oleks võinud arvata.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Njaa... eks nii juhtub, kui paned koonduse etteotsa mingi c***i .

        Ei tahaks uskuda, et Ärri poole hooaja pealt Spursi saatuse hooleks jätab. Samas pikas perspektiivis on ta sellest kohast ilmselt huvitatud. Ilmselt ajal kui tema väärtushinnangud kujunesid, oli "coach of England" positisioon midagi rohkemat kui olla sihtmärgiks tatipritsidele ja niisama häbipostiks...

        Kommentaar


          Supertulemus, useless boss on lännu, JT pole kapten ja ilmselt ei pea enam üldse koondises aega raiskama, võidab chelsea, võidab koondis. Mul pole eriti aimu, kas Harry oleks nüüd parim alternatiiv. Aga peaasi, et nendest praegustest täiskohaga feilijatest pea keegi inglise särki rohkem kanda ei saaks. Võib-olla siis on Inglismaa toetamine jälle huvitav

          see nüüd ei läind mitte üldse teemasse.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar




            Kuu parim mängija sai oma auhinna kätte .

            Kommentaar


              Nonii, täna seisab siis ees väga huvitav ja pingeline mäng Tooni meestega. Võõrsilmängus jäi tulemuseks 2:2 viik. Castle poolt peaks tähtsamad eemalejääjad olema Cayabe ja Tiote, see annaks nagu lootust keskväljal võim haarata, aga eks me näe . Samas ründepaar Cissed on kindlasti väga ohtlikud ja valmistavad kaitsjatele hulgaliselt peavalu.

              Tottenhami poolt on tagasi Lennon ja Defoe, samas kui Sandro, Kabouli ja Kingi osalemine sõltub nähtavasti vahetult enne mängu. Wonder Vaart väitis küll, et tema väljavõtmine oli "igaks juhuks" aga täna ta igastahes platsile ei saa, juba teist mängu. Hirmsasti tahaks loota, et vähemalt üks mees paarist Kaboul-King mängiks, muidu peab olude sunnil debüüdi tegema Nelson. Poleks just kõige lihtsam mäng. Aga ma usun, et üks kahest nimetet mehest vast ikka väljakule jookseb, parem oleks kui mõlemad.

              Nüüd on küsimus, et mis teha SS/AM positsiooniga, kas panna Adebayori toetama Nico, kes kahes eelmises mängus on väga hästi esinenud, või siis Defoe, kellel on olnud väiksemat sorti vigastuspaus. Ma ise eelistaks varianti, kus alustaks Nico ja umbes 65. minuti ringis toodaks Defoe sisse. Samas poleks tema alustamise vastu ka midagi. Kui vaadata Pooli mängu, siis võiks arvata, et mingil ajal sekkub mängu ka Saha.

              Pakuks koosseisu ka :
              -----------Friedel---------
              Walker-Dawson-King-Benny
              -------Parker--Modric-----
              -Lennon----Nico-------Bale
              ----------Ade-------------

              Kommentaar


                Midagi sinnapoole tuligi, ainult et Saha-Ade kooslust poleks küll osanud ennustada. Eks me näe, mis sellest välja tuleb, mainin ära et selle paari suhtes olen ülimalt kahtleval seisukohal.

                Koosseis :
                Spurs (4-4-2): Friedel; Walker, Dawson, King, Assou-Ekotto; Kranjcar, Modric, Parker, Bale; Adebayor, Saha.
                Subs: Cudicini, Bongani, Nelsen, Rose, Livermore, Lennon, Defoe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Midagi sinnapoole tuligi, ainult et Saha-Ade kooslust poleks küll osanud ennustada. Eks me näe, mis sellest välja tuleb, mainin ära et selle paari suhtes olen ülimalt kahtleval seisukohal.
                  Ei tasu vist olla

                  Kommentaar


                    Esimene poolaeg on päris veenev

                    Kommentaar


                      mmm yum yum, saha on väga meeldiv üllatus ja Adekas on super jälle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Midagi sinnapoole tuligi, ainult et Saha-Ade kooslust poleks küll osanud ennustada. Eks me näe, mis sellest välja tuleb, mainin ära et selle paari suhtes olen ülimalt kahtleval seisukohal.
                        Vesi peale, vesi peale, tõmba arvamusele vesi peale. Nii kanalisatsioonis...
                        Tuleb tunnistada, et pessimism polnud õigustatud. Saha põrutas esimeses algkkosseisu mängus kaks väravat, ühe lisasid Krancjar, Benny ja Adebayor, kes kõikidele ülejäänud väravatele tegi eeltöö+ rabas ka muidu kõvasti tööd teha. Kindlasti MoM !

                        Hooaja suurim võit seni. Just täna mõtlesin, et peale seda, kui rasked mängud läbi saavad võiks tulla mõni selline mäng, millega väravatevahet parandada... nii vara poleks seda oodanud. Arvestades, et Poolile andsime kodus 4:0 ketuka, aga võõrsil mängisme viiki ja Tooniga sama lugu siis peab ilmselt ootama seda, millal Luiged külla tulevad .

                        Täna olid kõik mehed head ausaltöeldes. Nico üle on hea meel, Parker ja Modric tavapärasel ülikõrgel tasemel .

                        Kommentaar


                          Mis Saha pessimism teil oli ma ei mõista ?
                          Algusest peale on teada, et Saha on kõva vend. Muidugi jah, tal võibolla mingi hetk tervis enam ei lase teha, aga usun, et Harry kasutab teda mõistlikult ja annab puhkust vajalikul hetkel.

                          Aga kõva m2ng !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                            Mis Saha pessimism teil oli ma ei mõista ?
                            Algusest peale on teada, et Saha on kõva vend. Muidugi jah, tal võibolla mingi hetk tervis enam ei lase teha, aga usun, et Harry kasutab teda mõistlikult ja annab puhkust vajalikul hetkel.

                            Aga kõva m2ng !
                            Ma olin skeptiline selles suhtes, et miks kasutada kahte suurt ründajat korraga, Ärri taktika oli viimasel ajal kasutada ühte target mani ja siis teist toetavat ründajat, ma kartsin, et hold-up playga läheb nii nagu Pooli vastu (kohe kui palli maha saab, pole kedagi toetamas), aga üldiselt oli Pooli ja Tooni kaitsemäng nagu öö ja päev. Teisest küljest skeptilisus selles osas, et kas mitte selle mehe parimad päevad pole juba liiga kaugele jäänud ? Tänase mängu puhul küll mitte, kuid muidugi ülemäära pilvedesse ka ei maksa tõusta. Kaks väravat + assist on igati kena tulemus.

                            Kommentaar


                              Read the latest Sport news, including Football, UFC, Boxing, Racing and more. Get the best match reports, opinion and live blogs from Mirror Sport now

                              Kommentaar


                                Pastakast välja imetud. Mis ei tähenda muidugi, et see juhtuda ei võiks, aga praegu on kindel see, et mitte midagi pole veel kindlat. Artikkel ütleb kõigest seda, et Harry peale on mõeldud. Mitte midagi muud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X