320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Vahe säilitati ja nüüd tuleb loota, et arsenal komistab Aston Villa vastu.
    Lootus pidi lollide lohutus olema Trololololoooo
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      STARTING LINE-UP
      Cudicini; Walker, King, Nelsen, Assou-Ekotto; Modric, Livermore, Parker, Bale; Adebayor, van der Vaart.
      SUBS
      Friedel, Kaboul, Rose, Kranjcar, Giovani, Defoe, Saha.

      Defoed jälle algkoosseisus pole.


      COYS

      Kommentaar


        Ülikõva koosseis, on näha, et kopsikut võetakse tõsiselt ikka.
        Samas karikas oleks tahtnud näha äärtepaari Rose-Bale...aga ilmselt Ärri ei tahtnud riskida, seda ei saa pahaks ka panna.

        Kommentaar


          Mõlemad meeskonnad toetavad Muambat ja teevad samasugustes särkides sooja. Kohtunikud jalutasid ka Muamba särkidega ringi.

          Last edited by zelee; 27.03.12, 20:51. Põhjus: f*** typod

          Kommentaar


            Väga sümpaatne käitumine ma ütleks.

            Enne mängu minutine aplaus tänamaks meditsiinitöötajaid pädeva reageeringu, fänne mõistva ja toetava suhtumise ning muidugi soovimaks Muambale kiiret paranemist.

            Kommentaar


              Ühest küljest täielik domineerimine, teiselt poolt ideetu ründemäng. Või kui ideed on omal kohal, siis jääb ikkagi i-le täpp panemata. Häid võimalusi on terve hunnik olnud, aga ära pole löödud. Bale üksinda on vist kahekohalise arvu lööke juba teinud. Üks oleks tõsine iluvärav olnud, lendas juba suunaga värava peale, aga vindiga keeras postist valele poole...

              Teisel poolajal ootaks sellise mängu pealt 2-3 väravat.

              Ahjaa, Scotty-l oli ideaalne võimalus debüütvärava löömiseks... no ei ole ründemäng tema spetsialiteet siiski .

              Kommentaar


                Bogdan teeb elu mängu praegu. Senini domineeritakse täielikult, aga sihile pole veel jõutud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Teisel poolajal ootaks sellise mängu pealt 2-3 väravat.
                  Ja mu palvetele vastati 3 it is !
                  74 minutit püsis Bolton mängus, siis lasti kaks väravat, samas normaalaja viimasel minutil lasti üks tagasi lüüa, aga samas viimasel sekundil lõi Saha ka veel viimase naela Boltoni kirstu.

                  Vähemalt võit .

                  Kommentaar


                    FA-s järgmine vastane siis Chelsea kellega mängitakse millalgil Aprilli keskel Wembleyl.

                    Kommentaar


                      Positiivne sarnaselt Chelski mänguga oli, et seekord oldi vähemalt võimelised nurgalöögid ohtlikult värava alla andma, mitte nagu stouki mängus lollakalt esimeses postis istuvale vastasele kõhtu lööma. Mingi vähemalt 5-6 üliohtlikku momenti sai tekitatud puhtalt nurgalöökidest.

                      P.S. Ja Defoe võiks aeg-ajalt ka aju rakendada. Ma saan aru, et pingil istumine on tüütu ja kui platsile saab tahaks uhada nii palju kui torust tuleb, aga ma oleks pm-lt oma teleka ära lõhkunud kui ta 2-1 seisult (kui Bolton oli just järele tulnud) viimasel lisaaja minutil otsustas mitte minna nurgalipu juurde aega veetma, vaid pidi mingi idiootse pealelöögi teha. Ja siis ta otsustas seda idiootsust korrata.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        FA-s järgmine vastane siis Chelsea kellega mängitakse millalgil Aprilli keskel Wembleyl.
                        Ei ole eriline inglise jalka jälgija, aga kas FA poolfinaale on koguaeg Wembleyl mängitud?

                        Kommentaar


                          Kui mälu ei peta, siis viimased aastad küll jah.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            The Football Association tells BBC Sport it has no plans to change the date of Chelsea's FA Cup semi-final against Tottenham on Sunday 15 April. The Blues will play the first leg of a Champions League semi-final two days later if they overcome quarter-final opponents Benfica.

                            Üritasid küll, aga kuupäev jääb paika. Peaks olema vesi meie veskile.

                            Kommentaar


                              Well fuck you then, FA. Mitte selle tõttu, et nad kuupäeva ei muutnud, seda olekski vast raske teha. Aga et üks klubi võib lihtsalt öelda, et nemad ei mängi ja kõik ja et sellega kohe ka nõus ollakse. Üldse ei soovi kurba sündmust disrespectida, aga (guugeldamata, huupi) pakuks, et United 6. veebruari küll ei bloki. Väike austusavaldus ja moving on. Aga mis sellest enam, pühapäev it is then. End of OT
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                (guugeldamata, huupi) pakuks, et United 6. veebruari küll ei bloki.
                                Saturday 06/02/1993
                                FA Premiership
                                at Old Trafford

                                Manchester United 2 (Cantona, McClair)
                                Sheffield United 1
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X