320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Nagu näha pole Arsenali fännitaridele võõras nipp, et enda paremas valguses näitamiseks tuleb teisi halvustada. Meelevaldne faktide ja võrdluste väljatoomine ei näita mis seis tegelikult oli.
    Minu postitus kusjuures polnud ei otseselt valgusvõrdluseks ega ka halvustamisena mõeldud. Juhul, kui Chelsea imet korda ei saada, siis tabavad teid lihtsalt juba minumainitud raskused ja siis saame näha, kui palju teie klubi tugevustest alles on. Ei, Totts ei ole ühemehetiim, aga klubi põhituumiku lojaalsus saab kindlasti korralikult proovile pandud. Et ma olen erapoolik, siis ma lihtsalt muigan antud tingimustes Veltsi veendumuse peale tulevikuõnne kohta.

    Kommentaar


      See oligi rohkem mõeldud teie alateemas toimuva kohta. Nõustun, et tuumiku kooshoidmine saab olema väga raske ülesanne suvel.

      Kommentaar


        Mis seal toimub siis? Kas tõesti arvasite et pärast sellist hooaega kaome härrasmehelikult oma urgu suvepuhkusele? Bänterit andma olid juudiklubi fännid jube tormakad, nüüd kui on vaja võtta vastu nagu mehed, on nutt ja hala ja mingid uskumatud vandenõuteooriad. 10 punkti ja 2:0 ees and you fucked it up. Metroodega sõitmine peaks 5pur2i sõpradele igaljuhul pikaks ajaks meelde jääma.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Nagu näha pole Arsenali fännitaridele võõras nipp, et enda paremas valguses näitamiseks tuleb teisi halvustada. Ja ka eelnevalt suurepärase poolt välja toodud pildike ja video näitavad just seda. Meelevaldne faktide ja võrdluste väljatoomine ei näita mis seis tegelikult oli.


          Ma pole päris kindel, kas sa hetkel ei taba lihtsalt rivaliteedi ja 'bragging rightsidest' tuleneva trash-talki pointi või mis? Ja millised faktid või võrdlused olid niiväga meelevaldsed siis? Täpsemalt mis siis seis tegelikult oli? Terve hooaja pidime me kuulma kuidas "power in north london has shifted" ja "ükski arse mängija (va. RvP) ei oleks North Londoni XI's" või et "te lõpetate kindlalt top 3s" aga ometi oskasite te hoolimata sellest kõigest ja 10 punktisest (13 punktisest 2-0 peal olles Emiratesidel) eduseisust meist tagapool lõpetada. Nüüd on lihtsalt teie kord natuke võtta mida jagasite terve aasta.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas erxx Vaata postitust
            Ning seejärel teatab Modric, et ta ei saa ilma CL-ita elada.
            Tulgu jah poja koju ära juba, kaua Levy teda ikka kinni hoiab.
            Algselt postitas zip
            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              Tulgu jah poja koju ära juba, kaua Levy teda ikka kinni hoiab.
              Kas Sa mitte ei lugenud, et ta CLi tahab ?
              Seda järgmisel hooajal smurfid talle pakkuda ei saa... mõne päeva jooksul saab see selgeks

              Kommentaar


                muru läks uuendamisse

                Kommentaar


                  Mainiks siis siin ka ära, et Spursi mängijatest on kolme lõvi plaanidesse lülitatud Defoe ja Parker.

                  Walker jäi teda juba hooaja viimastes mängudes vaevanud (ja Fulhami vastu veelgi halvenenud) vigastuse tõttu välja. Seda võis juba arvata, et King plaandidesse ei kuulu kui võtta lisaks tema pidevatele probleemidele põlvedega, arvesse hooaja II poole vormi. Lennonile eelistati Walcotti, aga kui uskuda ESPNi statistikat (mis on ilmselt ajast maas, aga samas seda võrdselt) siis Lolcoti hingel premmis 8 söötu + 8 väravat, samas Azza ei suutnud rohkemat 3+5 -st, selles mõttes arusaadav. Daws on katki ja Rose pole praegust mängijatevalikut tema positsioonile arvessevõttes vaja.

                  Kommentaar


                    walcottil siiski 11 söötu

                    Kommentaar


                      ESPN loeb ainult PLi ja on korralikult updated, ehk rainise numbrid peaks olema õiged.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        kõikide sarjade peale peaks walcottil olema 13 söötu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                          kõikide sarjade peale peaks walcottil olema 13 söötu
                          No kurat, ma arvasin, et mingiks karnevaliks läheb... ma ütlesin kust andmed võtsin ja seega on need võrreldavad, kui on isegi ajast maas, siis võrdselt ajast maas ja võtavad arvesse samamoodi ainult PL mänge... point tuli juba antud statistikast välja, kas pole ?

                          Kommentaar


                            tõsi.vabandust

                            Kommentaar


                              Sahinad käivad, et Dembelega tehakse diil lähiajal ära. TÄhendab ilmselt et Pienaar jääb Evertoni.

                              Kommentaar


                                Kuradi raske oleks näha Pienaari sealt nüüd tagasi tulemas...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X