320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, Bale oleks siis pidanud olümpikale minema mitte pussytama ja see on spursi enda asi, kas nad panevad ta mängu või ei, kõik teavad, et midagi võib juhtuda ka pre-seasoni mängudel..niiet enda asi.

    Kommentaar


      Ma oleks pidanud seda ette nägema. Nii nagu on meeskonnal pre-season enda hooajaks vormi ajamiseks, nii on ka see ka poolehoidjatele. Ehk, et teie puhul siis "keegi ei kritiseeri meie mängijaid, üks kõik milline knut ta ka on, MEIE OLEME OHVRID"-mantra vormi timmimiseks. Olete juba päris heas hoos oma "Bale ei läinud olümpiale, nüüd on tema peale jahihooaeg avatud/ise on süüdi" loogikaga.

      Profesionaalsel jalgpalluril juhtub väga harva midagi kogemata, eriti sellisel knutil nagu Adam. Ka seekord oleks ta võinud lihtsalt Bale'ile jala taha panna või kinni haarata nagu Gerrard 2.l poolajal tegi kui Smith temast mööda jooksis, aga ei - see knut otsustas jalg ees lennata liigese suunas.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Adam pole üldse sümpaatne mängija ning ei kaitse teda. Paranda mind, kuid minu arust ei lennanud ta jalaga kuhugi ees, vaid astus jala peale?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kindlasti on tema repertuaaris ka kõrgemat pilotaazi, aga ma ka seda pigem nimetaks jalg ees liigese suunas lendamiseks, kui jala peale astumiseks.

          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            oi bljaad. oleks võinud ju ikka hoiatuse ka panna. mõni inimene ju sööb.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Hirmus täkkel tõesti. Tundub, et jalg tuleb amputeerida.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ma eeldasin, et mingi jõhker tackle oli, et kõik nii nutavad aga võta näpust. Kena see ei olnud, aga suht tüüpiline/tavaline kollase kaardi olukord. Üldjuhul olete vist harjunud juba, et ta ilma kontaktita kukub ja nüüd kui sai ka reaalselt väheke haiget siis olete nii kaitsvad enda "I don't dive I'm just trying to save my career" mehikese üle.

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Mis karikad need seal Arse***il on? Eriti see kuldne... Ei trolli, tahaks tegelt ka teada...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Arsenal
                      3 x prem, kuldne on 0304 hooajast
                      10 x first div
                      2 x fa cup

                      Tottenham
                      2 x first div

                      Reaalselt on mõlemal seda vanarauda kõvasti rohkem

                      Kommentaar


                        Adam on lihtsalt kade, et Bale nii hea mängija on. Bale peaks katki ka olema nüüd.

                        Kommentaar


                          "When someone makes a very bad tackle on you, you expect an apology. I've had no apology. And I'm not going to accept his apology."

                          meil maal öeldakse selliste asjade peale: "ime lahti!"
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            "When someone makes a very bad tackle on you, you expect an apology. I've had no apology. And I'm not going to accept his apology."

                            meil maal öeldakse selliste asjade peale: "ime lahti!"
                            kui inglismaal ütled midagi sellist, siis saadetakse FA ja copperid kaela

                            Kommentaar


                              Liverpooli mängijate kallal võtmisest, iga pisemagi apsaka korral, on omaette trend saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wxyz Vaata postitust
                                Arsenal
                                3 x prem, kuldne on 0304 hooajast
                                10 x first div
                                2 x fa cup

                                Tottenham
                                2 x first div

                                Reaalselt on mõlemal seda vanarauda kõvasti rohkem
                                Ei saagi päris aru, miks see töll otsustas nendest kõikidest FA karikatest panna ainult 2. Tõenäoliselt, et siis peaks panema ka Spursi 8 FA karikat ja plakat ei ole enam imposantne. 27-17 karikaseis ei ole ikka nii ilus kui 15-2. Aga tubli töö, asjaolu et Arse***l on rohkem karikaid on väga hästi tõestatud ja illustreeritud, next up gravitatsioon. Keskerakond on temaga juba ühendust võtnud.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X