320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei näe ka eriti suurt draamat Dawsoni lahkumises. Tõenäoliselt top-e lemmikmängijaid hetke Spursis, aga eks ka tema puhul on mul võibolla selline Carragheri, Terry prillide hetk ehk, et kuna klubi eest lõvi suhtumine, siis ei pane tähele puuduseid. Ma kahtlustan, et ta lihtsalt ei sobinud AVB süsteemi, ega ta kunagi ei ole olnud eriline kiirrong ja see eelmise aasta vigastus võis vabalt veel jälje jätta. Mängis ta ju ainult 13 mängus. Ausalt öeldes, on mul sama kahtlus ka Vertongeni suhtes, aga see on pigem minu kiiks, millel puudub igasugune ratsionaalne põhjendus.

    Ju siis vaadati, et kuna Kabuum on automaatne valik, siis on mõnevõrra mõttetu hoida teda olukorras kus teisele kohale on konkurentsis Verts, Gallas ja Caulker, eriti kus ta selles konkurentsis on heal juhul 3s/4s. 9milli ta eest saada on ok diil, läheb ta klubisse, mis ei ole konkurent jne.

    In Levy we trust.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Ma ei kurdagi otseselt Dawsi lahkumise pärast. Aga lihtsalt neli välja ja üks asemele on ikka veits imelik keskkaitses (Khumalo oli on ja vist jääb ka laenule, teda pole mõtet arvestada). Summa on tema eest viisakas tõesti ja kui tuuakse mingi tüüp asemele, siis polegi nagu midagi katki, aga kui peab PLi, ELi ja muid kopsikuid mängima nelja keskkaitsjaga (ja näiteks kui üks nendest peaks veel katki ka minema) pole just üle mõistuse tore ju.

      Ega meil muud jäägi üle kui In Levysse trastida . Ja ei usu, mina et lisakilod rahaks tehakse - kes ikka Bentley eest 10+ milkut maksta tahab, mida Levy nõuab .

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Neli meest kahele kohale... ausalt ei mõista. Äkki keegi targem oskab seletada ?
        Millises klubis sul neid rohkem on täpsemalt?

        United: Jones, Smalling, Vidic, Evans, Rio
        City: Kolo, Kompany, Lescott, Savic
        Chelsea: Ivanovic, Terry, Luiz, Cahill
        Arsenal: Vermaelen, Koscielny, Per, Djourou

        + nooremad abiks kui vaja läheb (või pole teil reserve?) ... iseasi muidugi on mängijate tase. Selle koha pealt ma täitsa mõistan su muret.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Ikka on väikse mehe sündroom, jah.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ikka on väikse mehe sündroom, jah.
              Ei ole - siin täitsa homied ju


              Aga keskkaitsjate kohta - ühest küljest muidugi fair point. Aga teisest küljest - millisel nimetet nelikus on üks osapool nii vana nagu Gallas (36) või noor nagu Caulker (20) ? Seega eks ma väljendasin ennast ka vildakalt.

              Lisaks tõid ju välja, et ManUl 5 kaitsjat, Cityl jätsid välja Boyata, kes sai eelmisel hooajal premmi karistust laenul olles ja Arsenalist jäi mainimata Squillaci.

              Kommentaar


                Dawsoni karjääri kõrghetk
                Jermaine Beckford dispatched a stoppage-time penalty to earn League One Leeds a replay against Tottenham to cap a sensational FA Cup fourth-round tie at Whit...
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Seda küll, et Caulkeri võikski ideeliselt nooreks lugeda, ehk üks täismees oleks puudu siis. Aga siis loeme Boyata ka nooreks (21) ja Squillaci on lihtsalt nii sitt, et temaga ei arvesta keegi pigem võiks siis Miqueli nooreks lugeda. Gallase (wiki väidab, et sai just 35) võib Rioga (saab varsti 34) enam-vähem patta panna vanuse poolest.

                  Aga nagu ma ütlesin (ka ennustuses), siis minuarust on teil (kvaliteet)sügavusest puudu igas liinis. Saab ainult näha mida kiilakas juurde leiab enne akent.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Teeme hommikuse gossipi ringi. Defoe võib olla lahkumas, et teha ruumi uuele ründajale (AVB tahab kolme ründajat kellest üks on noor kane ja Defoe ei sobi tema mängplaani. Kosilane jälle QPR). Dawsoni üleminek jäi toppama, Sunderland ja Stoke pakkusid 10M naela. Pakumisetele on avatud Heurelho Gomes, David Bentley, Jermaine Jenas, Giovani dos Santos ja Rafael van der Vaart.
                    Kui tahame Llorist peame rohkem krabisevat välja käima, lisaks jahitakse jätkuvalt Damiaod ja mingi sahin käis ka Llorente suunas läbi.

                    Kommentaar


                      Noh teil siis vähemalt huvitav üleminekuakna lõpp ees. Meil ainult üks pendel õõtsub edasi tagasi . Sahin Arsenali - Sahin Liverpooli, Arsenali jälle, ei siiski Liverpooli jne.

                      Kommentaar


                        ma pigem tahaks, et diilid varakult ära tehtaks. nüüd peab nädalakese närveerima veel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Noh teil siis vähemalt huvitav üleminekuakna lõpp ees. Meil ainult üks pendel õõtsub edasi tagasi . Sahin Arsenali - Sahin Liverpooli, Arsenali jälle, ei siiski Liverpooli jne.
                          Ma ei mõista sugugi, miks ei kaasta Sahini Moddersi diili, kui horvaat peaks lahkuma, siis on Spursil teda kindlasti rohkem vaja... Äkki see takistab, et Spurs ei taha asendada Modricit laenule tuleva mängijaga ja samas Real ei taha lootustandvat meest päriselt ära müüa ?

                          Kommentaar


                            Kui uskuda meediat siis Sahin olevat ise mitu korda Sp*rsi pakkumise tagai lükanud.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Päris tõsised kuulujutud liiguvad selle kohta et Van Der Vaart on siirdumas HSV-sse. Kui nii peakski minema siis on see väga kurb uudis. VDV on minu arvates ikka veel tasemel, aga ju ta ei sobi siis AVB plaanidesse. Mängis ju ta tavaliselt nö alumist ründajat, praegu aga eelistab AVB sellele kohale Bale, vähemalt esimese mängu põhjal. Samas kuna keskväli on praegu üsna tühi Spursil, siis oleks võinud ju VDV seal proovida.

                              Kommentaar


                                Harjumuspärasel VDV positsioonil mängib nüüd pigem siiski Sigurdsson, Bale driftib ka muidugi vahetevahel ründajate alla, aga loodetavasti suudab AVB ta siiski kõvemini vasakule äärele naelutada kui onu Ärri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X