320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Friedel tegi tõesti eelmises mängus paar head tõrjet, kuid see ei õigusta seda, et Lloris varuväravavahiks jääb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
      Seda see Moutinho-jaht tähendaski?
      ei, sp jahiti teda, et tal on lahe nimi tead...

      Algselt postitas NoWay Vaata postitust
      Friedel tegi tõesti eelmises mängus paar head tõrjet, kuid see ei õigusta seda, et Lloris varuväravavahiks jääb.
      Nii, ja äkki räägid mulle lühidalt, miks peaks järgmist mängu Lloris alustama ?

      Kommentaar


        No, aga miks mitte? Miks siis Llorist üldse osta oli vaja? Friedel on küll hea väravavaht, kuid ta on juba vana ja võiks ikka võimaluse anda praegu ehk parimas eas olevale Llorisele. Pingil olles läheb Llorise talent lihtsalt raisku.

        Kommentaar


          Algselt postitas NoWay Vaata postitust
          No, aga miks mitte? Miks siis Llorist üldse osta oli vaja? Friedel on küll hea väravavaht, kuid ta on juba vana ja võiks ikka võimaluse anda praegu ehk parimas eas olevale Llorisele. Pingil olles läheb Llorise talent lihtsalt raisku.
          Äämm... oukei, nagu ma aru saan, siis Sinu argument oli "miks mitte" ?

          Ilmselgelt osteti ta sp, et Friedelil on viimane hooaeg käsil ja alati on mingi risk olemas, et vanus hakkab härrat ootamatult segama ja siis oleks kohe klassiga tüüp väravasse panna.

          Ilmselt läheb nii, et Lloris varsti postide vahele pannakse, kuigi mingit otsest põhjust selleks nagu ei ole hetkel...

          Kommentaar


            Ei mäleta täpselt, aga mingi kõmuleht kirjutas, et Lloris osteti AVB soovist hoolimata. Ehk peitub siin kübeke tõtt. Kõrgemad ninad näevad mängu pisut rohkem arvutimängude või siis turunduse võtmes ja sellest tulenevat tundus, et Lloris > Friedel. Muidugi on see puhas spekulatsioon.

            Iseenesest Dembele ju ei ole mingi viimistleja. Seega teoreetiliselt võib temast kujuneda Modrici sugune keskväljamängija. Kaadril ei ole ju miskit viga. Neljas koht on konkurentsi arvestades realiseeritav.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              ei, sp jahiti teda, et tal on lahe nimi tead...
              Steady there, tiger, üritan su silmatera anatoomiat mõista.

              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Iseenesest Dembele ju ei ole mingi viimistleja. Seega teoreetiliselt võib temast kujuneda Modrici sugune keskväljamängija.
              Ainult teda selles rollis ette kujutabki, nagu ka kirjutasin.

              Kommentaar


                Lloris deserves a club of 'higher standing' than Tottenham, claims Lizarazu

                Vot mida väike prantsuse päss arvab. Isiklikult leian, et kui Lloris ei ole paari mängu pärast teie nr 1 siis on ta küll vale otsuse teinud ning olgem ausad, olgu Friedel mis vormis tahes siis Lloris on temast parem. Suurepärane kollkiiper.
                PS Kõrgete pallide pärast ta vist Inglismaale tuligi kuna see tal minu mäletamist mööda kõige tugevam külg ei olnud.

                Kommentaar


                  Üldiselt kas natuke vara pole halada Llorise pärast? Tüüp on alles paar päeva Inglismaal olnud ja juba kuulutatakse kui valesti ta tegi jne. Nii siin kui mujal. Ma saaks aru kui oktooriks läheks hala lahti et miks Lloris ei mängi, aga praegu? Ja see väike prantsuse päss võib käia kohta kuhu päike ei paista.

                  E: Ja

                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Lloris pärast ma ei muretseks. Kindlasti ei ostetud ta teiseks numbriks. Mängust puudus ta seetõttu, et oli Lyoni klubi ja fännidega hüvasti jätmas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Lloris deserves a club of 'higher standing' than Tottenham, claims Lizarazu

                    Vot mida väike prantsuse päss arvab. Isiklikult leian, et kui Lloris ei ole paari mängu pärast teie nr 1 siis on ta küll vale otsuse teinud ning olgem ausad, olgu Friedel mis vormis tahes siis Lloris on temast parem. Suurepärane kollkiiper.
                    PS Kõrgete pallide pärast ta vist Inglismaale tuligi kuna see tal minu mäletamist mööda kõige tugevam külg ei olnud.
                    Ma arvan, et Lloris ainuke eelis Friedeli ees on tema vanus.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Llorisi ost oli ilmselt selle loogikaga tehtud, et vv kohta sitaks noor veel, realiseerimata potensiaali sitaks, ning tuli tegelikult suhteliselt kopikate eest. Kuna oli saadaval (Lyonil rahamured) siis ei saanud võtmata jätta. Friedelist on inimlikust aspektist kahju muidugi (kuna ilmselt tema rekord nüüd katkeb varsti), aga scumiklubist muud ei ootakski kui inimeste unistuste ja saavutuste purustamist.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        viimati kui ma vaatasin, siis oli arsenal päris mitu tolgust sünnitanud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Isiklikult leian, et kui Lloris ei ole paari mängu pärast teie nr 1 siis on ta küll vale otsuse teinud ning olgem ausad, olgu Friedel mis vormis tahes siis Lloris on temast parem.
                          Mis on väravahi ülesanne - kaitsta väravat nii palju kui tema võimuses. Kas Friedel on seda teinud - jah, hästi. Friedelile ei ole ju mitte midagi ette heita. Ma ei näe pointi võrdlemisel, et kes on parem või halvem, aga veteranile ei ole mitte midagi ette heita.

                          Algselt postitas Harry Redknapp
                          "Brad Friedel was top class," Redknapp added. "He's a great professional, a great guy. I can't remember him making too many mistakes. He was great for us all last season and he's carried it on again this year, so it'll be difficult to leave him out of the team. I mean, what has he done wrong?”
                          Algselt postitas AVB
                          "[Friedel] had an amazing game, you have to give credit to him. It was a man of the match performance, he saved us a couple of times from going 1-0 down, it was so outstanding.
                          "Obviously competition increases for him, but the place is his because he is a tremendous goalkeeper and deserves that spot."

                          Kommentaar


                            Kolmas vorm pole siit vist veel läbi käinud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Kolmas vorm pole siit vist veel läbi käinud

                              Defoe, Parker?, Walker, -----?, Dawson?, Friedel

                              Kommentaar


                                Sigurdsson peaks olema siis veel nimetamata.

                                PS Mis kurat teie fotograafil viga on, et igal pildil peab keegi vääratsema/anaali saama, a la Jan siin pildil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X