320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Defoe oli nagu noor jumal, sellise vormi pealt teeb ta küll sel hooajal palju pahandust.

    Kommentaar


      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Värav oli ilus kombinesoon.
      bljää.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        bljää.
        Meh? Kombinatsioon meeldib rohkem ?

        Kommentaar


          Kurat, hea töö, et võit koju toodi, aga esimesel poolajal oli ju sulaselge championship vs premiership mäng ! Või siis men against boys.

          Igastahes poolajaks pidanuks mäng juba voodis olema ! Kaks ideaalset võimalust (Gylfi löök blokeeriti tühja värava ees ja üks 2 vs 2 või 2 vs 3 olukord) raisati ära, poolaja skoor pidanuks olema 3:0. Aga samas lõpp hea, kõik hea ja kolm punkti kotis.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Igastahes poolajaks pidanuks mäng juba voodis olema !
            No kui Tottenham oleks raskes eas neiu, siis võibolla olnukski
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Ekotto 4 nädalat väljas. Eile oli hea mäng. Nii jätkata.

              Kommentaar


                Kas ma olen ainuke, kellele see Islandlane ei meeldi? erilist sööduoskust pole, tehnika ka just maailmaklass pole ja uhab palju peale ja enamus löögid 20 meetrit mööda ja üle - vander vaart oli ikka kordi loovam, samuti oli dembelel ka üppriski kehva päev. kas usa poissi ei keri selle islandlase asemele panna?

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Kas ma olen ainuke, kellele see Islandlane ei meeldi? erilist sööduoskust pole, tehnika ka just maailmaklass pole ja uhab palju peale ja enamus löögid 20 meetrit mööda ja üle - vander vaart oli ikka kordi loovam, samuti oli dembelel ka üppriski kehva päev. kas usa poissi ei keri selle islandlase asemele panna?
                  Olen nõus, et hooaja algus on Gylfil (nagu peaaegu kõigil teistel Tottenhami mängijatel) üsna konarlik olnud ja et tema kauglöögid ei ole seni erilist ohtu kujutanud, aga tal on tipptasemel kauglöök (nii pommlöök kui tahanurka keerutamine) täiesti olemas - seda tõestas ta Swansea eest mängides korduvalt. Vaatasin kevadel üsna tihti Swansea mänge ja Sigurdssoni esitused olid alati silmapaistvad, tema link-up play oli laitmatu ja pealelöögid peaaegu eranditult ohtlikud. Erilist sööduoskust pole?? Ei tea kes Lennonile eile ideaalse läbisöödu andis, millest esimene värav sündis? OK, vahepeal esineb ka söödupraaki, aga alles kokkumängu otsivas meeskonnas on see mõistetav, võtab veidi aega enne kui mehed ühele lainele saavad. Jällegi, varasemate mängude (k.a. pre-seasoni) põhjal võib öelda, et Gylfi sööduoskus ja platsinägemine ei jää millegi poolest VDVle alla. Olen kindel, et peagi näitab ta Spursi ridades samasugust mängu, mida kunagi Readingi ja hiljuti Swansea eest.

                  Ja Dembelel kehv päev?? Kohe kindlasti mitte, meeskonna mootori/südame rolli täitis ta igati eeskujulikult, leidis söötudega õigeid lahendusi, pani kenasti mängu käima.

                  Kommentaar


                    Our starting team tonight is: Lloris, Walker, Vertonghen, Caulker, Naughton, Sandro, Dembele, Dempsey, Bale, Lennon (C) & Defoe

                    And our subs: Cudicini, Dawson, Gallas, Huddlestone, Mason, Townsend & Sigurdsson.

                    Kommentaar


                      Lennon on kapten? Mida kuradit lihtsalt

                      Kommentaar


                        we come in peace (unarmed)
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kas ma nägin õigesti, et spurs andis Dempseyle särginumbriks 2?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            tundub nii.

                            Mäng oli suht õnnetu, sest caulkeri värav oleks raudselt pidanud lugema. Dempsey oma oli 50-50.

                            Kommentaar


                              Lazio fännid mängisid (või nad lihtsalt ongi) fallost ja tegid ahvihäälitsusi meie tumedanahaliste mängijate suunas. Mängu kahjuks ei näinud, aga lugesin et 3 väravat jäi meil lugematta? Ei saa hailaite ka otsida praegu nii et keegi võiks ülevaate anda

                              Kommentaar




                                Mängu ei näinud, aga nende highlightide järgi oleks Caulkeri värav küll pidanud lugema. Defoe oma oli pigem suluseisus ja Dempsey oli väga fifty sixty, pigem vist millimeeter sulus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X