320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiksid Suarezega koos komandeeringusse daivimist õppima minna, see oli päris naljakas juba.

    Kommentaar


      Tuleks hakata mängijaid karistama selliste asjade eest, äkki jõuab mõistus kohale.

      Kommentaar


        Kena, kodus kolm punkti teenitud ja mäng oli pigem meite kontrolli all. Kohati oleks meestest rohkemat lootnud, aga võit on võit ja üheksa järjestikust mängu kaotuseta on tõsiasi.

        Hirmus kahju, et värav ikkagi Caulkeri nimele kanti (kuigi pigem õigustatult). Defoe tähistas eile siiski 30. sünnipäeva ja see olnuks 200. värav. Aga peamine oli muidugi võit!

        Bale'i dive oli lihtsalt fucking disgrace süda läks pahaks kui kordust näidati. Mida pe**et ta üritas seal üldse sellega saavutada ? Saanud karistuslöögi sellisest kohast ? Selleasemel, et üritada jõuda pallini ajal, kui värav täiesti tühi oli? Isiklikult arvan, et selline rõvedus vääriks mitmemängulist keeldu.

        Kommentaar


          Siggylt ja Bale'ilt täna 2:1 võiduväravad Tiranas ja Cardiffis. Bale'i oma tõeline iludus ristnurka vana sõbra Charlie Adami külje alt.

          Kommentaar


            Algselt postitas moya Vaata postitust
            Bale'i tõeline iludus
            http://i.imgur.com/WY77S.gif (sry, pidin)
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              nahui sa nii teed bale...

              Kommentaar


                Varsti juba iga mäng ...
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar



                  there is still hope

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                    Vahet ei ole, kas ülikerge kontakt oli või polnud, dive oli see ikkagi. Ja see on ikka sitaks kurb. Selliseid asju vaadates peab vist jääma ootama, millal Realid-Cityd tulevad meeletute rahapakkidega uksetaha. Selline käitumine on häbistav.

                    Kommentaar


                      Millest sa räägid? Vahet pole, kas oli kontakt või ei olnud? Selles just vahe ongi, gaaddämmitt.

                      See oli puhas penalti, MacLeod pani Bale'ile jala taha, mille tulemusena läksid tal jalad risti. Ma saan aru, kui kontakt oleks olnud selline, et ta oleks saanud edasi joosta, aga seda on pagana keeruline teha, kui jalg mis peaks ettepoole liikuma, otsustab teise taha kinni jääda.

                      Ma veel kuidagi saan sellest kollektiivsest tuha pähe raputamisest aru selle eelmise jubeduse eest, aga mingis kohas peaks ikka piir ette tulema. Rääkimata soovist, et meie sisuliselt hetke ainus maailmaklassiga mängija, peaks selle tulemusena klubist lahkuma.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Millest sa räägid? Vahet pole, kas oli kontakt või ei olnud? Selles just vahe ongi, gaaddämmitt.

                        See oli puhas penalti, MacLeod pani Bale'ile jala taha, mille tulemusena läksid tal jalad risti. Ma saan aru, kui kontakt oleks olnud selline, et ta oleks saanud edasi joosta, aga seda on pagana keeruline teha, kui jalg mis peaks ettepoole liikuma, otsustab teise taha kinni jääda.

                        Ma veel kuidagi saan sellest kollektiivsest tuha pähe raputamisest aru selle eelmise jubeduse eest, aga mingis kohas peaks ikka piir ette tulema. Rääkimata soovist, et meie sisuliselt hetke ainus maailmaklassiga mängija, peaks selle tulemusena klubist lahkuma.
                        Okei, väljendasin ennast valesti. Vahe on. Aga seda on selgelt näha, et Bale ei üritanud edasi joosta. Kukkumise hetkel tõmbas ta ise jalad krõnksu ja langes nagu kuulist haavatuna. Ja kui isegi oli mingisugune kontakt, siis on ta paraku endale juba sellise maine loonud, et jah... Tule jah nüüd rääkima, et ta proovis kõigest väest edasi joosta ? siis oleks see kukkumine ja liigutus olnud midagi muud.

                        Mina ei tea, mulle selline käitumine ei meeldi ja tema väljaütlemisi kuulates monitoorib ta eniveis võimalusi mujalt (väljaütlemised stiilis "Muidugi meeldiks mulle Hispaanias mängida, aga..."). Okei, ilmselt see on veits üle võlli reaktsioon, aga kui ta oma divemist ei jäta, siis on ta totaalne naerualune ju. Parem aus kaotus kui näitlemisega võit.

                        Kommentaar


                          Naljakas, kuidas maailmaklassiga mängija enda jala taha komistab.
                          Aga noh, võitjate üle kohut ei mõisteta...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kõige muuga nõus, aga nüüd lähed küll liiga pühalikuks.
                            Ma tean, ma olengi mingi imelik... põhimõtteline. Aga päris ausalt - oletame, et Spurs peab ülejärgmises voorus Southamptoniga võõrsil igati võrdse lahingu, seis on 1:1... 89. minutil on Bale jõuab palliga kasti, vastane jooseb tal seljatagant läbi, puudet pole, Bale kukub - pennal. Bale läheb lööma, realiseerib, Spurs võidab 1:2. Mina ei oleks sellise tulemuse üle õnnelik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ma tean, ma olengi mingi imelik... põhimõtteline. Aga päris ausalt - oletame, et Spurs peab ülejärgmises voorus Southamptoniga võõrsil igati võrdse lahingu, seis on 1:1... 89. minutil on Bale jõuab palliga kasti, vastane jooseb tal seljatagant läbi, puudet pole, Bale kukub - pennal. Bale läheb lööma, realiseerib, Spurs võidab 1:2. Mina ei oleks sellise tulemuse üle õnnelik.
                              Klose on su lemmikmängija?

                              Kommentaar


                                rainise suunas respect järjest tõuseb selliset väljaütlemiset puhul. Täitsa sama arvamus on ka minul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X