320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ma tean, ma olengi mingi imelik... põhimõtteline. Aga päris ausalt - oletame, et Spurs peab ülejärgmises voorus Southamptoniga võõrsil igati võrdse lahingu, seis on 1:1... 89. minutil on Bale jõuab palliga kasti, vastane jooseb tal seljatagant läbi, puudet pole, Bale kukub - pennal. Bale läheb lööma, realiseerib, Spurs võidab 1:2. Mina ei oleks sellise tulemuse üle õnnelik.
    Arusaadav täiesti ja hindan su eetilisi tõekspidamisi. Aga kas ei olene kõik mitte taustsüsteemist? Ütleme, et võõrsil Southampton novembris on üks asi, aga kui sama olukord oleks maikuus võõrsil Ch€£$ki vastu ja kaalul oleks CL koht? Millegipärast ma ei usu, et siis pärast silmad häbi täis oleks ja kogu järgneval hooajal teisi- ja kolmapäeviti kiruks, et me ei vääri seda karikasarja ja nii ei tehta. Lihtsalt hüpotees.

    Kommentaar


      Ma toetan sama vaadet, mis rainis. Ei oleks kahju, et cheatimise läbi CL kohta ei saaks. Kõigest inglismaa jalkaklubi, kes sümpatiseerib. Divimise läbi võitmine jätab ikka pasamaitse suhu ja kellele meist ikka sitta süüa meeldib.

      Kommentaar


        Aga vot mind üldse ei huvitaks kui me võidaks Chelsea'd läbi "Cheatimise". Sest see mis eelnevatel aastatel juhtunud on nende vastu on ise juba 1 suur "disgrace".

        Kommentaar


          nüüd need kõrgepalgalised riigiametnikud enam ei tundugi nõnda imelikud.

          mis tollesse Bale'i viimasesse "sukeldumisse" puutub, siis minul on selline tunne, et mõnele inimesele võinuks vanemad mängukonsooli asemel puuroika kinkida. Minge õue.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            mis kuradi divest te siin r22gite
            minge persse
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Nonii raisk! Chelski kodus täna siis. 2-1 võit tuleb ära loodetavasti.

              Kommentaar


                Täna siis tõehetk jah kui head te tegelikult olete. Ajakava on hästi pandud, vaatan teie mängu ära ja siis kohe 'pool 3 punkti jahtimas peale seda
                Tuleb jalgpalline päev. Edu Spurs
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  AVB-l on kindlasti kõvasti motti ja tahtmist tõestada minnes vastu tänasele mängule. Aga pigem kardan, et lõikab näppu tänu sellele ja viik võiks olla hea tulemus.

                  COYS!

                  Kommentaar


                    Friedel; Walker, Caulker, Gallas, Vertonghen; Huddlestone, Sandro; Lennon, Dempsey, Sigurdsson; Defoe.

                    Kommentaar


                      no dembele, no bale. fucked!

                      Kommentaar


                        Dembele: Hip injury

                        Bale: Went to the hospital for the birth of his child.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Pingilt pole ka nagu kedagi võtta, peale Ade. Ei ole usku sellesse Spursi keskvälja. Chelsea, seevastu paberil on päris võimas. Võtke punn ära vähemalt!

                          Kommentaar


                            ainus positiivsus oli vertonghen ja 2. poolaja algus :/

                            Kommentaar


                              Kas Huddlestone ja Assou-Ekotto on juuksuriga ämbrisse astunud või? Huddlestone oli vanasti ju nii normaalne
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                huddlestone vist ajab oma 'fro maha kui ta väravani jõuab

                                //ehk aasta and counting vms

                                Kommentaar

                                Working...
                                X