320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, epistli. See tuli kõik üsna järjest välja ladudes.

    Aga nüüd tahaks küsida, et MIS SEE OLI??

    Mul ei ole lihtsalt sõnu. Kõigepealt tahaks küsida, et MIS SUL VIGA ON ANDRE ?? Mis vahetused ?? Vedasid kellegiga kihla ? Kuna käigud pingilt olid piiratud, siis Adekas tuli sisse tuua. Aga kelle vastu... kurat kaotusseisus võtta Defoe välja ja Dempsey väljakule. Ebareaalne. Ja siis oli pingilt tuua kas Carroll, kes oli nädala sees peetud mängus faking kolmejalgne taburet ja üks meeskonna parimaid olnud Falque. Ja ta valis esimese. Ei mõista, lihtsalt ei mõista.

    Ja teine asi - eks ilma keskväljata ongi raske võita. Ei olnud ühtegi asist kaitsvat ega ka ründavat meest seal. Ekstreemselt nutune. Ah targem oleks vist igale mehele hinnang anda:

    Friedel - ei saa suurt ette heita, paar head tõrjet, värava olukorras oleks saanud ideena paremini käituda, samas puhtalt tema viga küll polnud.
    Walker - (selle hooajale) harjumuspäraselt sitt, küll kaotas kahevõitluseid, küll kattis suluseisu. Ründes ei pakkunud midagi.
    Keskkaitsepaar Caulker ja Gallas - tegid praaki, oleks saanud kindlasti paremini, samas mitte katastroof.
    Vertonghen -polnud päriselt enda tasemel, samas ei saa väga palju talle ette ka heita
    Lennon - klassikaline "jooksen-pea-maas-tulistan-palli-suvaliselt kasti"
    Sandro - kuniks väljakul oli, tegi asjaliku etteaste, kahjuks pidi vigastuse tõttu varakult lahkuma.
    Sigurdsson (ja siis alla paneks ka Dempsey) - nähtamatu ja mis veel tähtsam NOT GOOD ENOUGH!
    Thudd - pidanuks olema siis loov keskpoolik, ei tea kas ta suutis ÜHEGI kiirrünnaku käivitada ?
    Bale - üritas kõvasti, aga kahjuks välja ei tulnud
    Defoe -ega pall temani väga naljalt ei jõudnud, survet tegi korralikult
    Adebayor - see AVB taktika "never let Ade play" on edukalt vilja kandnud. Ta naases alles vigastuspausilt, aga ega sellel hooajal pole tal praktikat ju kopika eestki paraku. Ja ega pingilt kedagi asisemat polnud tuua ju.
    Carroll - sekkus vahetusest, midagi olulist korda ei saatnud.

    Üldiselt on ikka väga p*rses lugu ühes voorus naasta OTlt võiduga ja siis kaotada kodus Wiganile (ja viigistada WBA ja Kanaaridega)...

    Kommentaar


      Friedel lükati heitluses tsenderduse pärast väravasse
      ja kui vastane reboundst peale lõi, sai küll palli kätte,
      aga seisis palliga juba üle joone


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Korraliku misasja?
      epistli
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Eino täiesti peppus ikka, sellise mängu peale pole lihtsalt sõnu. Falque oleks pidand alustama ründaja taga. Ja need kuradima "toetajad" on seal WHL'l ikka täis tolgused. BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOO iga kuradima mäng. Away toetus ikka palju parem. Dembelet, Kabouli, BAE'd tagasi vaja NING KOHE! Türa küll no ma ei taha vaadatagi järgmise nädala matši Man City vastu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yid Vaata postitust
          Eino täiesti peppus ikka, sellise mängu peale pole lihtsalt sõnu. Falque oleks pidand alustama ründaja taga. Ja need kuradima "toetajad" on seal WHL'l ikka täis tolgused. BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOO iga kuradima mäng. Away toetus ikka palju parem. Dembelet, Kabouli, BAE'd tagasi vaja NING KOHE! Türa küll no ma ei taha vaadatagi järgmise nädala matši Man City vastu.
          1) pärast esimese poolaja lõppu oli kerge vile ära teenitud, esitust arvesse võttes
          2) teisel poolajal alguses tundus rahvas täitsa kenasti ergutama
          3) kõige kõvemini kostus see hüüe siis kui AVB (ilmselt mingi kaotatud kihlveo tulemusena) võttis Defoe välja, aga jättis Dempsey ja Sigurdssoni sisse. Selles olukorras oleks isegi kogu kopsumahu juures vilistanud. Idiootsus

          Ja ära unusta, et nüüd oleks vaja tagasi ka juba Scotty't ja Sandrot. Keskpoolik on muidu ikka korralik läbisõiduhoov .

          Kommentaar


            fännide vilistamise ja toetamise teema võttis BAE ise kokku:

            Kommentaar


              see aafriklaste grammar on ikka päris õudne

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                fännide vilistamise ja toetamise teema võttis BAE ise kokku:
                Ei nõustu ikka päriselt. Ma leian, et PÕHJENDATUD olukorras on rahulolematuse näitamine põhjendatud (nagu pärast poolaja lõpuvilet ja mainitet vahetuse ajal... ma leian, et igasugune kriitika puudumine muudab ka kiituse väärtusetuks). Ülejäänud ajal oleks võinud tõesti natukene rohkem omasid ergutada võinud proovida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ei nõustu ikka päriselt. Ma leian, et PÕHJENDATUD olukorras on rahulolematuse näitamine põhjendatud (nagu pärast poolaja lõpuvilet ja mainitet vahetuse ajal... ma leian, et igasugune kriitika puudumine muudab ka kiituse väärtusetuks). Ülejäänud ajal oleks võinud tõesti natukene rohkem omasid ergutada võinud proovida.
                  Ma arvan, et BAE viitas pigem sellele, et niipea kui avavile oli kõlanud, oli staadion harjumatule vaikne ja 8. mänguminutist alates hakkas kostuma aeg-ajalt vilet. Ma saan aru, et kaks aastat tagasi tuli 9:1 võit ja juba esimesest rünnakust oodatakse väravat, aga c'mon, sellise mentaliteediga staadionile minna on ka jube halb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas präänik Vaata postitust
                    Ma arvan, et BAE viitas pigem sellele, et niipea kui avavile oli kõlanud, oli staadion harjumatule vaikne ja 8. mänguminutist alates hakkas kostuma aeg-ajalt vilet. Ma saan aru, et kaks aastat tagasi tuli 9:1 võit ja juba esimesest rünnakust oodatakse väravat, aga c'mon, sellise mentaliteediga staadionile minna on ka jube halb.
                    No ma pidasingi siinkohal silmas just põhjendatud olukordades oma rahulolematuse väljanäitamist, mitte ei õigusta fännide käitumist tervikuna eile.

                    Kommentaar


                      Neljapäeval siis Maribor kodus.. võõrsilt tuli ka nende vastu hädine 1-1 viik. Oi jah. see Jaanuari ostuaken võiks juba lahti olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yid Vaata postitust
                        Neljapäeval siis Maribor kodus.. võõrsilt tuli ka nende vastu hädine 1-1 viik. Oi jah. see Jaanuari ostuaken võiks juba lahti olla.
                        Võiks kiirelt lutti saada ja oleks sellest nuhtlusest prii.
                        Mängijad ise ei tea, mida nad seal teevad (ja kas üldse midagi peaks tegema), fännid samuti. Ainult peatreeneril on mingi obsession selle karikapojaga.
                        Eks peabki olema, kui toosama karika võitmine tema suurimaks saavutuseks on. Võiks siis meestele ka selle selgeks teha, et asi on tõsine (kui on ? )

                        Kommentaar


                          Tottenham oleks ju põhimõtteliselt favoriit see aasta Euroopa League võidule. Premier League meeskond saab EL võidu korral päris head rahad + muidugi koht CL (mõnel juhul piisab ainult finaalis mängimisest) ning vaadates praegust Premier league tabelit, siis võtab see olukord ''natukene'' muigama küll

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Tottenham oleks ju põhimõtteliselt favoriit see aasta Euroopa League võidule. Premier League meeskond saab EL võidu korral päris head rahad + muidugi koht CL (mõnel juhul piisab ainult finaalis mängimisest) ning vaadates praegust Premier league tabelit, siis võtab see olukord ''natukene'' muigama küll
                            dafuq paska sa ajad?
                            Europa League võitja kvalifitseerub järgmiseks aastaks uuesti Europa League'i. Mingit CL'i ei tule selle võitimisega.

                            Kommentaar


                              Ja mingit suurt rahahunnikut ka sellega ei tule. Ma olen suhteliselt optimistlik selle väljakukkumise osas. Isegi kui alagrupist saame edasi, siis kaua me vastu ei pea

                              Kommentaar


                                4-1 nextgenis Barca poistele, polee paha
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X